Chorvatsko 2014 - tipy na ubytování

2929
13.1.14 13:27

Chorvatsko 2014 - tipy na ubytování

Ráda bych založila novou diskuzi, kde budou aktuální informace a tímto vás ráda poprosila o vaše tipy na letní dovolenou v Chorvatsku. Mělo by se jednat o ubytování v soukromí, bez cestovek, vhodné pro děti, písečné nebo oblázkové pláže, od moře max. 500m.

Kdo máte tip, kde se vám loni opravdu líbilo, prosím, podělte se. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3422
13.1.14 13:30

Jestli chceš klídek, tak za mě Živogošče kemp Dole. A jestli chceš obchody, restaurace a různé atrakce, tak Baška Voda. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rebeccca
13.1.14 13:30

Asi chcete někde nahoře, že? My jezdíme na Žuljanu, je to ale dole, žije tam češka s chorvatem, provozují ubytování, je tam krááásně

• Nahlásit
  • Citovat
2929
13.1.14 13:32

Nám je to asi jedno, děti máme už poměrně velké, takže nahoře i dole :D Mohla bych vás poprosit, pokud nechcete psát tipy přímo sem, jestli byste mi do zpráv nehodily kontakt nebo aspoň jméno apartmánu, kde jste bydleli?

@rebeccca Prosím také o kontakt, pokud můžu  :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5177
13.1.14 13:33

Podgora

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rebeccca
13.1.14 13:34

@Loll http://www. zuljana-lopin. com/ :)

• Nahlásit
  • Citovat
rebeccca
13.1.14 13:34
  • Nahlásit
  • Citovat
JLP
4648
13.1.14 13:55

@rebeccca
Pelješac!!! :pankac: Tam jsem byla s manželem v roce 2010 - dodnes na to vzpomínáme - krásná příroda, a vůbec celé okolí. Relativně blízko do Dubrovníku, zároveň na Korčulu - takže i zajímavé výlety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
27.1.14 13:15

Ahoj holky, jsem také ve fázi hledání a už mi z toho jde hlava kolem, něco už mám vybrané - Petrčane (nad Zadarem) a přímo v Zadaru, koukala jsem i na Vodice, máte někdo s těmito místy ubytování zkušenosti? Bude nás 8 lidí (4 dospělí a 4 děti) chceme aby byla možnost si někam zajít a něco pro děti rozmězí 5-9let a večer abychom si vklidu poseděli venku u krbu, a někde nahoře - istrie, severní dalmácie, dál se nám už moc nechce. Je toho celkem dost co? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
29.6.14 20:35

Oživuji diskuzy, je někdo nový kdo se může podělit s pěkným místem za rozumnou cenu. Chci jet letos s dvouletou dcerou a babičkou a vůbec nemám žádné tipy, jedem v září léčit ekzém na zimu. Poraďte něco vhodného pro děti. Díky K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
16.7.14 09:57
Taky bych potrebovala poradit nejaky město pekny pro prcky
@Kytina píše:
Oživuji diskuzy, je někdo nový kdo se může podělit s pěkným místem za rozumnou cenu. Chci jet letos s dvouletou dcerou a babičkou a vůbec nemám žádné tipy, jedem v září léčit ekzém na zimu. Poraďte něco vhodného pro děti. Díky K.

jezdime kazdej rok do mestecka Pakoštane a muzu jedine doporucit :kytka: minimum cechu v okoli je i kam vyletovat - je to kousek od Bigradu a i od Kornati takze zkus si zadat do vyheldavace Pakoštane a jukni :kytka: i ceny ubytovani kolem 35 eur v sezone :kytka:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama