Chování 3-letého při zápisu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 10:46
Chování 3 leteho při zápisu

Ahoj holky, dnes jsem byla se synem u zápisu do školky a vůbec jsem ho nepoznavala… Při čekání na řadu jsme si mohli hrát ve třídě… Syn je doma šikovný, ale tam se teda předvedl :roll: ve třídě pobíhal od jedné hračky ke druhé a nevěděl co dřív… Vypadal jak totálně nevychovany…ale na děti byl hodný… Hračky půjčoval… A kdyz si s nějakou hrál tak mu ani nevadilo, když mu jí násilím někdo sebral, nebo ze ho dokonce i jeden chlapeček bouchl… Ale to jak tam lítal jak splaseny, to jsem u něj ještě nezažila…dělaly Vám to děti taky, když přišly poprvé do školky?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

elen-ka
Extra třída :D 12254 příspěvků 23 inzerátů 02.05.18 10:50

Myslím si, že to bylo tím, že pro něj bylo vše nové. I hračky, chtěl je nejspíše vyzkoušet všechny, aby mu nic neuniklo. Pokud nebyl agresívní, či škaredý na ostatní, tak bych to neřešila. Prostě byl mimo a kolem něj plno nových věcí, které má nyní na chviličku.

Lychee13
Závislačka 3057 příspěvků 02.05.18 10:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dnes jsem byla se synem u zápisu do školky a vůbec jsem ho nepoznavala… Při čekání na řadu jsme si mohli hrát ve třídě… Syn je doma šikovný, ale tam se teda předvedl :roll: ve třídě pobíhal od jedné hračky ke druhé a nevěděl co dřív… Vypadal jak totálně nevychovany…ale na děti byl hodný… Hračky půjčoval… A kdyz si s nějakou hrál tak mu ani nevadilo, když mu jí násilím někdo sebral, nebo ze ho dokonce i jeden chlapeček bouchl… Ale to jak tam lítal jak splaseny, to jsem u něj ještě nezažila…dělaly Vám to děti taky, když přišly poprvé do školky?

Dojdi někdy do obchodu, kde budou 90% slevy a zkus nepobíhat od regálu k regálu. :mrgreen:

Hobitka
Závislačka 3472 příspěvků 02.05.18 10:51

Ve skolce nevim, tam byly moje „hyperaktivni“ deti spis zasekle. Kazdopadne tohle delaji pokazde, kdyz prijdou do noveho prostredi nebo nekam, kde delsi dobu nebyly. Nic bych na tom nehledala.

Hobitka
Závislačka 3472 příspěvků 02.05.18 10:52
@Lychee13 píše:
Dojdi někdy do obchodu, kde budou 90% slevy a zkus nepobíhat od regálu k regálu. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 02.05.18 10:55

Naprosto normální, protože vše okolo jiné, prostředí, hračky lidé. Neřeš ;)

blink
Kecalka 370 příspěvků 02.05.18 10:58
@Anonymní píše:

Asi bych to moc neresila, vsechno pro nej bylo nove a jestli tam byly hracky co doma nema a nikdy je nevidel, tak bych se tomu vubec nedivila, byl proste jak v jirikovem videni, jak se rika :-).

beruska9
Extra třída :D 10689 příspěvků 02.05.18 10:59
@Lychee13 píše:
Dojdi někdy do obchodu, kde budou 90% slevy a zkus nepobíhat od regálu k regálu. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Muj je spis stydlin, ale podle me popisujes uplne normalni dite na novem miste, kde ma spoustu novych zabavnych veci na objevovani.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 11:29

Já se děsím, co tam bude předvádět ten můj 8o Tvrdohlavec, snad ho tam vůbec dostanu a předpokládám, že celou dobu uslyším, že chce jít pryč :lol:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.05.18 11:32
@Anonymní píše:

no jasný, copak nepochopíš, kolik je tam nových a zajímavých věcí? je to naprosto normální :palec:

Uživatel je onlineMango_Lassi
Extra třída :D 13819 příspěvků 02.05.18 11:35

Já jsem šla k zápisu pro jistotu sama bez dítěte :jazyk:

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 02.05.18 11:36
@Anonymní píše:
Já se děsím, co tam bude předvádět ten můj 8o Tvrdohlavec, snad ho tam vůbec dostanu a předpokládám, že celou dobu uslyším, že chce jít pryč :lol:

Jsem rozhodnuta jít bez dítěte… Když se stydí a je v cizím, a někdo dospělý se ho na něco ptá. Řekne: " jdi pryč, nechej být!!!" :lol: Navíc je po očkování, značně nevrlý… 8o :roll:

mau-mau
Závislačka 3180 příspěvků 02.05.18 11:43
@Lychee13 píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: tvl :mrgreen: se směju až mi tečou slzy :lol: dobrý přirovnání. :lol: :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 12:11
@Mango_Lassi píše:
Já jsem šla k zápisu pro jistotu sama bez dítěte :jazyk:
@MarieP píše:
Jsem rozhodnuta jít bez dítěte… Když se stydí a je v cizím, a někdo dospělý se ho na něco ptá. Řekne: " jdi pryč, nechej být!!!" :lol: Navíc je po očkování, značně nevrlý… 8o :roll:

Lehká závist :-) Mně nic jiného nezbývá, jdu zapisovat dvě a navíc potáhnu i staršího sourozence :-), tak doufám, že nás rovnou nevyřadí :lol:

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 02.05.18 12:15
@Anonymní píše:
Lehká závist :-) Mně nic jiného nezbývá, jdu zapisovat dvě a navíc potáhnu i staršího sourozence :-), tak doufám, že nás rovnou nevyřadí :lol:

Určitě ne, jsou zvyklí… :lol: a fakt není nikdo, kdo by na hodinku pohlidal? Ani kámoška? Tak to nezávidím… :hug:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >