Reklama

Chorvatsko ubytování pro deset lidí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

saxsara
Povídálka 41 příspěvků 25.03.18 21:34
Chorvatsko ubytování pro deset lidí

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli mi nemůžete doporučit nějaké ubytování ve vile nebo v rodinném domě, pro deset lidi, v soukromí, aby jsme tam byli sami, se zahradou, grilem..?Třeba někdo bude mít prima tip, byli jsme ve vile Margarita v Trogiru a to bylo super, jen jsme to teď prošvihli :oops:

Reklama

Reakce:

dodoka
Nováček 2 příspěvky 29.03.18 22:31
Chorvatsko 2018, ubytování s dětmi

Ahoj Saxano. My jedeme sice jen v 8 ale našla jsem úplnou náhodou, když jsem hledala vhodné lyže pro kluka na jarňáky, tento odkaz na mimáči.

Jsem jazyk. antitalent tudíž mi vyhovovalo, že paní je provdaná češka, nebo tak něco. Chtěli jsme zkusit něco bez CK a jiné agentury.

Komunikace byla úžasná, milejšího a ochotnějšího človíčka, jsem dlouho nepotkala. Tak mrkněte tam. Má krásný komentáře.

Ale je to již přes měsíc, co jsem objednávala. No uvidíte.

Držím palečky Dorota :mavam:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama