Chou Chou nebo Anabell pro 1,5roční

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mishka123
Echt Kelišová 9687 příspěvků 24.09.14 17:14
Chou Chou nebo Anabell pro 1,5 roční

Ahoj,
jdu pro radu.
Je blbost kupovat malé pokud ji na Vánoce bude 1,5 roku Chou Chou nebo Baby Anabell? :think:
Chtěla bych pro ni nějakou panenku a přemýšlím

Nejnovější recenze z kategorie Panenky a doplňky

Reakce:
lekarnicka28
Závislačka 4725 příspěvků 24.09.14 17:51

Nedávno jsem studovala starší diskuze ohledně panenek kvůli naší dvouleté a jednoznačně mi z toho (až na pár hodně panenkových výjimek) vycházelo, že je to brzo.. Že ta panenka ležela a holčička ji v lepším případě pořádně využila a ocenila až o několik let později. A několikrát zaznělo, že to bylo tenkrát zbytečně brzo a že znova tak brzo by jí nepořizovali. To jsem si z toho odnesla já a s takovou panenkou minimálně 1-2 roky počkáme a uvidíme ;)

jančamamča
Ukecaná baba ;) 1174 příspěvků 24.09.14 17:51

Já jsem dceři koupila Chou CHou na Vánoce (3,5 roku) a úplně zbytečně. Kdybych koupila nějakou jinou pěknou panenku za polovic tak je výsledný efekt úplně stejný :-)

jowana
Echt Kelišová 9536 příspěvků 24.09.14 17:53

@mishka123 zkus mrknout na mimibazaru na Nines panenky. Mají různé a moc pěkné. Pro 1,5 letou bych nekupovala asi s funkcema, jen prostě nějakou panenku. takhle by si to akorát okoukala a neměla by z toho nejspíš takovou radost, jako když by jí byly 3roky.

zrcadlo
Kelišová 7297 příspěvků 24.09.14 18:21

Kamarádka pořídila chou chou dvouleté, protože po Vánocích čekala druhé mimčo, malá byla nadšená, že má taky miminko, trénovala na něm, co se může a nesmí, a pak bráškovi nešťourala očička :)

tremisa
Závislačka 2739 příspěvků 24.09.14 18:40

Dcerka ma taky chou chou, dostali jsme ji asi jak mela taky 18 m, ale hraje si s ni az od 24 m, oblika, houpe atd..

BABIES
Ukecaná baba ;) 2236 příspěvků 24.09.14 20:45

Ja mam 15 mesicni a ta svoje miminko miluje. Krmi, hladi, uspava :D takze k 2.narozeninam urcite koupim :)Ale bude neco i na tom, co pise @jowana

Uživatel je onlineAliik
Echt Kelišová 8427 příspěvků 2 inzeráty 24.09.14 20:49

Ja jsem ted koupila dvouletacce Baby Annabell z mmb, ve stavu jako nova za 290 Kc ;) take jsem premyslela, ze by stacila neinteraktivni, ale za tuto cenu jsem ji fakt brala, i kdyz treba mala jeste funkce nevyuzije. Prisla mi narozdil od levnejsich napr. Tesco panenek hezci :oops: :lol:

Takze pokud nevadi ne fungl nova, koupila bych z druhe ruky jaka se Ti libi (ditku je to zatim suma fuk), a aby nevadilo, kdyz s tim ditko triskne a panenka o funkce prijde ;)

Monika0912
Stálice 95 příspěvků 25.09.15 01:12
Chou chou nebo Baby Annabelle

Ahoj, chceme dceři k narozeninám koupit panenku a potřebuji poradit, která z těchto dvou panenek je lepší, jestli Chou chou jako živé miminko nebo Baby Annabelle pojď si hrát.

Blanka89
Závislačka 3857 příspěvků 25.09.15 06:51

@Monika0912 ¨taky jsem zjišťovala, vyjde to nastejno, chou, chou je menší, avšak celoplastová, tudíž se dá i doopravdy koupat

Brouk č.1
Kecalka 292 příspěvků 25.09.15 07:14

Chou chou jako živé miminko není celoplastová, má plastové jen konce ručiček a nožiček a samozřejmě hlavička, zbytek je látkový. V tělíčku je strojek. V oblečkách vypadá jako opravdové miminko… Jen ta váha pro 1,5 roční dítě je dosti velká. Má cca 900 g a naše malá je tahala jako kotě… S tou druhou zkušenosti nemám…

Pekoni
Extra třída :D 13401 příspěvků 25.09.15 10:39

@Monika0912 já koupila dceži Anabell pojd si hrát a je krásná. Doufám, že se jí bude líbit :) Zkušenosti, ale ještě nemám. Bude to její první taková panenka.

Blanka89
Závislačka 3857 příspěvků 25.09.15 10:53

@Brouk č.1 já koupila tu chou chou, asi je tedy víc druhů, máme s plínkou a lahvičkou, dudlíkem a má plastové tělíčko a právě že je do vany

Brouk č.1
Kecalka 292 příspěvků 03.10.15 08:19

@Blanka89 ano je vic druhu, spise spousta… :-) ale prave jak jsi psala chou chou jako zive miminko - to je nazev panenky co mame my… proto jsem reagovala. :-) place, mlaska oddychuje, smeje se…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Kde bere Tereza make-up? Nosí jí ho bláznivý právník, co Češku požádal o ruku

Češka Tereza Hlůšková (22) u pákistánského soudu připomínala spíše filmovou... číst dále >