Chování fyzioterapeutky - co byste mi doporučily?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní  12.04.18 14:17
chování fyzioterapeutky

Ahoj holky, dneska jsem byla opět na rehabilitaci s malou, a jen co jsem malou položila tak se mě fyzioterapeutka zeptala (posledně jsem řekla že jsem na malou sama)řekla teda že jí do toho nic není ale, jestli otec na ní platí a jak to s ním mám, pak se mě ptala na vzdělání a jestli jsem před tím pracovala, a kde bydlím (když jsem řekla že u rodičů, tak řekla jaké mám štěstí že mám takové hodné rodiče)a pak říkala že je malá chudák že nemá otce at se s ním domluvíma vyřešíme to. Přitom malé nic nechybí má vše, u rodičů bydlíme ale máme samostatný byt. Popravdě když jsem odcházela chtělo se mi brečet :-( Uvažuji o tom že budu chodit jinam, co byste mi doporučily? :-(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:
 
P4ja
Závislačka 4498 příspěvků 12.04.18 14:20

No, holt některé jsou jen zvědavé a některé jsou drbny, které to pošlou dál. Vůbuc bych to s ní neřešila. A řekla, ať se nezlobí, že je to moje věc. Pokud je teda dobrá. Pokud ne, tak bych šla jinam.

 
Uživatel je onlineTableta
Závislačka 3728 příspěvků 12.04.18 14:22

Pro příště bych ti nedoporučovala sdělovat cizím lidem osobní věci. Nejsi povinná toto sdělovat fyzioterapeutce :) A takových hloupých keců ještě uslyšíš… Jinam bych kvůli tomu nechodila, jen bych se s ní o tom už nebavila.

 
Gortyna
Kecalka 328 příspěvků 1 inzerát 12.04.18 14:25

Tak odpovídat jí nemusíš, sama jsi jí řekla, že jste na to samy. Můžeš odvést téma jinam nebo říct, že je to citlivé téma o kterém se nechceš bavit.My když jsme chodili s malým na rehabilitaci, tak se taky spousta věcí komentovala. Prostě je paní zvědavá a chce vědě s kým má tu „čest“. Pokud dělá svou práci dobře tak zůstaň. Pokud máš pocit, že se k tobě chová nadřazeně a neumíš to zkousnout, tak jdi jinam pokud je kam… Rozhodnutí je na tobě.
Bohužel dnešní doba měří člověka podle majetku, vzdělávání a partnera…

 
aiwwa
Extra třída :D 14038 příspěvků 12.04.18 14:26

Na takové zvědavé drbny zabírá jedině protiútok, zeptej se jí taky na něco osobního, třeba kdy měla naposled orgasmus. :lol: Akorát nevím, jestli tam pak budeš ještě moct chodit.

 
elle21
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 12.04.18 14:29

Ty jo paní profesionálka každým coulem..lidi se bohužel starají do toho, po čem jim nic není..kdybys omdlela na ulici, tak si tě nikdo ani nevšimne..

 
Anonymní  12.04.18 14:36

Mě švagr vyprávěl, jak byl na rehabilitaci a aniž by s paní promluvil, mu odvyprávěla jeho „dětství“ lépe řečeno vztah jeho rodičů navzájem a vztah k němu. Když na ní koukal s otevřenou pusou, tak mu řekla, že to vyčetla z jeho vad držení těla apod. Jestli tomu věřit nevím. Každopádně říkal, že se trefila ve všem. Asi to prostě souvisí i s psychologii.
Buď příště asertivní a zaraz ji pokud je ti to nepříjemné a nikomu nic nevyprávěj.
Anonym z důvodu osobních informací jiné osoby.

 
Šarlota4
Echt Kelišová 9437 příspěvků 12.04.18 14:37
@aiwwa píše:
Na takové zvědavé drbny zabírá jedině protiútok, zeptej se jí taky na něco osobního, třeba kdy měla naposled orgasmus. :lol: Akorát nevím, jestli tam pak budeš ještě moct chodit.

Nejprvě mě napadlo, že bych jí drsně odpálkovala. Ale tohle je lepší!!! Naprosto souhlasím, nic jí do toho není. Vubec nic si z toho nedělej. Slepice, která se stará o něco co jí vůbec nepřísluší.

 
jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 12.04.18 14:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dneska jsem byla opět na rehabilitaci s malou, a jen co jsem malou položila takse mě fyzioterapeutka zeptala (posledně jsem řekla že jsem na malou sama)řekla teda že jí do toho nic není ale, jestli otec na ní platí a jak to s ním mám, pak se mě ptala na vzdělání a jestli jsem před tím pracovala, a kde bydlím (když jsem řekla že u rodičů, tak řekla jaké mám štěstí že mám takové hodné rodiče)a pak říkala že je malá chudák že nemá otce at se s ním domluvíma vyřešíme to. Přitom malé nic nechybí má vše, u rodičů bydlíme ale máme samostatný byt. Popravdě když jsem odcházela chtělo se mi brečet :-( Uvažuji o tom že budu chodit jinam, co byste mi doporučily? :-(

a v tuhle chvíli ses měla vlídně usmát a říct, nezlobte se, ale já nechci své soukromé věci řešit a bylo by po problému… copak musíš odpovídat na vše, co se kdo zeptá? :nevim:

 
ivašot.
Kelišová 5919 příspěvků 12.04.18 14:43
@jdukolem píše:
a v tuhle chvíli ses měla vlídně usmát a říct, nezlobte se, ale já nechci své soukromé věci řešit a bylo by po problému… copak musíš odpovídat na vše, co se kdo zeptá? :nevim:

Souhlasím. Pokud zakladatelka odpovídala, tak to třeba fyzioterapeutka brala tak, že se chce vypovídat a nemusela to myslet nikaj zle a ani to nemusela být žádná drbna :think:

 
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32714 příspěvků 10 inzerátů 12.04.18 14:44
@aiwwa píše:
Na takové zvědavé drbny zabírá jedině protiútok, zeptej se jí taky na něco osobního, třeba kdy měla naposled orgasmus. :lol: Akorát nevím, jestli tam pak budeš ještě moct chodit.
:pankac: :pankac: :pankac: To by zabrat mohlo. Jinak příště říkat jen to, co chceš, aby ostatní věděli. Proč brečet? Tak se prostě zeptala a okomentovala to, nic se nestalo. ;) Nesmíš si brát pár řečí osobně.
 
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61389 příspěvků 3 inzeráty 12.04.18 14:44
@jdukolem píše:
a v tuhle chvíli ses měla vlídně usmát a říct, nezlobte se, ale já nechci své soukromé věci řešit a bylo by po problému… copak musíš odpovídat na vše, co se kdo zeptá? :nevim:

Tak nějak, ona to jen zkusila a zakladatelka ji sama všechno vyslepičila… přitom to bylo položeno tak, aby pokud nechce mluvit, tak nemusela.

 
LadyTommy
Extra třída :D 14854 příspěvků 12.04.18 14:50

To jsou lidi, co proste udrzuji konverzaci, stejne jako u kadernice. Nijak bych to neresila, jsou zvykli pri praci s lidmi drmolit o vsem, nijak bych to nehrotila. Veci, ktere jsou ti neprijemne, proste nepoustej mezi lidi

 
beruska9
Extra třída :D 10372 příspěvků 12.04.18 15:08

Nebyly by mi takove otazky prijemne…ale ja taky patrim mezi blbecky, co vetsinou automaticky odpovidaji. Tezko rict, zda ji motivovalo „drbani“ nebo „uprimna starost.“ Jako priznam se, ze jednou jsem takhle zrovna od fyzioterapeuta odeslo, prislo mi, ze se zacal starat do veci mimo jeho kompetenci a nelibilo se mi to…ale zalezi…mas pocit, ze s dcerou pracuje dobre, nasla bys jednoduse nekoho misto ni?

 
cecetka
Kelišová 7114 příspěvků 12.04.18 15:26
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dneska jsem byla opět na rehabilitaci s malou, a jen co jsem malou položila tak se mě fyzioterapeutka zeptala (posledně jsem řekla že jsem na malou sama)řekla teda že jí do toho nic není ale, jestli otec na ní platí a jak to s ním mám, pak se mě ptala na vzdělání a jestli jsem před tím pracovala, a kde bydlím (když jsem řekla že u rodičů, tak řekla jaké mám štěstí že mám takové hodné rodiče)a pak říkala že je malá chudák že nemá otce at se s ním domluvíma vyřešíme to. Přitom malé nic nechybí má vše, u rodičů bydlíme ale máme samostatný byt. Popravdě když jsem odcházela chtělo se mi brečet :-( Uvažuji o tom že budu chodit jinam, co byste mi doporučily? :-(

Proti takovym recem se musis naucit obrnit se. Bohuzel se s tim budes setkavat cely zivot. Proste lidska hloupost nezna mezi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >


Reklama