Chodíte v období chřipek s malými do kolektivu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenkilein
Povídálka 12 příspěvků 90 inzerátů 05.02.18 22:16
Chodite v obdobi chripek s malymi do kolektivu?

Maminky na RD, jaky mate nazor na chozeni ci nechozeni do kolektivu, kdyz je obdobi chripek? Ja neustale slycham nazory, ze dite ma posilovat imunitu.Ja mam opacny nazor-pokud je to v mych silach, budu dite v chripkovem obdobi chranit.Je to spatne?!Jaky mate nazor, vubec to neresite, nebo si date take mesic pauzu od soplicich deti a chrchlajicich mamin? Opravdu je tohle cesta k posileni imunity??Dekuji za nazory :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Lenka76
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 05.02.18 22:20

Ahoj, ja uz mam cetsi dite,8 let, ale taky se nehrnu do mist, kde je plno lidi v obdobi chripek. Ani ja sama, jsem totiz porad nemocna, alespon posledni roky.
nemyslim, ze sedime doma, ale ten nesic jsme radsi na vzduchu nez nekde v uzavrenych prostorach.

Bábrdl
Generální žvanilka 20608 příspěvků 05.02.18 22:21
@lenkilein píše:
Maminky na RD, jaky mate nazor na chozeni ci nechozeni do kolektivu, kdyz je obdobi chripek? Ja neustale slycham nazory, ze dite ma posilovat imunitu.Ja mam opacny nazor-pokud je to v mych silach, budu dite v chripkovem obdobi chranit.Je to spatne?!Jaky mate nazor, vubec to neresite, nebo si date take mesic pauzu od soplicich deti a chrchlajicich mamin? Opravdu je tohle cesta k posileni imunity??Dekuji za nazory :palec:

Jako člověk, co dojel na mamčinu teorii o „promořování“ a skončil s chorcnickými potížemi, jsem jednoznačně pro izolaci :mrgreen:

Ale tady ti budou psát, že „chytit to můžeš všude“ a že „někam chodit musíš“, protože je pohodlnější to neřešit :think:

Kleerinka4
Závislačka 3518 příspěvků 05.02.18 22:24

@lenkilein naše dítě chytne kde co, takže ted se (hlavně dětskému) velkému kolektivu vyhýbám, když uz i varují v médiích, nebudu to zbytečně pokoušet..jako bonus je naše dítě náchylné k laryngitidám, takže tam uz neni o čem mluvit..ale vyhýbala bych se ted, i kdyby nebyl ;-)

růžový achát
Závislačka 3651 příspěvků 05.02.18 22:25

Chodím s malou na cvičení mezi ostatnítní prďoly. Co ale nemam rada je když někdo ví, že je nemocný a přijde na nsvštěvu, nebo nejlepší je když ma moje švagrova nedoléčené děti a pošle mi je k nam na navštěvu, takhle jsme stravili krasně Vanoce pěkně nachcípaní

Příspěvek upraven 05.02.18 v 22:27

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 46848 příspěvků 05.02.18 22:25

Co myslíš kolektivem? Období chřipek je při tomto počasí tak cca od září do března, dubna? :nevim: Já nevím, kluk chodí do školky, když je potřeba nakoupit, jedeme nakoupit, když jsme pozvaný na návštěvu, jedeme na návštěvu. Jestli budeme muset k doktorce, pojedeme do čekárny plný dětí :nevim: Prostě žijeme normálně tak jako jindy :nevim:

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 05.02.18 22:27

Tak to asi záleží jednak na věku a odolnosti dítěte a jednak na tom, co je to za kolektiv, ne? Podle mě s mírou a rozumem, nejde se zavřít na celou zimu doma a s nikým se nevídat :nevim: Nebo teda jde, ale mně osobně by z toho hráblo a děti by se mi unudily.

Uživatel je onlineTunrida
Hvězda diskuse 46848 příspěvků 05.02.18 22:27
@růžový achát píše:
Chodím s malou na cvičení mezi ostatnítní prďoly. Co ale nemam rada je když někdo ví, že je nemocný a přijde na nsvštěvu, nebo nejlepší je když ma moje švagrova nedoléčené děti a pošle mi je k nam na navštěvu, takhle jsme stravili krasně Vanoce pěkně nachcípaníPřís­pěvek upraven 05.02.18 v 22:27

No to jo, to nechápu, že tohle lidi nedomýšlí :nevim:

veria
Generální žvanilka 23073 příspěvků 1 inzerát 05.02.18 22:28

Chodíme všude chřipka nechripka už od narození dcery, je ji teď 5 a půl a nemocná je proti ostatním dětem minimálně…

Zoui
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 05.02.18 22:31

Já osobně s prckem nadále chodím do herny a na cvičení, stejně tak ven. Rýmu už ani nepovazuju za nemoc, takže tu neřeším. To bychom se fakt nemohli hnout na krok. Chřipka většinou začíná horečkama a dítě s horečkou jsem v herně tedy ještě nepotkala. Chytnout něco samozřejmě může, ale mám obavu, že je mnohem větší pravděpodobnost, že nám tatínek něco dotáhne z práce a taky ho nevyhodím kvůli tomu na ulici :mrgreen: Mnohem víc teda hlídám mytí rukou, ale přeci ho nebudu celý měsíc izolovat. Zatím se nás ted jen čas od času drží ta rýma, tuk tuk. Nikam bych nešla, až kdyby bylo mé dítě nemocné.

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 05.02.18 22:44
@veria píše:
Chodíme všude chřipka nechripka už od narození dcery, je ji teď 5 a půl a nemocná je proti ostatním dětem minimálně…
takze vypliva z toho???..ze idea..at nemocne dite, poprska vsechny :srdce:?..klk tematu, mal pokud je marod, jsme doma, pravidlo je…dolecit, urcite bych ji s rymou, nefrkla do skolky aby tam nakazila dalsi decka…premejslim, narozdil od nekterych…jinak mala taky marodila na jare..a jsme zdravi do ted… :think:

růžový achát
Závislačka 3651 příspěvků 05.02.18 22:51
@Andy27 píše:
takze vypliva z toho???..ze idea..at nemocne dite, poprska vsechny :srdce:?..klk tematu, mal pokud je marod, jsme doma, pravidlo je…dolecit, urcite bych ji s rymou, nefrkla do skolky aby tam nakazila dalsi decka…premejslim, narozdil od nekterych…jinak mala taky marodila na jare..a jsme zdravi do ted… :think:

Přesně tak, věčně usoplený orýmovaný děti take mam v okolí s ne a ne se z toho vyhrabat, moje děti dokud měly ( mají) nudli u nosu musí dodržovat řadný léčebný režim, u švagrove pak 14- ti letý kluk ma ATB 6× do roka a jeji dcerka začína točit extraligu hako bratr, ma oslabenou imunitu, nedolečeny je taha do bazenu atd. 8o:cert:

Gorlami
Závislačka 3150 příspěvků 2 inzeráty 05.02.18 22:52

V obdobi chripkove epidemie nechodime do heren, jinak vsude jako normalne.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 43253 příspěvků 05.02.18 22:55

Neřesila jsem nikdy.

Bábrdl
Generální žvanilka 20608 příspěvků 05.02.18 23:00
@růžový achát píše:
Přesně tak, věčně usoplený orýmovaný děti take mam v okolí s ne a ne se z toho vyhrabat, moje děti dokud měly ( mají) nudli u nosu musí dodržovat řadný léčebný režim, u švagrove pak 14- ti letý kluk ma ATB 6× do roka a jeji dcerka začína točit extraligu hako bratr, ma oslabenou imunitu, nedolečeny je taha do bazenu atd. 8o, :cert:

Moje mamka taky nebrala rýmu jako nemoc a já skončila s chronickým zánětem nosohltanu doživotně.

Takže ne, moje dítě prostě „rýmu“, tzn zánět sliznice v nose, prostě doléčí.

Ale mám kamarádku, která má kluka v lesní školce, protože je to „moderní“. Kluk věčně usopletý, věčně kašle, ona, že je to prý normální a má to každé dítě. Kolikrát se mu i lesknou oči, podle mě má teplotu - neřeší.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama