Chování 3-letého při zápisu

Anonymní
2.5.18 10:46

Chování 3 leteho při zápisu

Ahoj holky, dnes jsem byla se synem u zápisu do školky a vůbec jsem ho nepoznavala… Při čekání na řadu jsme si mohli hrát ve třídě… Syn je doma šikovný, ale tam se teda předvedl :roll: ve třídě pobíhal od jedné hračky ke druhé a nevěděl co dřív… Vypadal jak totálně nevychovany…ale na děti byl hodný… Hračky půjčoval… A kdyz si s nějakou hrál tak mu ani nevadilo, když mu jí násilím někdo sebral, nebo ze ho dokonce i jeden chlapeček bouchl… Ale to jak tam lítal jak splaseny, to jsem u něj ještě nezažila…dělaly Vám to děti taky, když přišly poprvé do školky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16429
2.5.18 10:50

Myslím si, že to bylo tím, že pro něj bylo vše nové. I hračky, chtěl je nejspíše vyzkoušet všechny, aby mu nic neuniklo. Pokud nebyl agresívní, či škaredý na ostatní, tak bych to neřešila. Prostě byl mimo a kolem něj plno nových věcí, které má nyní na chviličku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3446
2.5.18 10:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dnes jsem byla se synem u zápisu do školky a vůbec jsem ho nepoznavala… Při čekání na řadu jsme si mohli hrát ve třídě… Syn je doma šikovný, ale tam se teda předvedl :roll: ve třídě pobíhal od jedné hračky ke druhé a nevěděl co dřív… Vypadal jak totálně nevychovany…ale na děti byl hodný… Hračky půjčoval… A kdyz si s nějakou hrál tak mu ani nevadilo, když mu jí násilím někdo sebral, nebo ze ho dokonce i jeden chlapeček bouchl… Ale to jak tam lítal jak splaseny, to jsem u něj ještě nezažila…dělaly Vám to děti taky, když přišly poprvé do školky?

Dojdi někdy do obchodu, kde budou 90% slevy a zkus nepobíhat od regálu k regálu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10244
2.5.18 10:51

Ve skolce nevim, tam byly moje „hyperaktivni“ deti spis zasekle. Kazdopadne tohle delaji pokazde, kdyz prijdou do noveho prostredi nebo nekam, kde delsi dobu nebyly. Nic bych na tom nehledala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10244
2.5.18 10:52
@Lychee13 píše:
Dojdi někdy do obchodu, kde budou 90% slevy a zkus nepobíhat od regálu k regálu. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24882
2.5.18 10:55

Naprosto normální, protože vše okolo jiné, prostředí, hračky lidé. Neřeš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
2.5.18 10:58
@Anonymní píše:

Asi bych to moc neresila, vsechno pro nej bylo nove a jestli tam byly hracky co doma nema a nikdy je nevidel, tak bych se tomu vubec nedivila, byl proste jak v jirikovem videni, jak se rika :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12669
2.5.18 10:59
@Lychee13 píše:
Dojdi někdy do obchodu, kde budou 90% slevy a zkus nepobíhat od regálu k regálu. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Muj je spis stydlin, ale podle me popisujes uplne normalni dite na novem miste, kde ma spoustu novych zabavnych veci na objevovani.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.18 11:29

Já se děsím, co tam bude předvádět ten můj 8o Tvrdohlavec, snad ho tam vůbec dostanu a předpokládám, že celou dobu uslyším, že chce jít pryč :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
60522
2.5.18 11:32
@Anonymní píše:

no jasný, copak nepochopíš, kolik je tam nových a zajímavých věcí? je to naprosto normální :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24230
2.5.18 11:35

Já jsem šla k zápisu pro jistotu sama bez dítěte :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3269
2.5.18 11:36
@Anonymní píše:
Já se děsím, co tam bude předvádět ten můj 8o Tvrdohlavec, snad ho tam vůbec dostanu a předpokládám, že celou dobu uslyším, že chce jít pryč :lol:

Jsem rozhodnuta jít bez dítěte… Když se stydí a je v cizím, a někdo dospělý se ho na něco ptá. Řekne: " jdi pryč, nechej být!!!" :lol: Navíc je po očkování, značně nevrlý… 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5082
2.5.18 11:43
@Lychee13 píše:
:lol: :lol: :lol: :lol: tvl :mrgreen: se směju až mi tečou slzy :lol: dobrý přirovnání. :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.5.18 12:11
@Mango_Lassi píše:
Já jsem šla k zápisu pro jistotu sama bez dítěte :jazyk:
@MarieP píše:
Jsem rozhodnuta jít bez dítěte… Když se stydí a je v cizím, a někdo dospělý se ho na něco ptá. Řekne: " jdi pryč, nechej být!!!" :lol: Navíc je po očkování, značně nevrlý… 8o :roll:

Lehká závist :-) Mně nic jiného nezbývá, jdu zapisovat dvě a navíc potáhnu i staršího sourozence :-), tak doufám, že nás rovnou nevyřadí :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
3269
2.5.18 12:15
@Anonymní píše:
Lehká závist :-) Mně nic jiného nezbývá, jdu zapisovat dvě a navíc potáhnu i staršího sourozence :-), tak doufám, že nás rovnou nevyřadí :lol:

Určitě ne, jsou zvyklí… :lol: a fakt není nikdo, kdo by na hodinku pohlidal? Ani kámoška? Tak to nezávidím… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama