Chodítko recenze

Napsat příspěvek
569
21.1.20 16:38
@lea79 píše:
@Berry77 Máme doma zebru od FP. Starší syn chodil od osmého měsíce, ale to chodítko jako pomůcku nepoužíval. Seděl u toho a hrál si s tím. Pak to používal jako vozík nebo žebřík. :roll: Mladší syn to jako chodítko nepoužíval vůbec ani si s tím moc nehrál. Teď maji kluci 3,5 a 2 roky a občas to vytáhnou a jezdí s tím. Ale asi už to pošlu do světa, protože se jim ten vozový park za chvilku nevejde do pokoje. :lol:

To je jedno z choditek, na které jsem koukala, jen mi byla divná cena, skoro poloviční oproti jinému od FP :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2395
21.1.20 18:21

@Berry77 Tak s tou cenou netuším. Já když to kupovala, tak vím, že jsem našla velký cenový rozdíl. Někde ho měli za 800,– a jinde za 1500,– a myslím nové v e-shopu. Pokud jde o kvalitu, je to prostě plast. Ale za tu dobu co ho máme, tak drží, nic není zničené, akorát ta kolečka jsou odřená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5169
21.1.20 18:39
@Berry77 píše:
Proč bych ho v tom neměla podporovat? Tahle aktivní choditka naopak děti motivují a pomáhají při prvních krůčcích. Nutí děti držet rovnováhu a navíc, pokud si stoupá, už ho lezení neuspokojí

Nemyslím si, ono není vůbec potřeba pomáhat při prvních krůčcích. Obcházení nábytku stačí a když se pak vydá do prostoru samo, tak právě potřebuje trénovat tu chůzi bez držení.
Aktivní chodítko je pro děti, které vlečou bytem židle, stolky a podobné věci a člověk jim to chce udělat trochu bezpečnější.
Jinak je to vyhozených 800 a více, věř mi. Když už, tak bych pořídila hrací stolek, s tím si vyhraje dlouho až až.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
21.1.20 21:59

@Lucie_Sx díky, díky za další radu, tohle všechno už se tady probíralo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
21.1.20 22:02

@lea79 to mi právě přišlo taky divné, myslela jsem, že rozdíl je v nějakých těch hračkách, které jsou součástí :think:
Jinak je jasné, že za 800 to je kus plastu, to ani nic jiného člověk čekat nemůže :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2395
21.1.20 22:57

@Berry77 Hele to fakt netuším. Já to ani tenkrát moc nestudovala, ta zebra se mi líbila, tak jsem jí koupila. Dneska bych možná koupila nějaké dřevěné, ale ty asi zase nehrají.
Každopádně si s tím kluci hráli, takže to za zbytečnou investici nepovažuji. A to i přesto, že to jako chodítko nepoužívali. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11878
22.1.20 10:45
@wildcherry píše:
Max spokojenost, krasny, pevny, stabilni a nahradil prvni kocarek, ale zaroven ji zustal i jako kocarek dlouho.Za me 2v1 :palec:

Joo ten měly moje holky a strašně si s tím vyhrály už od 8mesicu.
Druhá dcerka měla ještě tu zebru Fisher Price, ale ta jí tak nenadchla jako kočárek :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
22.1.20 10:51

@lucynka25 @lea79 tak je to myšleno, i jako hračka, ale dřevěného nic nechci, hodně cestuji tak kvůli váze a neskladnosti. Díky za tipy :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama