Chodíte teď na hromadná cvičení?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
360
30.11.21 10:38

Chodíte teď na hromadná cvičení?

Dobrý den, zajímalo by mě, zda za aktuální zhoršené covidové situace chodíte na hromadná cvičení např. na pilates, zumbu atd.? Díky :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1088
30.11.21 10:42

Ráda bych chodila, ale u nás ho momentálně kvůli Covidu zavřeli 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.21 10:45

Nechodim, jsem znovu tehotna a nechci se spoléhat na zodpovědnost druhych lidi.

• Citovat
  • Nahlásit
4008
30.11.21 10:51

Chodím. Teď mám pauzu, syn má kovid, tak čekám na konec jeho izolace a půjdu na PCR test, pak zase začnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
30.11.21 10:52

Znám někoho, kdo si donesl domu covid a dost možná to bylo právě z hromadného cvičení. Nemají moc jiných možností. Chtěla jsem s naší malou začít chodit někam na tancování s rodiči, moc ráda tancuje, ale kvůli covidu jsem to prostě oželela. Občas zalituju, ale když to vidím kolem. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
30.11.21 10:52

Hromadně teď cvičím jen přes obrazovku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24116
30.11.21 10:53

Ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28822
30.11.21 10:55

Nechodim nikam, akorát syn chodí na fotbal, ale tam chodí děti, které jsou pravidelně testované, tak mu to nechci brát, když s nima stejně chodí i do školy, jinak ale nějaké skupinové akce omezujeme. Nechci ničemu chodit naproti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4402
30.11.21 10:55

Nechodim, opet jsem se vratila plne k domacimu cviceni. Ze sveho okoli bohuzel vim, jak moc nezodpovedne se lide chovaji a s takovymi se odmitam potkavat. A beztak me to doma bavi tak nejak vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8605
30.11.21 11:03

@mystiq a k čemu Ti ta informace bude? :think:
Nechodím, ale nechodila jsem ani před covidem. V zimě obecně nemá smysl se moc sdružovat v uzavřených prostorách. Chodíme s přáteli do přírody, na túry, tam máme pohybu dost. A doma mám posilovnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56563
30.11.21 11:05

Chodím někam, kde jsme stálá parta do 12 lidí, všichni očkovaní a všichni s přístupem, že tam nelezeme ani s rýmou a hlásíme, pokud jsme v kontaktu a jdeme pak na test. Je to pro mě přijatelné riziko za cenu nějaké duševní vzpruhy a nutnosti byť omezených, ale sociálních kontaktů. Když bylo loni všecko dlouhé měsíce zavřeno, bylo to pro mě dost depresivní a individuální cvičení a procházky po lese mě tak nakopnout nedokázaly. Taky chodím s batoletem na kroužek předškolkových dětí, je nás tam max. 8, ale kolikrát jen tři, neb všichni mají rozum a vědí, že mezi děti se neleze ani s rýmou. Pozitiva u mě převládají nad riziky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
30.11.21 11:12

@janickaIII Rozhoduji se, zda jít cvičit. Tak mě zajímá, jak to mají jiní :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
984
30.11.21 11:19

Přesně tak YouTube je navíc v trialni verzi zadarmo a kdykoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
30.11.21 11:26

Normálně chodím, odmítám žít do konce života ve strachu a v omezeních.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19439
30.11.21 11:26

Chodím s dcerou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu