Chorvatsko - písčitá pláž - od Rijeky po Šibenik

28.5.15 13:57

Chorvatsko - písčitá pláž - od Rijeky po Šibenik

Ahoj všem,

rádi bychom do Chorvatska někam mezi Rijeku a Šibenik, kde by byla písčitá pláž a vstup do vody vhodný pro děti. Může být i ostrov.
Doporučí mi někdo něco konkrétního z vlastní zkušenosti?
Pokud máte přímo tip na daný apartmán, kde jste byli spokojení, šup s ním sem :). Nejraději bychom apartmán přímo u pláže nebo v těsné blízkosti, alespoň s dvěma místnostmi. Jsme čtyřčlenná rodina.

Děkuji
Sabina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
28.5.15 14:06
@sabuska3 píše:
Ahoj všem,

rádi bychom do Chorvatska někam mezi Rijeku a Šibenik, kde by byla písčitá pláž a vstup do vody vhodný pro děti. Může být i ostrov.
Doporučí mi někdo něco konkrétního z vlastní zkušenosti?
Pokud máte přímo tip na daný apartmán, kde jste byli spokojení, šup s ním sem :). Nejraději bychom apartmán přímo u pláže nebo v těsné blízkosti, alespoň s dvěma místnostmi. Jsme čtyřčlenná rodina.

Děkuji
Sabina

Bigrad na Moru ma krasny piscity plaze a zátoky stene tak Pakostane a nebo Krk ;) mame vyzkouseno :kytka:

• Citovat
  • Upravit
awi
47
28.5.15 14:07

Ostov Rab, Lopar. Rajská plaža http://www. adriagate. com/Chorvatsko-cs/Rajska-plaz-Chorvatsko#8 :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.15 14:47

A mohla bych poprosit o konkrétní apartmány jak v Pakoštane, tak Biogradu. A na Krku město a apartmán. Byli jste poblíž pláže?

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5794
28.5.15 15:23

@sabuska3
Já taky doporučuji Lopar na ostrově Rab. Kromě velké a přeplněné Rajské plaže jsou tam i menší písčité pláže na severu Loparského poloostrova dostupné autem a pak kousek pěšky. Není tam tolik lidí, je tam čisto a klid, pro děti ideální. :palec: My tam letos jedeme už potřetí. :) Ale s apartmánem neporadím, my jezdíme do zařízených stanů. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama