Reklama

Chodíte ven s dítětem za každého počasí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

astoret
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 01.09.18 11:58
chodíte ven s dítětem za každého počasí?

Chodíte, nemyslím tím teda, když je venku tajfun nebo bouřka..Já mám dceru 2 a 3/4 a vydržet s ní celý den doma je nemožné, navíc jsme zvyklá být pořád někde, tak se vždy obléknem dle aktuálního počasí, dnes tu už 2.den v kuse prší, když to není vyloženě slejvák, vyrazíme ven, teplé nepromokavé oblečení, holiny a jde se, to samé v zimě, termoprádlo, kombinéza a jde se, jasně, nejdeme na celý den jako v létě, ale tak tu hodku dopo a 2-3 hodky odpo dáme, dle počasí, když leje hodně nebo je minus 10 jdem se jen projít..

Já jen, že na mě každý kouká divně, když napísšu maminkám, se kterými se potkáváme na hřišti, zda nejsou ven, tak odepíšou, že ne, že je venku hnusně a jsou třeba i 3 dny doma, včera jsme říkala manželovi, že dnes odpo půjde s dcerou sám a on, vždyt má pršet, říkám, když nebude slejvák a jen pršet, tak na procházku snad půjde a taky na mě kouká jak na magora..

Jak to máte vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 01.09.18 12:02

jasně ze chodime. to bychom se doma ukousali. a kdyz prší, tak to je teprve zábava - kaluze, plno vody, super sranda :lol:

admenL
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 01.09.18 12:03

Ahoj. Mám to stejně jako ty. Jak byli kluci malí milovala jsem procházky s kočárkem v dešti. Pak když se mohli cakat v kaluzich… Doteď chodíme ven za každého počasí občas jdu sama nedaří se mi je vytáhnout. A taky se na mě divné dívají a ne jen kamarádky… V únoru čekáme tretatko tak mě ten kočárek čeká znova taky kvůli chvilku ticha :D

neila
Extra třída :D 10197 příspěvků 01.09.18 12:09

Nechodíme za každého počasí. Dokážeme si najít zábavu i doma ;)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1650 příspěvků 01.09.18 12:13

Kdyz se nam chce, tak jo. Ale treba dndska leje a ja pekla pernicky a pizzu a vubec. Ale odpo mozna pujdeme. Jestli se nepustime do tapetovani. V zime chodime i ve velke zime, nak rikas, obleceme se adekvatne a jdem.

MyDestinka
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 01.09.18 12:17

Jak kdy. Někdy jdeme, někdy stavíme celý den kostky a puzzle a vaříme a nikam se nám nechce. ;)

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1072 příspěvků 01.09.18 12:21

Ne. Kdyz prsi, jsme doma.

Helileli
Závislačka 2848 příspěvků 01.09.18 12:22

Ne, jsem městský neoutdoorovy člověk, v tomto počasí se choulim u horkého čaje, vařím, peču, koukám s dětmi na pohádky.
Děti si staví lego, koleje, koukají na videa na YouTube, hrajou Minecraft, pořádají diskotéky s převleky, staví bunkry…
Je nám doma dobře, proč bychom courali venku v dešti :nevim:

Kelsey
Hvězda diskuse 44419 příspěvků 01.09.18 12:27

My uz musime v kazdem pocasi ven, protoze se potrebujeme dostat do skolky, skoly, prace, na krouzky. Nemuzeme zustat doma, protoze prsi nebo snezi. Takova doba uz pominula.
Pri rodicaku si muzes vybrat. Ale i tak je treba do obchodu jit. Nic se nestane, kdyz nikam nespechate, ze nepujdete ven.

V obci chodime prevazne pesky, kdyz nelije, tak jedeme na kole.

Alušáček
Závislačka 3126 příspěvků 01.09.18 12:36

Chodíme i v tomhle počasí na prochazky,i když 2-3h to asi nevydrzime :D Dceři jsou 4r a ven chodí ráda i za deste,k tomu mám pejska,takže u nás není co resit :)

chaela
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 01.09.18 12:37

Podle intenzity špatného počasí, nálady a nemoci. Většinou jdeme na chvíli i v dešti, kluci miluji skakaní v kaluzich a většinou to povoleno nemají, takže si to radne uziji. Ale treba ted mame všichni nejakej bacil, starsi ma jit v pondeli poprve do skolky, tak bych byla rada, kdyby do te doby nelehl, takze jsme doma. Resp. jen v obchode, v aute…
Při plném zdraví nám déšť nevadí. Ale venku býváme jediní.

nenivolnynick
Kecalka 494 příspěvků 01.09.18 12:42

Ne, to uz bych musela byt hodne zoufala, ale maly se nastesi doma zabaví. Divne bych na tebe nekoukala, vsak proc ne, presto ze jsem z tech, co klidne budou 3 dnydndoma doma pokud 3 dny prší ;) (nakup nepočítám)

Uživatel je onlineNetopýr1
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 01.09.18 12:43

My pořád. Děti se doma nudí. Takže pláštěnky, gumovky a aspoň na hodinu ven. ale taky mám spíš v okolí maminky, co jsou zalezlý doma. Já si to umím pak představit s těmi staršími dětmi, co si čtou, něco si vyrábí a tak. Takže tak 7+ S těma malejma je to pro mě očistec.

laducha
Generální žvanilka 21575 příspěvků 01.09.18 12:46

Chodila jsem s dcerou za každého počasí, tak do 7 let. Teď už je starší, tak jsme občas doma, ale víc, než jeden den to nevydržíme. Jsem otrávená a je mi toho dne líto, že jsme nic nepodnikly a tak.

Uživatel je onlineSleepy.Monkey
Kecalka 272 příspěvků 01.09.18 12:58

Za každého počasí nechodíme.. Když prší, je velký vítr, velké vedro, nebo hodně silně fouká, tak zůstaneme doma. Když to jde, tak chodíme dvakrát denně, dopoledne hodinku a odpoledne max hodinu a půl. Tři hodiny by mi malej nevydržel..stačí mu hodina, hodina a půl a chce domů.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >