Chování 3-letého při zápisu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  02.05.18 10:46
Chování 3 leteho při zápisu

Ahoj holky, dnes jsem byla se synem u zápisu do školky a vůbec jsem ho nepoznavala… Při čekání na řadu jsme si mohli hrát ve třídě… Syn je doma šikovný, ale tam se teda předvedl :roll: ve třídě pobíhal od jedné hračky ke druhé a nevěděl co dřív… Vypadal jak totálně nevychovany…ale na děti byl hodný… Hračky půjčoval… A kdyz si s nějakou hrál tak mu ani nevadilo, když mu jí násilím někdo sebral, nebo ze ho dokonce i jeden chlapeček bouchl… Ale to jak tam lítal jak splaseny, to jsem u něj ještě nezažila…dělaly Vám to děti taky, když přišly poprvé do školky?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

elen-ka
Extra třída :D 11202 příspěvků 1 inzerát 02.05.18 10:50

Myslím si, že to bylo tím, že pro něj bylo vše nové. I hračky, chtěl je nejspíše vyzkoušet všechny, aby mu nic neuniklo. Pokud nebyl agresívní, či škaredý na ostatní, tak bych to neřešila. Prostě byl mimo a kolem něj plno nových věcí, které má nyní na chviličku.

Lychee13
Závislačka 2957 příspěvků 02.05.18 10:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dnes jsem byla se synem u zápisu do školky a vůbec jsem ho nepoznavala… Při čekání na řadu jsme si mohli hrát ve třídě… Syn je doma šikovný, ale tam se teda předvedl :roll: ve třídě pobíhal od jedné hračky ke druhé a nevěděl co dřív… Vypadal jak totálně nevychovany…ale na děti byl hodný… Hračky půjčoval… A kdyz si s nějakou hrál tak mu ani nevadilo, když mu jí násilím někdo sebral, nebo ze ho dokonce i jeden chlapeček bouchl… Ale to jak tam lítal jak splaseny, to jsem u něj ještě nezažila…dělaly Vám to děti taky, když přišly poprvé do školky?

Dojdi někdy do obchodu, kde budou 90% slevy a zkus nepobíhat od regálu k regálu. :mrgreen:

Hobitka
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 02.05.18 10:51

Ve skolce nevim, tam byly moje „hyperaktivni“ deti spis zasekle. Kazdopadne tohle delaji pokazde, kdyz prijdou do noveho prostredi nebo nekam, kde delsi dobu nebyly. Nic bych na tom nehledala.

Hobitka
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 02.05.18 10:52
@Lychee13 píše:
Dojdi někdy do obchodu, kde budou 90% slevy a zkus nepobíhat od regálu k regálu. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jančakecalka
Generální žvanilka 20467 příspěvků 02.05.18 10:55

Naprosto normální, protože vše okolo jiné, prostředí, hračky lidé. Neřeš ;)

blink
Kecalka 244 příspěvků 02.05.18 10:58
@Anonymní píše:

Asi bych to moc neresila, vsechno pro nej bylo nove a jestli tam byly hracky co doma nema a nikdy je nevidel, tak bych se tomu vubec nedivila, byl proste jak v jirikovem videni, jak se rika :-).

beruska9
Extra třída :D 10165 příspěvků 02.05.18 10:59
@Lychee13 píše:
Dojdi někdy do obchodu, kde budou 90% slevy a zkus nepobíhat od regálu k regálu. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Muj je spis stydlin, ale podle me popisujes uplne normalni dite na novem miste, kde ma spoustu novych zabavnych veci na objevovani.

Anonymní  02.05.18 11:29

Já se děsím, co tam bude předvádět ten můj 8o Tvrdohlavec, snad ho tam vůbec dostanu a předpokládám, že celou dobu uslyším, že chce jít pryč :lol:

martina.se
Hvězda diskuse 56773 příspěvků 2 inzeráty 02.05.18 11:32
@Anonymní píše:

no jasný, copak nepochopíš, kolik je tam nových a zajímavých věcí? je to naprosto normální :palec:

Mango_Lassi
Extra třída :D 11116 příspěvků 02.05.18 11:35

Já jsem šla k zápisu pro jistotu sama bez dítěte :jazyk:

MarieP
Závislačka 2889 příspěvků 02.05.18 11:36
@Anonymní píše:
Já se děsím, co tam bude předvádět ten můj 8o Tvrdohlavec, snad ho tam vůbec dostanu a předpokládám, že celou dobu uslyším, že chce jít pryč :lol:

Jsem rozhodnuta jít bez dítěte… Když se stydí a je v cizím, a někdo dospělý se ho na něco ptá. Řekne: " jdi pryč, nechej být!!!" :lol: Navíc je po očkování, značně nevrlý… 8o :roll:

mau-mau
Závislačka 3028 příspěvků 02.05.18 11:43
@Lychee13 píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: tvl :mrgreen: se směju až mi tečou slzy :lol: dobrý přirovnání. :lol: :lol:

Anonymní  02.05.18 12:11
@Mango_Lassi píše:
Já jsem šla k zápisu pro jistotu sama bez dítěte :jazyk:
@MarieP píše:
Jsem rozhodnuta jít bez dítěte… Když se stydí a je v cizím, a někdo dospělý se ho na něco ptá. Řekne: " jdi pryč, nechej být!!!" :lol: Navíc je po očkování, značně nevrlý… 8o :roll:

Lehká závist :-) Mně nic jiného nezbývá, jdu zapisovat dvě a navíc potáhnu i staršího sourozence :-), tak doufám, že nás rovnou nevyřadí :lol:

MarieP
Závislačka 2889 příspěvků 02.05.18 12:15
@Anonymní píše:
Lehká závist :-) Mně nic jiného nezbývá, jdu zapisovat dvě a navíc potáhnu i staršího sourozence :-), tak doufám, že nás rovnou nevyřadí :lol:

Určitě ne, jsou zvyklí… :lol: a fakt není nikdo, kdo by na hodinku pohlidal? Ani kámoška? Tak to nezávidím… :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Velká očekávaní ohledně filmu Dukla 61: Něco tak dobrého ČT neudělala!

Je 7. července 1961 a v havířovském dole začne hořet. Nejdřív je cítit pach... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Reklama