Chorvatsko ubytování pro deset lidí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saxsara
Povídálka 41 příspěvků 25.03.18 21:34
Chorvatsko ubytování pro deset lidí

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli mi nemůžete doporučit nějaké ubytování ve vile nebo v rodinném domě, pro deset lidi, v soukromí, aby jsme tam byli sami, se zahradou, grilem..?Třeba někdo bude mít prima tip, byli jsme ve vile Margarita v Trogiru a to bylo super, jen jsme to teď prošvihli :oops:

Reklama

Reakce:

dodoka
Nováček 2 příspěvky 29.03.18 22:31
Chorvatsko 2018, ubytování s dětmi

Ahoj Saxano. My jedeme sice jen v 8 ale našla jsem úplnou náhodou, když jsem hledala vhodné lyže pro kluka na jarňáky, tento odkaz na mimáči.

Jsem jazyk. antitalent tudíž mi vyhovovalo, že paní je provdaná češka, nebo tak něco. Chtěli jsme zkusit něco bez CK a jiné agentury.

Komunikace byla úžasná, milejšího a ochotnějšího človíčka, jsem dlouho nepotkala. Tak mrkněte tam. Má krásný komentáře.

Ale je to již přes měsíc, co jsem objednávala. No uvidíte.

Držím palečky Dorota :mavam:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Soudce jim dal lekci: Erbová a Řepka se musí sami domluvit! A to je téměř nemožné

Nemůžou si přijít na jméno, přesto musí najít společný kompromis. Vlaďka... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama