Chorvatsko aktuální situace v kempech

5
25.6.21 13:14

Chorvatsko aktuální situace v kempech

Ahoj všichni :)
Měla bych dotaz ohledně aktuální situace v chorvatských kempech z hlediska testů na covid 19. Rozumím tomu, že přes hranice se dostaneme bez absolvování testů, ale zajímala by mě situace na místě, zda při ubytování po nás nebudou test požadovat. Jedeme obytným autem s 2 roční dcerkou a psíkem, tak bychom neradi na místě narazili s tím, že nemáme testy.
Má prosím někdo osobní zkušenost a byl v Chorvatsku od doby, kdy nejsou na hranicích žádne omezení?
Děkuji moc za každou odpověď a přeju hezký den
Verča :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
25.6.21 13:39

Ahoj, momentálně jsme v Chorvatsku a testy po nás nikdo nechtěl, na hranicích ani při ubytování. Přeji hezký pobyt

• Citovat
  • Nahlásit
78
25.6.21 13:41

My jedeme do Sveti jakob a Filip do apartmánu a paní majitelka po nás nic nechce, jsem již očkovaní, tudiž asi nejlépe se informovat přímo u poskytovatele ubytování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2862
4.7.21 09:53
@Veru811 píše:
Ahoj všichni :)
Měla bych dotaz ohledně aktuální situace v chorvatských kempech z hlediska testů na covid 19. Rozumím tomu, že přes hranice se dostaneme bez absolvování testů, ale zajímala by mě situace na místě, zda při ubytování po nás nebudou test požadovat. Jedeme obytným autem s 2 roční dcerkou a psíkem, tak bychom neradi na místě narazili s tím, že nemáme testy.
Má prosím někdo osobní zkušenost a byl v Chorvatsku od doby, kdy nejsou na hranicích žádne omezení?
Děkuji moc za každou odpověď a přeju hezký den
Verča :mavam:

Jak kempy nevím, ale na hranicich i v hotelu nikdo nic nechtěl. Celkově tu na to lidi dost kašlou, roušky jen symbolicky na krku a hygiena pořád taky stejná.
Vždyť co, tak si test udělejte před odjezdem a mějte kdyžtak připraveno, to snad není takový problém. Stojí pár korun a máte kdyztak jistotu, že kdyby někdo prudil, tak vytáhnete test a prohlášení a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat