Chorvatsko nebo Bulharsko léto 2019, poraďte místo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 13.01.19 10:47
Chorvatsko nebo Bulharsko léto 2019 poraďte místo.

Ahoj maminky chtěli bychom letos na dovolenou k moři. Máme dva syny 5 a 2 roky. Líbil by se nám nějaký apartman, kde si lze uvařit a byl by blízko u moře, kde není hlava na hlavě a je pozvolný vstup do moře. Prostě něco kde je to vhodné pro tak malé děti. Navic bychom chteli jed autobusem. Úplně nejlepší by byl nějaký zájezd, ale pojedeme letos poprvé, tak nemám vůbec představu. Cenově bychom se chtěli vlézt cca do 15.000,– za dopravu a ubytování. Bylo by fajn kdyby byla možnost snídani. Obědy chci vařit a na večeři si někam zajdeme případně zase něco uvárim. Ale jde mi o to jestli je vůbec možné vlézt se za ubytování a cestu do 15.000,–. Nejsme nároční stačil by nam nějaký rodinny penzión s kuchynkou. Prosím o doporučení kam jezdite případně cena a nějaká recenze. Děkuji :hug:

Reakce:
truelly
Závislačka 3016 příspěvků 13.01.19 11:33

Nevím jaký názor budou mít ostatní, ale mě za cena moc reálná nepřijde. Chorvatsko je velmi drahé na večeře v restauracích, Bulharsko zase daleko autobusem. Navíc, když nejedeme autem, kde bys nacpala všechny ty věci na vaření :think:

nozu
Extra třída :D 12097 příspěvků 13.01.19 12:10

Zkus si v okolí najít nějakou cestovní agenturu, která nabízí zájezdy hodně cestovních kanceláří. Možná něco vymyslí. Ale limit máte hodně nízký, na Bulharsko autobusem bych zapomněla, je to moc daleko. Zvažte i sever Itálie. Jsou tam písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Jen v sezoně fakt hodně lidí. Záleží, kdy byste chtěli jet.

Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 13.01.19 13:34
@truelly píše:
Nevím jaký názor budou mít ostatní, ale mě za cena moc reálná nepřijde. Chorvatsko je velmi drahé na večeře v restauracích, Bulharsko zase daleko autobusem. Navíc, když nejedeme autem, kde bys nacpala všechny ty věci na vaření :think:
Šlo mi o vybavené apartmány, kde budou hrnce i talire. Na vaření bych nic nebrala. Supermarkety a obchody maji snad i v Chorvatsku. Takže bychom si normálně nakoupili. :nevim:
Ivulka88
Ukecaná baba ;) 1808 příspěvků 13.01.19 13:43
@nozu píše:
Zkus si v okolí najít nějakou cestovní agenturu, která nabízí zájezdy hodně cestovních kanceláří. Možná něco vymyslí. Ale limit máte hodně nízký, na Bulharsko autobusem bych zapomněla, je to moc daleko. Zvažte i sever Itálie. Jsou tam písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Jen v sezoně fakt hodně lidí. Záleží, kdy byste chtěli jet.

Jako limit 15.000,– čistě na ubytování a cestu je málo? Počítáme ze bychom si vzali jeste 15.000 na jídlo. Kolik tedy stojí ubytování v Chorvatsku? Pokud se navlezeme do 30.000 i
s jídlem pak nemá smysl jezdit autobusem do chorvatska ale mužem si když to sectu pár tisic připlatit a muzem letet do řecka na all inclusive. :nevim:

alisekR
Kelišová 5557 příspěvků 13.01.19 13:55
@Ivulka88 píše:
Jako limit 15.000,– čistě na ubytování a cestu je málo? Počítáme ze bychom si vzali jeste 15.000 na jídlo. Kolik tedy stojí ubytování v Chorvatsku? Pokud se navlezeme do 30.000 i
s jídlem pak nemá smysl jezdit autobusem do chorvatska ale mužem si když to sectu pár tisic připlatit a muzem letet do řecka na all inclusive. :nevim:

Obejdi menší cestovky, které pořádají autobusové zájezdy . Já bych tebou jela do Itálie. Tam je lepší úroveň všeho, než v Chorvatsku. Na Bulharsko naprosto zapomeň. Když tak letecky. Busem tam byla moje babička před 50 lety s Cedokem a i oni už tam o tři roky později radši letěli :lol: a to bylo v roce 1970. Husy tam sice jezdí, ale delegátka na Zlatých Pískách nám říkala, že je to z Čech peklo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >