Chodíte rády a často ke kadeřnici?

18633
13.7.10 13:09

Chodíte rády a často ke kadeřnici?

Dnes jsem měla špatný den, od rána mě nic netěšilo, kluci mě vytáčeli každou hloupostí a když jsem pak šla náhodou okolo kadeřnictví tak jsme si říkala že už by bylo na čase udělat si radost a zajít se nechat ostříhat.

Vlasy jsem měla po zadek, a nemusím nikomu vykládat jak to asi u nás v koupelně i jinde vypadalo když jsem se učesala. Tím jak kojím vyčesávala jsem doslova hrstě vlasů a ty byli úplně všude. Bylo mě vedro a vlasy i sepnuté do culíku už všude zavazeli…

Naposledy jsem byla u kadeřnice před 2 lety, tehdy i s barvou jsem tam strávila celé dopoledne a nechala tam úplně nekřesťanské peníze a efekt? :nevim: No stáhla jsem to do gumičky a bylo :mrgreen:

Dnešní můj jediný požadavek byl, aby mi to ostříhala tak na krátko jak to jen jde, přičemž ale ať ponechá možnost stáhnutí vlasů do gumičky…Nosím brýle a mám silné dioptrie takže výsledek je pro mě vždy velkým překvapením, to co jsem ale uviděla dneska mě stálo fakt hodně přemáhání abych nevybuchla smíchy, vypadala jsem jako kdybych spadla do sekačky na trávu :lol: :lol: :lol: Každej vlas jinam, natupírovaná ofina :mrgreen: NO já se styděla dojít i do auta :lol:

Myslím že mám zas tak na dva roky pokoj :mrgreen: :lol: ale chtěla jsem se zeptat jestli a jak často chodíte ke kadeřníkovi vy a jestli si návštěvu užíváte? Co si povídáte s kadeřnicí, kterou neznáte? Jak ji pak slušně říct že to co vám na hlavě vytvořila je děs běs? úplně mě bylo líto její práce když první co jsem po příchodu domů (hned po kojení :mrgreen: ) udělala bylo, že jsem si tu hlavu umyla a stáhla do gumičky…
Kdo vám hlídá děti? Liduška byla se mnou, je vzorná a vůbec neplakala a kluci jsou ve školce, ale kam dáváte děti vy, když třeba chodíte jednou měsíčně?

Omlouvám se je to dlouhý ale jsme fakt plná dojmů :mrgreen: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24321
13.7.10 13:15

=) Jejky, já jednou došla ke kadeřnici a ona ze mě udělala knírače, ale fakt, mi tam natužila a našpičatěla ofinku dopředu, no… taky jsem to doma umyla a šup gumičku=)

Teď mám kamarádku, co je vyučená kadeřnice, tak mě vždycky šmikne, pokecáme, super. Do „kadeřnictví“ už bych asi nešla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17857
13.7.10 13:15
:lol: :lol: :lol:

Shodou nahod,jsem se KONECNE dnes objednala na pristi tyden!!!

Ja chodim dost nerada.Kadernici vzdycky slibuju,ze prijdu driv a stejne nejsem schopna se objednat driv,jak trikrat za rok.Jsem tam vzdycky pres dve hodiny,davam si meliry a silne me neba,tam drepet :roll: .Nechapu zensky,co si to uzivaj :-D

Kadernici mam super,rec nevazne nikdy,udela mi kafco..

Dite hlida chlap po prichodu z prace :wink: .Na jednu stranu je to fajn,jit nekam sama a nemuset byt furt ve strehu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
13.7.10 13:16

lacenko, škoda že ses nestihla vyfotit :lol: :lol: to asi musla být síla.

já mám vlasy krátké, takže chodím docela často- ideálně co 6-8 týdnů. ale k chlapovi - kadeřníkovi (teda on je to spíš kluk, je mu 20 :lol: ) ale šikovný. když jde jen na stříhání beru mladší s sebou (sedí v kočárku). starší je vždy ve školičce. když jdu na melír, tak většinou v sobotu a hlídá manžel :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11175
13.7.10 13:16

Já u kadeřnice nebyla snad od 15ti,kdy mi výborně ustříhla ofinu do půlky čela,přestože jsem jí chtěla nechat dlouhou :mrgreen:

Většinou nosím vlasy dlouhé,právě kvůli tomu,abych je stáhla do gumičky a byl klid a když potřebuju zastřihnout konečky nebo mě občas přepadne nutkání si vlasy ostříhat,tak poprosím sestřenku,která je kadeřnice nebo mámu(ta sice kadeřnice není,ale umí:-)..výhoda je v tom,že vždycky pochopí ,co na tý hlavě chci a že je to se mnou občas těžký :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11175
13.7.10 13:17

Jo a to jsem zapomněla napsat,že mi tu ofinku ještě natočila,takže jsem vypadala fakt jako blbeček…kamarádka co tam byla se mnou se mi smála ještě druhej den :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12142
13.7.10 13:18

Ahoj, nepsala jsi 1. polovinu o mně :mrgreen: :lol: . Taky jsem nešáhla 2 roky na vlasy. Taky skoro až po zadek, rovné a neustále stažené do culíku… :lol: . Jinak byly všude, taky. Nakonec mi pomohla náhoda, kamarádka mi dohodila svou „dvorní kadeřnici“, která jezdí po klientkách až do domu. Mladá a velmi šikovná holčina. Moje vlasy byly za ty dva roky totálně zničené, roztřepené, suché. Ostříhala mě, nabarvila a jelikož už mám i místy šedivé vlasy - mám i melír. Maskování. Poprvé v životě. A nevypadá to vůbec špatně. A navíc jsem se s šikovnou kadeřnicí skamarádila a jsme domluvené za další dva měsíce na stříhání,…Takže shrnuto, já jsem právě ve fázi spokojenosti. :dance: :mavam: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
855
13.7.10 13:19

lacenko, tak já chodím jednou za 2 měsíce a vzhledem k tomu, že mám vynikající a super kadeřnici, tak si nemůžu stěžovat. Zároveň je to moje kamarádka, takže si to tam vždycky užiju a vždycky se na všem domluvíme, co má jak vypadat…barva, stříhání.
Jde hlavně o to, že bych chodila na tvém místě ke kadeřnici, ke které mám důvěru. Vlasy jsou pro ženy velmi důležité a já bych je nesvěřila jen tak někomu a už vůbec ne jen tak nějaké kadeřnici, kterou potkám po cestě. Takže má rada…najdi si svou vlastní kadeřnici a s ní se domluv, jak co chceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2602
13.7.10 13:19

Ahoj,
kdyz to netrva moc dlouho (rekneme dele nez hodinu), tak si to uzivam. Ovsem vetsinou po opusteni kadernictvi dojdu domu, umyju a upravim podle sebe (proc maji kadernice takovy problem s konecnou upravou vlasu??? :roll: :roll: ). Jinak chodim tak jednou za pul roku.
Nutno podotknout, ze me ale veskera udrzba tela a vlasu dost nebavi… :oops:
edit: taky si pamatuju, jak jsem kdysi v puberte sla ke kadernici a kdzy me ostrihala (kdy ja myslela, ze budu brecet, ale udrzela jsem se) a zrcadlem mi ukazala, jak to vypada vzadu, tak jsem ji rekla, s dostatecne jasnou intonaci: …no ze zadu dobry… :wink:

Příspěvek upraven 13.07.10 v 13:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53651
13.7.10 13:22

Chodím každých 6-8 týdnů…mám skvělou kadeřnici,moc příjemná paní,těším se tam a užívám si to… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
13.7.10 13:30

Já chodím ráda, našla jsem moc dobrou kadeřnici. Bohužel ona to o sobě ví, tak to i cosi stojí - tedy nechodím tak často, jak by bylo potřeba, bo je mi líto peněz, když je to „ještě dobré“ (a ani tolik volných financí nemám :roll: ) Teď si nechávám vlasy trochu porůst, ale už nutně potřebují dát tvar, tak se asi objednám… :lol:

Povídací moc nejsem, zato ona jo, tak se nějaké téma vždycky najde a komunikuju i já :lol: Sama od sebe bych si asi povídat nezačla - tak jsem dřív u jiných prostě mlčela :nevim:

Jinak mám s vlasama ráda změnu, tak mám vždycky z nového sestřihu radost a tím pádem tam chodím ráda.

A dělá mi hrozně dobře, když mi myje hlavu, to úplně (v duchu) vrním blahem :oops: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
13.7.10 13:31

Lacenko, teda to je zazitek :roll: Kazdopadne jsi odvazna zena, takhle vlezt do neznameho kadernictvi. To mi pripomnelo meho chlapa. Nejak se nestihl objednat k nasi kadernici, mel to dlouhy, tak sel k nahodile kadernici. Kadernice mela popito, mela hotovo za 5 minut i s placenim. Kdyz prisel, smala jsem se jako blazen, vypadal jak rusky Ivan :mrgreen: Kadernice mu to proste ustrihla, zadny prostrih nic, takze sel do vany a ja se na nem pak pul hodiny vyradila, aby mohl vyjit mezi lid.
Ja mela radu let dvorni kadernici, jen jsem si sedla a rekla ji, neco se mnou udelej a nic neresila, spokojena jsem byla vzdycky. Pak mi odesla na materskou a ted mam asi rok novou, celkem mi sedla, takze ted uz rikam jako obvykle nebo chtela bych nejakou zmenu, co vymyslite? Chodim 1× za 8 tydnu kvuli barve. Bohuzel mam dost sediny, takze je to nutne. Cele to beru jako relax, vypnu od problemu a resim neco jineho nez domacnost a dite. Jelikoz mi kadernice sedla, tak se spolu normalne bavime o zivote. Ale s cizi kadernici bych asi byla znacne na nervy, to nemam rada. No a kdyby mi na hlave vytvorila neco fakt silenyho, tak vubec nevim, jak bych ji to rekla, mozna by mi ukapla slza.. Jo a s vysledkem se detailne vetsinou take seznamuji az po nasazeni bryli :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4120
13.7.10 13:33

To je super story :pankac: Ke kadeřnici jen tak na slepo bych šla pouze a jen ve výborné náladě - vzhledem ke zkušenostem z předchozích let. Neumím popisovat a žádná kadeřnice nikdy nepochopila, co vlastně na tý hlavě chci.
Mě se vyplatilo si s kadeřnicí tykat (asi 3 roky chodím ke chlapově sestřenici). Taková „kamarádka“ kadeřnice za dvakrát třikrát vychytá, co jsem schopná na hlavě nosit (a že si na hlavu nechám opravdu nakydat cokoliv), pochopí moji terminologii, navíc si neberu servítky a vždycky řeknu, co mě na minulém sestřihu štvalo, a pak už chodím jen odpočívat.
A jak často chodím ke kadeřnici? Pokud mám náročnější barvu, tak jednou za 5 týdnů, pokud si barvím vlasy sama, tak jednou za 3 měsíce.
Dítě hlídá chlap po příchodu z práce (většinou se sejdeme přímo u kadeřnice, dítě si pohraje v dětském koutku, chlap se nechá ostříhat, pak odejdou někam na hřiště), když se objednám na dopoledne, tak babička.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.10 13:41

Tak nejdřív mě mrzí tvůj zkažený účes, ale neboj ono to doroste a přinejhorším…stáhneš do gumičky :D
Ke kadeřnici jdu tak 2× do roka a nikdy ráda, protože nikdy přesně nevím co chci, naštěstí mám kadeřnici, která mě ještě nikdy neostříhala nějak špatně.
No zhruba každý dva měsíce mě stříhá tátova přítelkyně, jakože zastřihne konečky a toť vše.
Hlídání během stříhání jsem zatím neřešila, poprvý se mnou Vítek byl, to byl ještě malinký a vydržel v sedačce. Teď nevím jak to udělám, nejspíš se objednám na večer, aby byl muž doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2621
13.7.10 13:43

Lacenko,
to jsi tedy dobrá, žes to takhle „spláchla“. Já bych byla vyřízená, kdyby mě takhle okudlala.
Já jsem dřív chodila jednou za měsíc, na barvu a zastřižení, ale jelikož to lezlo do peněz, chodím teď jednou za čtvrt roku a mezitím se barvím sama. Musím fakt měsíčně, ptž mám šediny. Chodím už léta ke stejné kadeřnici a pěkně jí do toho kecám, aby nedošlo k nepříjemnýmu překvapení. Vždycky mám jasnou představu, co na hlavě chci mít. Jak už někdo psal, tak konečná úprava mi taky moc nevyhovuje, takže většinou po příchodu domů umyju a upravím po svém. Jediný problém je, že já bych si tam chtěla užít chvíli klidu a ona pořád mele a mele. Nejhorší je, že mele o svém soukromí - milenci apod. a to mě jako faaakt nezajímá, jak jí to mám ale naznačit :nevim: .
Jo a chodím bez malýho, hlídání vždycky mám a on by se tam tutově nudil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama