Chová se ke mě jako k onuci :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 21:50
Chová se ke mě jako k onuci :((

Švagrová se ke mě chova jako k onuci. Někdy je fajn, tvrdí jak mě má ráda, ale mě připadá že mnou pohrdá. Už jsem ji viděla protocit oci, tak pohrdavě si ofrknout, když sem ji neco vykladala tak se divala jinam. :nevim: připadá mi to tak, nebo je to řeč těla? :kytka: před cizími jsem u ní „Nelina“ ne Nela, Švagrová, Nelča… Divný?

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 30.01.19 21:55

Nechapu proc se tim vubec zabivas,evidentne ji nesedis a ja jsem treba typ,ktery nikomu neleze do zadku :nevim: nechce - fajn,Tvuj boj :palec: troufnu si rict,ze hlavne diky vse uprimnosti a nekompromisnosti nemam moc kamaradek,ale zase ty,ktere mam,tak jsou opravdove :kytka:

Medičkaa
Kecalka 273 příspěvků 11 inzerátů 30.01.19 21:56

Já mám osobně trochu tendenci podobné věci zbytečně hrotit a přeceňovat, ale třeba to „Nelina“ by mi určitě přišlo zbytečné a hnusné. Taky mám švagrovou co se občas chová všelijak a na tu teda zabírá zeptat se narovinu co má za problém nebo jestli si nechce své mindraky jít vybíjet na někom jiném. Skusila bych si s ní promluvit, když to nezabere prostě jí ignoruj.

Uživatel je onlineEnnny
Závislačka 2627 příspěvků 30.01.19 22:01

@Medičkaa ty máš snad stejnou švagrovou :lol: a to ta moje má měsíc do porodu a je tak zralá na přes držku :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 22:01

@Medičkaa jojo ja jsem asi to same co ty, taky to precenuju, kdyz mi nekdo hanobi jmeno beru ho ze neco uz neni ok. A proc taky by bylo? Pro me jsou kolem Zuzky,Marusky,Le­nicky a koho nemam rada je napr ta Nelina, Natala. Diky za radu

Micaella22
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 30.01.19 22:09

Vidate se casto? Se s ni na kafi u pribuznych nebav, kdyz ti bude neco vykladat, prokrut oci hned 2× aby si toho vsimla poradne. Delej, ze ji nevnimas. At je vytocena priste ona, treba si to uvedomi, pak se budete vesele ignorovat dal a to je asi nejlepsi. Budes mit klid

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.19 22:14

@Micaella22 Miško díky ale to je právě to co já neumím jsem milá a hodná ale zapřu se a rozhodně to zkusim :)

iva077
Kecalka 102 příspěvků 30.01.19 22:16
@Ennny píše:
@Medičkaa ty máš snad stejnou švagrovou :lol: a to ta moje má měsíc do porodu a je tak zralá na přes držku :lol:

Tak ji pres ni dej,treba se probere :zed: Ja mam v rodine neco podobnyho,stejny individuum. V hlave smotany svihadlo,IQ sumici travy,ale povysovat se bude porad. :pocitac:

Uživatel je onlineEnnny
Závislačka 2627 příspěvků 30.01.19 22:19

@iva077 miluju jak neustále narazí na chování mých dětí ale její syn hodil včera po tom mém kostku do hlavy,jako ona ho usměrnila ,ale jako kdyby tam byl jen s bráchou vůbec bych se nezlobila :lol:

iva077
Kecalka 102 příspěvků 30.01.19 22:32

@Ennny to jsou nase dokonale matky s jeste dokonalejsima detma :jazyk:

Uživatel je onlineEnnny
Závislačka 2627 příspěvků 30.01.19 22:35

Mě na tom nejvíc štve že ji zbožňuje moje dcera a ona se k ní chová jako by jí úplně obtěžovala jen svou přítomností, vysvětli 5 holce že ji ma teta na háku :roll: ona ji vykládá neco s nadšením a ona ji na to řekne nechlub se :zed:

AnastazieB
Echt Kelišová 8517 příspěvků 30.01.19 23:15
@Anonymní píše: Švagrová se ke mě chova jako k onuci. Někdy je fajn, tvrdí jak mě má ráda, ale mě připadá že mnou pohrdá. Už jsem ji viděla protocit oci, tak pohrdavě si ofrknout, když sem ji neco vykladala tak se divala jinam. :nevim: připadá mi to tak, nebo je to řeč těla? :kytka: před cizími jsem u ní „Nelina“ ne Nela, Švagrová, Nelča… Divný?

To je zase ta, jak u tebe nic nejí?

wallace
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 31.01.19 01:02

Kolikrát kvůli tomu ještě založíš novou diskuzi?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >