Chodíte s partnerem spát ve stejnou dobu?

Anonymní
16.2.21 22:46

Chodite s partnerem spat ve stejnou dobu?

Zajimalo by me, zda-li chodite spat s partnerem vecer ve stejnou dobu? Povidate si, atd.? Muj pritel neni unaveny ve stejnou dobu jako ja, chodi spat az nekdy kolem 12-1…Mrzi me to, prijde mi, ze spolu nemame vubec zadny kvalitne straveny čas..cely den litame kolem dětí. Mluvila jsem o tom s nim mnohokrát, rekne mi, ze musel dodělat věci, na které neměl čas přes den…atd. I přesto, ze jsem mu rekla, ze to počká a pracovat na našem vztahu je důležitější, žádná změna. Takže mi z toho vyplývá, ze mu na me nezáleží…někdo názory, zkusenosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15393
16.2.21 22:50

My, nechodíme. Já si chodím lehnout dřív, ale jsem ještě vzhůru než si jde lehnout. A usnu taky dřív než on.
Jednu dobu jsme se míjeli, vyřešili jsme to kompromisem. On začal chodit do postele dřív, já jsem začala o stejnou dobu později.

Příspěvek upraven 17.02.21 v 10:01

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6186
16.2.21 22:51

Jak kdy. Poslední dobou mám večer povinnosti (snažím se udělat si náskok) a manžel je zase permanentně unavený, takže usínáme každý jindy. I vstáváme - já skoro vždy dřív. Ale najdeme si na sebe čas přes den, zahrajeme si hru a povídáme si (aspoň hodinku se snažíme si vyčlenit pro sebe, děti si mezitím hrají spolu).
Ale jinak mám taky pocit, jako bychom ztratili veškerá společná témata, jak poslední roky jdeme každý jiným směrem a spojují nás děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15393
16.2.21 22:51

A tedy musela jsem se smířit, že když jdu spát jede televize. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13650
16.2.21 22:52

To je jako kdyby on Tebe nutil chodit spát později :nevim: prece nepůjde spát, protože se chce Tobe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4342
16.2.21 22:55

Chodim spat pozdeji, nekdy o 30 min, nekdy o hodinu. Ted uz chrupka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1714
16.2.21 22:55

Tak 50 na 50. Někdy jdu dřív já sama, někdy chodíme dokoukame seriál/film a jdeme si lehnout spolu. Proste jak to kdy vyjde. Já obecně chodím spát dřív, muž později. Ale někdy se to sejde, že on je unavený a já zas tak moc ne a jdeme spolu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10616
16.2.21 22:56

Ne, většinou chodím spát dřív, protože mám větší potřebu spánku. Před manželstvím jsem žila s partnerem, který to vyžadoval a popravdě, zanedlouho mi to začalo lézt na nervy. Jen se zeptám, jak by vypadal kvalitně strávený čas, kdy on by si šel lehnout k tobě, ty by ses přitulila, usnula a on třeba hodinu čuměl do tmy jen, aby ti vyhověl. :nevim: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2508
16.2.21 22:58

Já jsem to noční ptáče co dodělává v noci a chodí spát o hodně později, než manžel. Kdyby na mě vyrukoval s tím, že mi na něm nezáleží, pošlu ho se schladit.

To mám ležet a čumět do stropu?

Jak chceš pracovat na vztahu tím, že půjdete spát zároveň? Sex i přitulení jde i bez toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2364
16.2.21 23:02

Ne, nějak se míjíme… On jak dělá z domu, tak nemá žádný pevný rytmus. Někdy pracuje přes noc a jde spát až k ránu a spí pár hodin, pak ho to dožene a vytuhne večer s dítětem u pohádky a chrní až do rána. Když má být někde v osm ráno na čas, tak to je pak velké plánování, aby vstal včas, bych ho někdy fakt přerazila. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
902
16.2.21 23:07

Jak kdy, ale většinou jdu spát já dřív. Zvlášť od doby, co čekám druhé. To na mě ve většině případů padne únava taková, že v deset odpadnu. Ale většinou se koukáme nebo hrajeme něco mezi osmou a desátou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5322
16.2.21 23:08

Ne, manžel usne u televize klidně v 8, já chodím spát okolo 1-2. Potřebuji nějaký čas jen sama pro sebe kdy mě nikdo neruší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
16.2.21 23:09

Muž je hlava rodiny, takže se musí vždy bezpodmínečně přizpůsobit žena a né, jak je tady zvykem kňourat, že nespí a netancuje, jak ona píská!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2415
16.2.21 23:10

Chodime spolu spat jen kdyz oba druhy den nemusime vstavat do prace. Chlap chodi driv nekdy mezi 10-11 ja jsem sova a driv nez kolem 1-2 neusnu, kdyz uz tak je to trhavy spanek a jsem utahana. Kdyz jsem spolu tak si vetsinou neco pustime, vzajemne se namasirujem, tulime

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
16.2.21 23:11

Ne, manzel chodi spat klidne uz v 8 večer, vstava ve 4 ráno do práce a ja kolem 12,1,2 jak kdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat