Chorvatsko v září na blint

438
23.7.15 12:29

chorvatsko v září na blint

Ahooj chci se optat na par vecii.. Vcera jsme se s kamaradkou domluvili ze v zari pojedeme autem do chorvatska.. Pojedeme 4 ( dva pary).. Pojedeme autem na blint uz tedy prvni otazka kde je krasne a hlavne zivo - bary, promenady, krasna plaz a treba i levne ubytovani?? Nechceme nic draheho.. Stejne tam budeme jen prespavat.. :).. Pak bych chtela vedet kolik se asi tak projede jedeme z Jicina.. Pak dale jak je v chorvatsku draho kolik stoji pivko, vinko, michane drinky apod.. Cetla jsem ze v zari se da sehnat apartman pro 4 lidi treba za 30-40 euro pro vsechny je to opravdu mozne?? A jeste zda je lepsi vzit si kuny nebo eura?? :)) diiiky za odpovedi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Krasavicaa
23.7.15 12:57

Rozhodně kuny a na ubytování eura.. Kolik projedete nikdo nevíme, jelikož nemáme páru jaké auto máte :roll: To si musíte spočítat sami. Ceny dálničních známek a mýtnic najdeš přes google.
Byla jsem v Tučepi a tohle všechno co chcete, toto letovisko splňuje. Okolo těch 40ti euro na noc snad něco seženete. V sezoně je to 60eur a výš.
Jinak ubytování neřeš, jelikož to si vás tam najde samo a usmlouváte to přímo na místě. Všude u cest stojí lidi a nabízí.
Ceny potravin najdeš taky na netu. V restauracích je to rozhodně dražší než u nás ;)

Jo a minulý rok jsem sháněla ubytko pro 4 v Živogošče a pán mi nabízel ubytování za 25euro pro všechny 4. Takže se určitě sehnat dá…

• Nahlásit
  • Citovat
5730
23.7.15 13:02

S něčím poradím, s něčím ne. V září se dá do Chorvatska na blind jet úplně s klidným svědomím (stejně tak i do Itálie). Ale druhá věc je, že v září v Chorvatsku už poměrně často prší…potvrzují to známí a i místní obyvatelé (dopoledne hezky, v poledne se zatáhne a odpoledne proprší). Ale už je na vás. ;) Co se týče života, v září už to nikde moc nežije ;) a ani tak bych nepomohla, my naopak vyhledáváme kvůli dětem klidnější místa.
V září se apartmán sehnat levně dá - ale spíš počítejte raději 50 - 80 Euro, těch 30 - 40 je hodně podhodnocené. To spíš až na konci září a v ošklivém počasí. ;)
A kolik projedete závisí na tom, kolik vám žere auto a jak daleko pojedete. :-) To se dá orientačně dopočítat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3403
23.7.15 13:03
@telezska píše:
Ahooj chci se optat na par vecii.. Vcera jsme se s kamaradkou domluvili ze v zari pojedeme autem do chorvatska.. Pojedeme 4 ( dva pary).. Pojedeme autem na blint uz tedy prvni otazka kde je krasne a hlavne zivo - bary, promenady, krasna plaz a treba i levne ubytovani?? Nechceme nic draheho.. Stejne tam budeme jen prespavat.. :).. Pak bych chtela vedet kolik se asi tak projede jedeme z Jicina.. Pak dale jak je v chorvatsku draho kolik stoji pivko, vinko, michane drinky apod.. Cetla jsem ze v zari se da sehnat apartman pro 4 lidi treba za 30-40 euro pro vsechny je to opravdu mozne?? A jeste zda je lepsi vzit si kuny nebo eura?? :)) diiiky za odpovedi

Já vím pouze to, že cesta vyjde se všemi poplatky klidně až na 7-8.000 Kč. Jinak ceny nápojů nevím, ale tipoval bych spíše draho, jídlo v restauracích také. Jen to ubytování bude v září určitě levnější. Tam se to s cenami v srpnu opravdu už liší dost. Jinak levnější ubytování bývá pouze dále od vody, jinak je to všechno dost stejně drahé (pokud nechcete něco se společným soc. zařízením) Co se týče eur nebo kun, asi bych vezl eura.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
23.7.15 13:03
@malinika píše:
S něčím poradím, s něčím ne. V září se dá do Chorvatska na blind jet úplně s klidným svědomím (stejně tak i do Itálie). Ale druhá věc je, že v září v Chorvatsku už poměrně často prší…potvrzují to známí a i místní obyvatelé (dopoledne hezky, v poledne se zatáhne a odpoledne proprší). Ale už je na vás. ;) Co se týče života, v září už to nikde moc nežije ;) a ani tak bych nepomohla, my naopak vyhledáváme kvůli dětem klidnější místa.
V září se apartmán sehnat levně dá - ale spíš počítejte raději 50 - 80 Euro, těch 30 - 40 je hodně podhodnocené. To spíš až na konci září a v ošklivém počasí. ;)
A kolik projedete závisí na tom, kolik vám žere auto a jak daleko pojedete. :-) To se dá orientačně dopočítat.

Máme naprosto jiné zkušenosti…

• Nahlásit
  • Citovat
5730
23.7.15 13:05

@Krasavicaa :mrgreen: Věřím, ale vždy nás to tam potkalo. Možná máte štěstí. Až pojede příště, dejte vědět, my se k vám s dovolením vtírnem, abychom si to počasí pojistili. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12327
23.7.15 13:06

@telezska my sme zrovna v chorvatsku v pakostane, letos je tu drahooproti min roku a strasne moc lidi. jezdime take na blind a letos sme hledali ubytko 4 h s deckem takze des..nakonec mamedal o vody nez sme zvykli za 60 eur coz je taky sost a bz klimy takze hruza, ale nebylo na vyber v loni sme byli na stejnm miste i termin a ubytko za 5 min. ale je totim ze seletos neda moc kam jet tunis, egypt nehrozi, recmo nic moc turecko taky uz neni bezpecne, ale v zari bude mi lidi. taky doporucuji na zabavu tucepi. cesta je ruzna muze se lisit az cca 2000 musite si zpocitat kolikvam tp zere atd…
jinak jidlo tu dost podrazilo vetsinou njaky maso a priloha 70 kun, pizza cca 40-55 kun mala a velka tu nemaji vsude kolem 65-75 kun. pivo v hospode 16-20kun. jinak na plazi kukurice, palacinka, bram, spirala 10 kun. zmrzlina 8 kun.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
23.7.15 13:07
@malinika píše:
@Krasavicaa :mrgreen: Věřím, ale vždy nás to tam potkalo. Možná máte štěstí. Až pojede příště, dejte vědět, my se k vám s dovolením vtírnem, abychom si to počasí pojistili. :lol:

Příště už nebude. Naposledy před 2mi roky. Co jsme objevili krásy MNE, se Chorvatsko může jít zahrabat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
5730
23.7.15 13:08

@Krasavicaa MNE? 8o Co to je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
23.7.15 13:08
@Petruskabmw píše:
@telezska my sme zrovna v chorvatsku v pakostane, letos je tu drahooproti min roku a strasne moc lidi. jezdime take na blind a letos sme hledali ubytko 4 h s deckem takze des..nakonec mamedal o vody nez sme zvykli za 60 eur coz je taky sost a bz klimy takze hruza, ale nebylo na vyber v loni sme byli na stejnm miste i termin a ubytko za 5 min. ale je totim ze seletos neda moc kam jet tunis, egypt nehrozi, recmo nic moc turecko taky uz neni bezpecne, ale v zari bude mi lidi. taky doporucuji na zabavu tucepi. cesta je ruzna muze se lisit az cca 2000 musite si zpocitat kolikvam tp zere atd…
jinak jidlo tu dost podrazilo vetsinou njaky maso a priloha 70 kun, pizza cca 40-55 kun mala a velka tu nemaji vsude kolem 65-75 kun. pivo v hospode 16-20kun. jinak na plazi kukurice, palacinka, bram, spirala 10 kun. zmrzlina 8 kun.

Právě proto, bych k těm nenažraným Chorvatům už nejela. Chorvatsko podle mě, není nic extra :nevim: Na to, jaký prachy tam z turistů tahají :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Krasavicaa
23.7.15 13:09
@malinika píše:
@Krasavicaa MNE? 8o Co to je?

Černá hora ;)

• Nahlásit
  • Citovat
12327
23.7.15 13:09

Jinak na ubytko urcite eura na klasicke placeni kuny. nektere obchody tu berou i kreditku takze super. mitne se da taky platit kreditkou a nedava se pin je to diky tomu rychle. a znamky na rakousko slovinsko kupujeme ve smenarne v kauflandu pak jen nalepime a frcime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12327
23.7.15 13:11

@Krasavicaa jenze my mame i psa takze neni moc na vyber jinak bysme litali nekam, ale nechceme ji nechat doma ona je dost na nas fixovana a sovcu bez ni bysme si ani neuzili

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
23.7.15 13:13
@Krasavicaa píše: Černá hora ;)

Tak to je na nás zatím daleko. To až děti povyrostou. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Krasavicaa
23.7.15 13:13
@Petruskabmw píše:
@Krasavicaa jenze my mame i psa takze neni moc na vyber jinak bysme litali nekam, ale nechceme ji nechat doma ona je dost na nas fixovana a sovcu bez ni bysme si ani neuzili

I se psem se dá jinam :-) Ten pes, na rozdíl od dítěte ( pokud je zvyklý cestovat ), zvládne i 1500km v autě a bez problémů. Nebo teda aspoň můj cestovatel s tím nemá problém :-) Miluje cestování :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama