Chová se, jak kdyby k nám patřila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 19:45
Chová se, jak kdyby k nám patřila

Rodina, takže radši anonymně.

Brácha si našel o hodně mladší přítelkyni, švagrová to nerozdýchala a rychle se rozvedla. Švagrovku jsme měli moc rádi, báječná ženská. Ale je to dost dramatické kvůli majetku, dělají si docela naschvály. Drželi jsme dost dlouho se švagrovou, ale brácha dělal takové zle, že máma raději kývla a začala tu novou přijímat a já jsem spíš neutrální. Ta nová je samý úsměv, tuhle pomůžu, tamhle pomůžu, ale po půl roce, co jsem ji asi třikrát viděla, začínám tušit, že to je jen před bráchou anebo když se jí to hodí (brácha se zbláznil, dovolené, tutununu, myslím, že tohle ani švagrová nezažila). A ta jeho nám vyvolává - mámě píše dopisy, jak je máma úžasná, fotografuje se s ní a fotky jí posílá, mně pořád taky samý úsměv, informace, kam půjde, jak má ona úžasný vztah se svým bratrem (to je nějaký podfukář, má dost soudy, občas vyšetřování na policii). Musím říct, že se jí dost podařilo všechny oblbnout. proč se taková ženská tedy rozvedla a zůstala s dětmi sama? Fakt má někdy člověk po 15 minut pocit, že je to chudinka, které MUSÍME pomoct. Ale pak mám z toho takový divný pocit.

Jak byste se chovaly? Švagrovou mám ráda, ale brácha dělá děsné zle, když se o ní jen zmíním. Pořád si říkám, že patří do rodiny spíš ona než tahle nová. Ale s bráchou se nedá mluvit. A ona fakt hraje dost na city.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Monchichik
Kelišová 5475 příspěvků 18.09.18 19:48

Brácha by se mohl stavět na hlavu, když si rozumíš se švagrovou, tak bych se s ní stýkala klidně dál. Nemluvila bych o ní před ním, ale jinak bych se jí nevyhýbala. Co jako brácha může proti tomu dělat? A hrát na city si já nenechám, mám odhad na lidi, takže by měla smůlu, pokud vás jen oblbuje :lol: ale třeba ne, uvidíš sama.

lafelay
Stálice 78 příspěvků 18.09.18 19:48

A ona nekdy udelala neco, cim by potvrdila tvoje tuseni, ze je falesna?

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 18.09.18 19:48

Neporadim, ale prijde mi od tebe hezke, ze jsi svagrovou nezavrhla :kytka:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 19:52
@lafelay píše:
A ona nekdy udelala neco, cim by potvrdila tvoje tuseni, ze je falesna?

Úplně se mi o tom nechdce psát, ale s jejím bráchou se na něčem ne úplně dobrém podílela (jak jsem psala, její brcha je darebák).

A pak - párkrát lhala, aby byla hezčí. Anebo abychom ji litovaly.

Třeba - mámě říká, jak je super, že jí připomíná její babičku.
Druhé ségře, která má doma trochu dusno, vykládá, že taky byla doma týraná - přitom její táta jí chodí pomáhat na barák a hlídá děti, kdykoliv ona chce a bývalého má strašně hodného.
Pak dost vyjížděla proti neteřím a synovcovi, až brácha byl na neteře hnusný a ty se s ním nechtějí stýkat.

Je toho víc.

Halamka
Závislačka 3697 příspěvků 18.09.18 19:53

Novou bych brala se slušnosti a rezervou. Nikdo te nemůže nutit ji přijmout jako ji přijal bratr.
A pokud by se brácha ohradil proti připomínání švagrové, tak bych mu na rovinu (asi bez přítomnosti nové) řekla, že ji máš ráda, že byla součást rodiny a že nebudu měnit své sympatie podle toho, jak on určí. A pokud bych se švagrovou měla dobré vztahy, ani by mě nenapadlo ji odsouvat jen kvůli bráchovi.
Je to vztah mezi vámi dvěma a ne mezi ním, tebou a ji.
A jestli on umí tak rychle odepsat a zapomenou na člověka, tak ty ne.

tulipán
Závislačka 3368 příspěvků 18.09.18 20:02

Stykala bych se dal, vsak nikomu nemusis podavat hlaseni nebo ano? :kytka: Jako clovek ti vyhovuje, proc se ji vzdavat, protoze se niva citi ohrozena? A ze vas ona chce pres brachu rozdelit, podle mne o necem svedci. Nicmene bracha za ni stoji, tak bych s ni udrovala normalni vztah, hlavne se nesverovat. Ale uplne na me dychlo, takove to vtirani a ovlivnovani vsech okolo. Te nasi take vsichni musime pomahat. Vsechny bude mit za chvili na povel, protoze bracha to zaridi. Take mam takovou svagrovou, od te doby co prisla, tak se rozjelo prepisovani majetku, prece jen maminko nejste uz nejmladsi…, my u toho vetsinou nejsme, jen se nam to dodatecne sdeli :mrgreen: , tak abys neprisla do podobne situace. Nepochopila jsem, zda byly v minulem bratrove manzelstvi deti - asi ne, ze?

Astyna88
Kecalka 255 příspěvků 18.09.18 20:15

V rodině manžela se stalo něco podobného - jeho strýc si po 17letech manželství našel novou ženu, oženil se s ní a rodina se rozdělila na dva tábory - 1. mu to nedokáže odpustit a nebaví se s ním dodnes, uznává jen první ženu. 2. (v té jsem i já) bere i jeho druhou manželku a baví se s oběma.

Stýkala bych se s tou, která ti vyhovuje, bratr si vybral, ten už jinou možnost nemá, ale ty ano.

terinka4444
Hvězda diskuse 68506 příspěvků 18.09.18 20:29

Tak starou švagrovou nezavrhuj, ale brácha má novou ženu, takže by ses i k ní měla chovat minimálně taky fajn, ještě za předpokladu, že tobě nic neudělala, jinak budu špatné vztahy v rodině. Ono ne nadarmo se říká, že sestry jsou horší než tchyně.

Mango_Lassi
Extra třída :D 14164 příspěvků 18.09.18 20:32

Tak k vám zkrátka patří.
Jinak chválím obměnu příběhu. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 20:34
@tulipán píše:
Stykala bych se dal, vsak nikomu nemusis podavat hlaseni nebo ano? :kytka: Jako clovek ti vyhovuje, proc se ji vzdavat, protoze se niva citi ohrozena? A ze vas ona chce pres brachu rozdelit, podle mne o necem svedci. Nicmene bracha za ni stoji, tak bych s ni udrovala normalni vztah, hlavne se nesverovat. Ale uplne na me dychlo, takove to vtirani a ovlivnovani vsech okolo. Te nasi take vsichni musime pomahat. Vsechny bude mit za chvili na povel, protoze bracha to zaridi. Take mam takovou svagrovou, od te doby co prisla, tak se rozjelo prepisovani majetku, prece jen maminko nejste uz nejmladsi…, my u toho vetsinou nejsme, jen se nam to dodatecne sdeli :mrgreen: , tak abys neprisla do podobne situace. Nepochopila jsem, zda byly v minulem bratrove manzelstvi deti - asi ne, ze?

Tady to asi jede podobně - druhá ségra má nějakou nemovitost a chce ji prodat. je nemocná a sama to nezvládne. Jako rodina jsme už sehnali makléře, ale tahlae nová do toho vletěla, tutununu a prý Pavlinko, bratr se v tom pohybuje, pomůže, prodá (brácha je právě spekulant a pár lidí o jejich domovy připravil). A strašně o to stjí pomoci, proto jí v poslední době pořád vyvolává, jak se má, jestli nepotřebuje pomoct. S mámou to dělala podobně, než máma zemřela.

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 18.09.18 20:37

Já teda malinko vybočím od názorů tady..
Souhlasím se vším, ale jediný bod se mě osobně nelíbí.. Asi bych se moc nezmiňovala o bývalé švagrové před bratrem- proč??? Oni mají mezi sebou zle, on nechce o ní mluvit, nedělala bych to a vůbec bych třeba ji neobhajovala a nevím co.. Vy jste s ní v jiném vztahu, on prostě to má jinak..
jako když se nad tím zamyslím, taky by s emi nelíbilo, kdyby mi někdo vychvaloval někoho s kým jsme se rozvedla a měla špatné zkušenosti.. Nikdy nevíte co mezi sebou měli..
A ta nová.. těžko říct, asi bych ji respekovala, ale dávala si na ní pozor, pokud to tak cítíš. Může to být pěkná potvora.. to uvidíte časem

Mango_Lassi
Extra třída :D 14164 příspěvků 18.09.18 20:40

@Janasas teda pokud to nepíše ta bývalá svagrova, že.

Kubula.K
Závislačka 4651 příspěvků 18.09.18 20:50

Jak presne dela bracha zle? A v jake souvislosti jsi zminovala byvalou svagrovou?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 21:20
@Kubula.K píše:
Jak presne dela bracha zle? A v jake souvislosti jsi zminovala byvalou svagrovou?

naschvály, majetek, pomlouvá, vysmívá se za jejími zády, totálně ji vymlčuje, zakazuje nám s ní mluvit

stačilo se jen zmínit, že jsme jí s manželem řekli, že byl brácha na dovolené - to byl hukot

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >