Chodíte v zimě ven s dětmi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luucanam123
Kecalka 103 příspěvků 21.11.18 09:32
Chodite v zime ven s detmi?

Ahoj, moje otazka je, chodite ven s detmi ted v zime, mam skoro 6 tydenni dcerku. Dekuji L.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Rive
Ukecaná baba ;) 1125 příspěvků 21.11.18 09:34

Jasne, byt doma s detma celou zimu, tak se jara nedozije nikdo.
Syn je prosincovy a ven jsme chodili od zacatku, mam jeste dceru ( a psa), takze to ani jinak neslo.

Ivčis
Závislačka 3964 příspěvků 21.11.18 09:34

No jistě v zimě se jí bude spát v kočárku jedna báseň. To by jste chtěla být celou zimu doma?

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 21.11.18 09:38

Pokud nebyli extra mrazy a extra chumelenice,chodila jsem s kočárkem kazdy den. Hráblo by mi,byt zavřená celou zimu doma.

masinka69
Kecalka 141 příspěvků 21.11.18 09:38

Ano chodím, jelikož mám 3 Kluky a ty by mě zbořili barák,tak musí ven i miminko,jsou mu 2,5 měsíce a zrovna včera jsem si říkala,že jsme jak cvoci,venku v tý největší chumelenici.ko­likrat se mi nechce,ale mimco je zamuchlany v kočárku a je mu dobře.

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 21.11.18 09:38

Jak se nám chce. Někdy jsme venku,kazdyt den. Jindy si týden hrajeme doma. Mně se taky do sněhu a mrazu pokaždé nechce. :nevim:

Russet
Extra třída :D 12163 příspěvků 21.11.18 09:39
@Luucanam123 píše:
Ahoj, moje otazka je, chodite ven s detmi ted v zime, mam skoro 6 tydenni dcerku. Dekuji L.

Chodila jsem 2× denně, pokud hodně nemrzlo.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 21.11.18 09:40

Pokud není -10, tak ano. Chceš být teď pár měsíců doma? 8o

Tichošlápek
Extra třída :D 10908 příspěvků 21.11.18 09:42

Chodila jsem 2× denně. Ale když byla přílišná zima, tak ne. Teď jsem nemocná a fakt se modlím, aby se mi ulevilo a mohli jsme jít nebo si z nich hodim masli. Ale to s miminem řešit naštěstí nemusíš

LindaPraha
Extra třída :D 13807 příspěvků 21.11.18 09:43

Sedet doma, tak se zabijem. Bud deti me nebo ja je. S mladsim jsem od mimina chodila 2× denne v kazdem pocasi, on chrapal a ja chodila ve vichru, vanici i slejvaku. Doma rval :mrgreen:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6013 příspěvků 21.11.18 09:43

Ano, pokud nebude vyloženě pod minus 10, to bych pak zvažovala u takle malého dítěte, ale jinak proč ne? Ty chceš být několik měsíců zalezlá doma?

elen-ka
Extra třída :D 12569 příspěvků 23 inzerátů 21.11.18 09:47

@Luucanam123 jj, chodila jsem s dětmi ven, pokud nebyly velké mrazy či sněhová fujavice apod. Mladší dítko je narozené v tuto dobu, takže dá se říc, že hned po příjezdu z porodnice šel do šátku a já se starším dítkem alespoň na krátké procházky, dlouhé jsem nedávala.

eliskaj
Kelišová 5604 příspěvků 21.11.18 09:50

Chodíme s detmi za každého počasí :nevim: mladší syn byl zvykly spát venku v kocarku, dostal “milost” když bylo tenkrát těch -20, to jsem ho udrncala a šel do chodby :)
Jinak teď 3,6 sk hrají na zahradě každé odpoledne nebo jdeme na procházku. Dnes do lesa pro nějaké větve a šišky…přijdou kolem 13-14 ze školy/školky a do těch 17 jsme venku určitě. Teď už se těším na večerní procházky na svetylka - vánoční osvětlení. Ja tedy dost trpím - jsem letomil ale premuzu se :mrgreen:

Matylda22
Stálice 51 příspěvků 21.11.18 09:52

Ja teda jak se mi chce, kdyz je vanice nebo prsi nebo hodne vetrno, tak jsem teda radsi doma. Synacek v kocarku nespi, takze kvuli tomu, aby se vyspal, ven nemusim. Ale zase se jdu s nim rada vyvetrat, kdyz je venku tak nejak normalne. Ale rozhodne nejdu ven kazdy den za kazdou cenu :)

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 21.11.18 09:57

S kočárkem jsem chodila furt,dopoledne i odpoledne. Teď, když už jsou děti starší a hodně se jim do zimy nechce, tak jsme odpoledne doma. Starší chodí stejně dopoledne se školkou, zima nezima.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >