Chová se ke mě hrozně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.08.19 23:57
Chová se ke mě hrozně

Ahoj. Prosím o nějakou radu. Už nevím a nepoznávám svého manžela.
Otěhotněla jsem, radostná zpráva, pro něj dokonce větší, opravdu si to přál. Ze začátku jako pohádka. Nesměla jsem nic tahat, pomalu ani pracovat apod. přehnaná péče. Teď jsem v 27tt a poslední dobou se mě snaží ponižovat a urážet. Například i když ví, že mi to vadí říká mi údajně ze srandy, protože se rozciluji kvůli tomu třeba že jsem kynutý knedlík apod. narážky na váhu (těhotenství) jinak nejsem při těle. Přitom při sexu problém nemá. Hada se se mnou kvůli každé blbosti, hlavně když něco potřebuji koupit na rekonstrukci ke zvelebení domu, prostě pro miminko nové hezké čisté prostředí… ano, je pravda, že mu pořád opakují dokola, že to dělá pro nás a pro naše malé. Dnes dokonce vyjel neskutečným způsobem až opravdu sprostě mi nadával a to i mezi lidmi v obchodě. Strašně jsem se cítila ponížená, ale s ním to nehlo. Mě to přijde jako kdyby žárlil, že už není středem pozornosti, prostě jako kdyby zářil na své nenarozené dítě… nebo už nevím. Přitom obcas se chová zase jako milující nastávající otec který se těší, vždy mě tím zmate, když se zajímá o kopance apod.. Ale dnes zase perlil. Poslední dobou mi tvrdne břicho, beru magnézium, ale i tak. Velice nepříjemný, tak si prostě kolikrát jdu lehnout. Dnes mi řekl „no jo ty jsi hysterka“. Tak jsem mu řekla, že moje mamka s tím ležela v nemocnici, řekl mi, aby se nakonec nedivil, řekl mi „nevyhrožuj“. Odkázala jsem ho, aby si o těhotenství něco přečetl. Asi marně. Já už se s ním opravdu odmítám bavit. Vlastně jakkoli začnu s tím, že to musí být do porodu hotove a že to musí být pro miminko hezké, čiste, nové a něco po něm tedy chci většinou to skončí opravdu hádkou a on není vůbec příjemný, naopak na pěstí. Až se mi i hnusí. Já vím, docela brzy a docela špatně znamení, ale už opravdu nevím. Chápu, že jsem plná emocí a hormonů, ale takhle ho prostě nepoznávám. Tohohle chlapa já si nenašla. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
katyna1984
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 19.08.19 00:16

A jsi si jistá, že on poznává Tebe?

Keltka
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 19.08.19 00:17
Ahoj

Ahoj, první, co mě napadlo je, že s ním zacloumala tvoje „nadváha“ - změna postavy. Není to nadváha, ale těhotenství. Změnila jsi se. Někteří muži to špatně nesou. Dále je vše soustředěno na dítě. Mohla bys ho za něco pochválit, na druhou stranu bych ho poslala do patřičných mezí - „takhle se nechová“, ne to říct nějak naštvaně, ale důrazně a třeba se i zasmát - prostě ho sesadit, něco, co nečeká, nerozčilovat se hned, neurážet, i když je to těžké, ale jasně mu taky říct, ať si rozmyslí, jak se chová, jinak by taky mohl být bez tebe i bez dítěte. Chlapi jsou někdy děsní! :zed: :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 00:26

@katyna1984 to určitě neumím posoudit. Tolik jsem nepřibrala. Mám sice už břicho a trochu velká prsa, ale takovou si mě našel prvně dá se říct. Zhubla jsem až během našeho vztahu, chtěla jsem zdravé žít. Teď jsem prostě jen těhotná, pár kg nahoře. Zdali jsem se změnila já, no snažím se chovat se k němu jako k partnerovi tak jako tak pořád stejně. Možná básním hodně o miminku, ale to si myslím, že je normální, první dítě… Nemluvím o tom každou hodinu. Jen chci vše dokonalé pro malé a tak občas potřebuji něco koupit a od něj udělat. Ale určitě ne na úkor manželovo vysílení nebo na úkor toho, že by neměl na nic jiného čas.

Janli
Extra třída :D 10181 příspěvků 19.08.19 00:40

A není to takhle náhodou tak, že jsi se změnila ty? Že to s tebou cloumají hormony tak, že on nepoznává tebe? Mě to totiž takhle z tvého příspěvku vyznívá. Jestli ho pořád prudíš, jak nutně MUSÍ být doma všechno tip ťop, pořád mu máváš miminem před nosem, tak se nediv, že občas vyjede. To by totiž ruply nervy každýmu. Pokračuj takhle dál a máš slušně nakročeno k rozchodu. Přestaň to tak prožívat a soustřeď se na vás dva místo na mimino. No asi žárlí, ale pokud ano, tak je to tvoje chyba. Vzpomeň si na to, jak jste žili před těhotenstvím. Jak jste prožívali jeden druhého. S těhotenstvím to totiž přestává pro spoustu žen existovat. Mimino je středem vesmíru a všechno a všichni se musí točit kolem něj. A běda, jak to partner nemá stejně…

Agusaguss
Stálice 88 příspěvků 19.08.19 00:44

Chces hnizdit a on by chtel zit normalne spis nepoznava on tebe a kecama ze to chces ne pro aebe, ale dite mu to znechutis komplet

Leviatan
Závislačka 3227 příspěvků 19.08.19 00:48

Jestli nemuselo vše být dosud dokonalé tak se nediv… To by mě také vytrácelo. Uvedom si že dítě potřebuje láskyplnou rodinu ne dokonale designový byt.

Michelle_M
Závislačka 2815 příspěvků 19.08.19 00:53

Podle mě ti plaší hormony. Okolo toho 25. tt jsem byla nesnesitelná kolikrát i sama sobě. V prvním těhotenství jsem celý víkend probrečela, protože manžel postavil komodu na blbé místo a já už si v hlavě plánovala, jak budu s miminem žít sama. Beze srandy, poloviční blázen. Zkus trochu ubrat v tom hnízdícím šílenství.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 01:08

Nepřijdu si tak hrozná. U nás doma je opravdu dost věcí co se musí dodělat. Položit podlahu, vymalovat, lišty apod. Já po chlapovi v týdnu nic nechci, o miminu nemluvím pořád. Ano, občas si poztezuju že mě bolí záda nebo že moc kope nebo že mě bolí břicho, ale to se před chlapem nesmí? Při sexu mi břicho překáží a vadí, tak je to taky hrozný, že si poztezuju, ale to není přeci moje chyba.
Dům je v částečne rekonstrukci a já chci dělat o vikendy, ale ne každý, nějaký má i volný. Šla jsem s ním i na zábavu jak chtěl, samozřejmě, že beru ohledy na těhotenství, ale zas tak hrozně to neřeším a nějak ho neomezuji. Nechci po něm řešit vybavicku, postýlky ani hadříky. Ale kolikrát ani po tom volném víkendu se mu nechce a je protivný, když prostě reknu, aby něco udělal. To, že řeknu, že to musí být hotové do porodu je jen pravda. Když se pohádáme za jízdy, právě třeba kvůli tomu, schválně jede rychleji a brzdí bez ohledu i když si musí uvedomovat, že mě ten pás tlačí. Já prostě nevím už. Já si ale takovýho magora opravdu nebrala. Nepoznávám ho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.19 01:19

I když je pravda že poslední dobou spolu spíme nanejvýš 1- někdy 2× týdne. Ale protože mi u toho tvrdne břicho, mám nepříjemné pocity v břiše a vede to až k problémům dole, bolí mě to (pak se léčím třeba týden s bolestmi) proto styk provozuji co nejméně. Celkově i když se vzrušim, břicho mi nepříjemně tvrdne a tak nemám ani chuť na " sex jinak". Jenže za tohle přeci nemůžu. Ale že by to byl důvod, no nevím.

Uživatel je onlineLAlezane
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 19.08.19 01:44
@Anonymní píše:
Nepřijdu si tak hrozná.

Víš, manžel si asi taky nepřijde tak hroznej. Štvěte se navzájem a uvidíš, kam to povede… jen do většího a většího pekla. Nebo oba zkuste najít dobrou vůli se bavit - ale OBA, slyšíš?
Já tě trošku srazím z obláčku, ale ono není ani tak podstatný, jak vnímáš sama sebe. Fakt ne. Hele ani týrající matky si nemyslí, že dělají něco špatně - a totéž si nemyslí chlapi násilníci. Důležitý je vždycky to, co vnímá ten druhej - a ze všeho, co píšeš, tu stejně jako ostatní holky mám dojem, že toho svýho ale nepopsatelně se.eš. Promiň za vyjádření, ale pokud už chlap „naschváluje“ ze vzteku na těhotnou babu, tak věř tomu, že už musí být napůl nepříčetnej.
Takže máš dvě možnosti - buď si budeš zarytě tvrdit, že ty svatá madona nic blbě neděláš, ale o toho chlapa PŘIJDEŠ… prostě proto, že žádný partnerství nevydrží na buzeraci a dluzích a povinnostech!
Nebo se začneš ptát sama sebe a ideálně i toho chlapa, CO děláš blbě, a zkusíš se vyladit víc na vzájemnou KLIDNOU partnerskou tolerantní a MILOU notu.

@Anonymní píše:
To, že řeknu, že to musí být hotové do porodu je jen pravda.

Nenene. Dokud máte střechu, tekoucí vodu a možnost ohřívání, tak nic víc technicky nepotřebuješ.
Rozmysli si, Mařenko, rozmysli, jestli ti stojí načančanej barák za rozbitý manželství. Vybírat si koberce a malovat slonečky na zeď můžeš až u prcka, tomu bude fakt někde v plíně, co má na zdech a jakou barvu mají kachlíky v koupelně.
To je na tom to nejhorší - ty prudíš kvůli sobě, ne kvůli dítěti, a ne proto, že musíte… ale protože TY CHCEŠ.

Jako… ty se zamysli, o tvůj život jde, ne o náš tady… ty sis nevzala magora, ty máš chlapa, se kterým jste chtěli spojit život a splodit dítě… Takže být tebou, vařila bych si hlavu přemýšlením, kde je chyba, že on tak reaguje.
Ale kdybys ty dělala všechno bez chyby, asi bys v takovýmhle průšvihu nebyla, viď.
Jediná tvoje šance je to pochopit a zkusit řešit, holka moje… trváním si na svým přesvědčení si možná uhájíš ego, ale to je tak jediný, co ti zbyde, spolu s tím miminem bez tatínka. :?

Jahudka82
Závislačka 3001 příspěvků 19.08.19 01:48

No minimálně tyhle nebezpecny manevry (a ne jen pro tebe, ale i pro ostatní!) a ty sprosty nadavky by si odpustit mohl, a ty si holt v aute odpust téma mimino a zbytecne ho nedrazdi:) Treba te chce prekvapit, az se vratite s mimi z porodnice:) :think: Chlapi maj vzdycky spoustu casu a pak stihnou za 1 vikend i nemozne :lol: A ty to chvili nech ulezet, zajedte si na nějaký wellness víkend, na poslední dovcu ve dvou a uvidis, ze se zklidní, kdyz nebudes porad jen prudit :mavam: Ja takhle podobne prudila pri 2. tehot. kvuli tomu, že jsem měla představu, ze me odveze do porodnice a bude se mnou az nez zacne samotne tlaceni, pocka nekde na chodbe a pak si přijde pochovat ciste, vonave miminko, coz byla asi, co se tedy týká jen toho závěru, i jeho puvodni představa - hlavne nebýt u vseho az do konce, to jsem samozřejmě respektovala. I jsem rikala, ze kdyz to na me prijde v noci, at zůstane se starsim doma, ze nebudem nikoho budit a zavola se odvoz jen pro me (prevozka, taxik, pokud to bude nějak husty, tak rychla) a rano se na nas prijdou oba podivat. No, tak nejen, ze s klukem odjel cca 3 tydny pred termínem na asi 9 dní do Slovinska, bo malej byl přece taky v terminu a predcasny porod mi nehrozil (driv by nedostal dovolenou) ale pote, co me - presne v terminu :lol: dopravil s vecma do porodnice a porodniho pokoje, div neusnul v kresle (bylo pul 4 ráno… „proc musis rodit pokazdy v noci, to uz by to do rana fakt nepockalo?“ - vzbudila jsem ho v pul 3), takze jsem ho nakonec poslala domu sama, ze spát muze i tam a my to tady zvladnem samy :lol:, navic mi tvrdila PA, ze to bude na dlouho, at se tatínek klidně jede domu dospat a rano dojede na konec - no, nebyl by to stihl, ani kdybych mu zavolala :lol: Na coz absolutne nebyl v tu chvíli cas, takze to, kvuli čemu jsem prudila nejvic, že dítě neuvidi hned a co kdyby se stalo něco se mnou nebo s ni(m) tak tam nebude, dojedou sem za x hodin a po tel.mu nikdo nic nerekne - mi nakonec vůbec nevadilo a krásne v klidu i soukromi jsem si to odhekala sama prevazne ve sprse, tlaceni uz byl fofr a až na ty křížovy kontrakce od 22h do 6.30 rano to byl uzasnej porod, taková nocni damska jizda do 7 rano :D Takze nesil, vsechno se nejak vyresi, miminko ze zacatku stejně bude spat s vámi v loznici nejspis a pokojik neoceni:), ten budes vyuzivat max.tak na prebalovani a skladovani veci… :mavam: :) Zajdete si na dobrou veceri a nehrot to, bude akorat jeste otravenejsi… ;)

mimi1982
Nováček 3 příspěvky 19.08.19 04:00

Chlapom prepne ked vidia na partnerke manzelke rastuce brusko. Zacnu sa citit ohrozeny a ziarlia na miminko ze bude na prvom mieste. Muzske ego a ich jesitnost. Len robia dusno okolo seba. Poznam zazivam podobne naucila som sa slova nebrat vazne, nic neocakavat. Vidiet ho v obchode ako na teba hulaka opytam sa ho ci mu nahodou nedrbe… To co si nabrala je len zadrzana voda v tele po porode to mas za par tyzdnov dole, a nebude cas na jedlo. Na ten krk pomaha dat si za kavovu lzicku jedle sody zapit vodou. Pomoze to. Drzim palce a hlavne sa snaz byt v klude. Vobec nereaguj na jeho ubohe reci tvar sa ze nic nepocujes.

terien
Extra třída :D 12435 příspěvků 19.08.19 04:10

Já bych řekla, že blbneš, a to dost. Taky by mě nebavilo furt poslouchat o miminu. Na jednu stranu říkáš jak to vlastně moc nerešíš, na druhou stranu jste kvůli tomu omezili sex, do porodu musí být všechno nové (nevím proč, to jako potom už se nic dělat nesmí?), básníš hodně o miminku, všechno musí být dokonalé,… To jednoho otráví. On se asi snaží být pravý instagramovy otec alá Rytmus, ale moc to nedává. Kdybyste oba ubrali plyn, bylo by vám líp.

Malina7
Závislačka 2906 příspěvků 19.08.19 04:43

Zakladatelko, hulvátství Tvého chlapa a jeho primitivní chování k Tobě, nemá nic společného s Tvým hormonálním výkyvem a dost mě zaráží, jak někteří diskutující jeho hnusné chování skoro ještě omlouvají a schovávají za Tvé těhotenství :roll: Žádná ženské by se jeho chování nelíbilo, a je jedno, jestli je, či není těhotná. Takže si to nenech líbit. Sprosté nadávání na veřejném místě, ponižování, atd je hodně přes čáru, normální to opravdu není a je třebas mu razantně ukázat, že takhle tedy NE,, :pankac:.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama