Chorvatsko - Makarská riviéra - klidnější místo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sabuska3
Stálice 62 příspěvků 30.04.19 11:48
Chorvatsko - Makarská riviéra - klidnější místo

Zdravím,

ráda bych nějaký tip na červencovou dovolenou v Chorvatsku na Makarské riviéře s dětmi. Určitě bychom chtěli klidnější a menší městečko nebo vesničku a apartmán kde bychom si mohli vařit, pokud možno tak v blízkosti pláže.

Děkuji

Reakce:
Anitramm
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 30.04.19 12:28

Mrkni na Drvenik, tam je krásně. :kytka:

Příšera
Ukecaná baba ;) 1912 příspěvků 30.04.19 12:32

My jsme byli v Promajně a moc se nám tam líbilo :) blbý je že už asi nezjistím jak se jmenoval ten apartmán, ale byl za pár korun a moc hezký, čistý, s kuchyňským koutem a k pláži tak 1-2 minutky. Zkusím to dohledat.

sabuska3
Stálice 62 příspěvků 30.04.19 12:34

@Anitramm Ten je taky mezi návrhy ;). Pluli jsme z něho trajektem na Hvar. A právě to nás trochu odrazuje a máme z toho strach. Není to tam díky lodím rušné a špinavá voda???

Anitramm
Ukecaná baba ;) 1431 příspěvků 30.04.19 12:37
@sabuska3 píše:
@Anitramm Ten je taky mezi návrhy ;). Pluli jsme z něho trajektem na Hvar. A právě to nás trochu odrazuje a máme z toho strach. Není to tam díky lodím rušné a špinavá voda???

Já tam byla před 10ti lety a nic takovýho jsem nepostřehla, voda byla čistá a byl tam klid :nevim: ;)

Cinkatko
Nováček 6 příspěvků 30.04.19 12:55

Rozhodně Brela - část Jakiruša.

xantype
Nováček 3 příspěvky 30.04.19 12:59
@sabuska3 píše:

Drvenik má dvě zátoky. Ta, ze které jezdí trajekty, je Donja Vala. Druhá, Gornja Vala, je klidnější. Takže je potřeba zkontrolovat, kde přesně nabízené ubytování leží:-)
Kromě zmiňovaného Drveniku a Promajny jsou klidnější místa ještě Brist, Zaostrog a Živogošće. Teda pokud není ubytování v blízkosti velkého hotelu neho autocampu, tam bude velká koncentrace lidí.

sepos
Kecalka 221 příspěvků 30.04.19 13:05

@sabuska3
Já bych upřímně znova sednul na trajekt a jel na Hvar, od Makarský už to tak daleko není a je tam klid, hezké pláže a pro děti podle mě ideální. Co se týče místa tak se nám nejvíc líbilo u města Jelsa, jezdíme tam už pravidelně, bydlíme teda v karavanu v Camp Holiday, ale možností apartmánů je tam mraky. ;)

pocker
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 30.04.19 13:31

@sabuska3 A Kdy chcete jet, v sezónu?

pocker
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 30.04.19 13:32

Jo už to vidím v červenci bude asi lidí jak mraky všude a kor na Makarské..

Váš příspěvek
Reklama