Reklama

Chorvatsko - pláže vhodné pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ladybirdone
Stálice 55 příspěvků 23.09.18 16:00
Chorvatsko - plaze vhodne pro deti

Ahoj, mam dotaz.
Dva roky po sobe jsme byli ostrove Pag, je tam hodne ruznych plazi, dostupnych autem, ktere jsou vhodne pro deti. Kazdy den jsme jezdili jinam a bylo to fajn.
Radi bychom zmenili misto, nemate tip prosim?

Reklama

Reakce:

Monchichik
Závislačka 4695 příspěvků 23.09.18 17:36

A co jsou pro tebe pláže vhodné pro děti? Za mě jsou všude v Chorvatsku, je to jedno, kde jsi.

kačka39
Kecalka 216 příspěvků 23.09.18 17:45
@Monchichik píše:
A co jsou pro tebe pláže vhodné pro děti? Za mě jsou všude v Chorvatsku, je to jedno, kde jsi.

Někde pro děti fakt nejsou, jenom šutry a hned hloubka. Ale myslím že to tak je spíš jenom na ostrovech.

Monchichik
Závislačka 4695 příspěvků 23.09.18 17:46

@kačka39 To asi jo, na ostrovech jsem nikdy nebyla, máme proježděnou celou Istrii, v kempech a prázdninových areálech. Vždycky tam bylo místo vhodné pro děti.

alialiali
Kecalka 163 příspěvků 23.09.18 17:49

Byli jsme letos v Petrčane (je to blízko Pagu), líbilo se mi tam mnohem víc než na Pagu (nelíbí se mi „měsíční“ krajina bez stromů), bylo tam hodně rodin s dětmi i když teda i hodně lidí u té jedné pláže určené pro děti.. my chodili na vzdálenější do piniového háje a tam bylo lidí mín, ale samozřejmě hořsí vstup do vody. jinak se dá zajet kousek do Ninu, kde je to také pro děti a je to podobné jako v tom Pagu…

ladybirdone
Stálice 55 příspěvků 23.09.18 18:18

@Monchichik
Nejlepe pisek/kaminky, ne velka hloubka hned, ne betonova mola a ostre kameny v mori…

Bauerkaa
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 23.09.18 18:55

@ladybirdone záleží, jak máte velké děti. Pro malé děti je úplně ideální Nin. Ale větší už by se tam mohly nudit ;-) písek, málo vody, krásné městečko..

cverunka
Závislačka 2543 příspěvků 23.09.18 20:09

Také zmíním Nin. Děcka to tam milují. Naše 6 letá se tam pořád ještě nenudila a roční byla naprosto spokojená. Jediná nevýhoda je dostupnost pláže - buďto placené parkoviště, nebo pěšky tak 500 m, což je s děcky někdy opruz. A ještě komáři :mrgreen:
Jinak kolem Zdaru jsou ty pláže všude hodně podobné, pozvolné.
Pak je super i Omiš a také městečka až za Makarskou - Gradac, Brist, Podaca…

cverunka
Závislačka 2543 příspěvků 23.09.18 20:11
@Monchichik píše:
A co jsou pro tebe pláže vhodné pro děti? Za mě jsou všude v Chorvatsku, je to jedno, kde jsi.

No to teda nejsou. Nevím, kde jste byli, ale na hodně místech jsou ostré skály a hned hloubka a to na pohodovou dovolenou s malým děckem fakt není.

Monchichik
Závislačka 4695 příspěvků 23.09.18 20:27

@cverunka Píšu, že máme projetou celou Istrii, jezdili jsme i s malými dětmi a nikdy nebyl problém, vždycky tam bylo místo pro děti. Ale písek minimálně, spíš ty oblázky, ale nám nevadili. Jezdíme to prázdninových areálů, ne do soukromí, takže tam je to pro děti přizpůsobené vždy.

cverunka
Závislačka 2543 příspěvků 23.09.18 20:32
@Monchichik píše:
@cverunka Píšu, že máme projetou celou Istrii, jezdili jsme i s malými dětmi a nikdy nebyl problém, vždycky tam bylo místo pro děti. Ale písek minimálně, spíš ty oblázky, ale nám nevadili. Jezdíme to prázdninových areálů, ne do soukromí, takže tam je to pro děti přizpůsobené vždy.

No jo, tak ale být někde v rezortu je něco jiné, to jsou všechno upravené pláže. To je pak docela zavádějící.

Monchichik
Závislačka 4695 příspěvků 24.09.18 07:19

@cverunka Nepsala, že nechce do rezortu. My jsme do nich právě proto jezdili, aby tam děti měli i vyžití a nemuseli jsme řešit vhodné pláže.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >