Chování lidí je zvláštní

Anonymní
18.3.20 11:40

Chování lidí je zvláštní

Dobrý den, zdravím děkuji za anonym. I pro mě je to těžký. Už pár dnů se citim nějaká unavená, v pondělí navečer mi začala rýma a v úterý jsem se tak nějak dokopala do práce s tim, že raději zavolám doktorce a určitě bych chtěla pro jistotu a i že mi je na nic zůstat doma a ležet. Paní doktorka přes telefon mi podala pár otázek jelikož mam slabou imunitu, tak řekla, že určitě mám zůstat doma a že mi pošle erecept na léky, který i doma mam, ale neschopenku nemůže dát až od dalšího dne, tak jsem tam dnes volala znova první otázka byla jestli jsem si došla pro léky nejsou to ani antibiotika - včera jsem po práci zapadla do postele a byla jsem ráda, že ležím a nic nemusím bolelo me celé tělo a navíc musela bych jet autobusem do lékárny, nějak jsem se na to vůbec necitila a ani bych autobusem nikam nejela. Dnes mi pro ty léky dojede přítel a když jsem paní doktorce rekla, ze jsem se tam opravdu nedostala tak mi řekla, že mi asi zas až tak špatně není :zed: jako opravdu me to mrzelo. Celí den na to myslím, snad prijdu na jiný myšlenky. V tu chvíli me tak zaskočila, že jsem ji situaci ani neměla sílu vysvětlit. Určitě si to moc beru, ale nejde mi to vypustit z hlavy… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12910
18.3.20 11:52

A dala ti tu neschopenku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
843
18.3.20 11:54

Zvláštní paní doktorka, já když už jsem nemocná tak to stojí fakt za to a to poslední na co mám chuť, sílu i náladu je jet někam pro léky. Samozřejmě kdyby mi je neměl kdo druhý den dovést tak mi nic jiného nezbude ale takhle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.20 11:55

Jojo, ale myslela jsem, že je blbost se pohybovat po městě a tak no a vidíte, je to nějaký zvláštní :(

• Nahlásit
  • Citovat
115
18.3.20 11:58

Ber to tak, že doktorku zase třeba mrzí, že výsledek její práce je, že si dneska konečně zajistíš léky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Ještě myslím, že když jsem marod :?.. Neřeknu, kdyby to byli antibiotika, tak to bych někoho ještě jinyho treba poprosila, nebo bych to zařídila. Ale prostě mě to docela zarazilo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
502

Co je na tom zvláštního? Podle mě musí být v posledních dnech všichni doktoři úplně hotový unavený atd. Tak ji lehce ujely nervy no. Se stává. Je to taky jen člověk. Tak to hoď za hlavu a neřeš takový blbosti :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.20 12:02

@JoHoP.. Asi jo, asi tak. Ja jen, že me ani neviděla navíc když už mám zvýšenou teplotu, tak jsem úplně vyřízená a takovy závěr. Ale chápu, že toho má asi taky hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.3.20 12:08

@Prigionia asi jo, asi je to blbost ale, prostě mě to zamrzelo. Opravdu jsem ráda, že ležím a ještě lítat po lékárnach bych nedala. Zkusím to hodit za hlavu…

• Nahlásit
  • Citovat
23040
18.3.20 12:27
@Anonymní píše:
@Prigionia asi jo, asi je to blbost ale, prostě mě to zamrzelo. Opravdu jsem ráda, že ležím a ještě lítat po lékárnach bych nedala. Zkusím to hodit za hlavu…

A to ti předepsala paralen nebo co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21758
18.3.20 12:32
@Anonymní píše:
Dobrý den, zdravím děkuji za anonym. I pro mě je to těžký. Už pár dnů se citim nějaká unavená, v pondělí navečer mi začala rýma a v úterý jsem se tak nějak dokopala do práce s tim, že raději zavolám doktorce a určitě bych chtěla pro jistotu a i že mi je na nic zůstat doma a ležet. Paní doktorka přes telefon mi podala pár otázek jelikož mam slabou imunitu, tak řekla, že určitě mám zůstat doma a že mi pošle erecept na léky, který i doma mam, ale neschopenku nemůže dát až od dalšího dne, tak jsem tam dnes volala znova první otázka byla jestli jsem si došla pro léky nejsou to ani antibiotika - včera jsem po práci zapadla do postele a byla jsem ráda, že ležím a nic nemusím bolelo me celé tělo a navíc musela bych jet autobusem do lékárny, nějak jsem se na to vůbec necitila a ani bych autobusem nikam nejela. Dnes mi pro ty léky dojede přítel a když jsem paní doktorce rekla, ze jsem se tam opravdu nedostala tak mi řekla, že mi asi zas až tak špatně není :zed: jako opravdu me to mrzelo. Celí den na to myslím, snad prijdu na jiný myšlenky. V tu chvíli me tak zaskočila, že jsem ji situaci ani neměla sílu vysvětlit. Určitě si to moc beru, ale nejde mi to vypustit z hlavy… :,(

Je to pravda, chování lidí je zvláštní. Doktoři lítají vzduchem, je stav nouze, stát v paralýze a pacienti řeší, že se na ně doktorka špatně podívala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.3.20 12:39

Jojo ja jsem čekala, že se vic pustíte do mě.. Tady je to úplně normální chtěla jsem si jen normálně postěžovat ja samozřejmě paní doktorku chápu, že je ve stresu, ale nechápu, že nemocný lidi mají běhat po lékárnach a ještě když člověku není dobře.
Měla jsem napsat at píšou jen ti kteří trochu podpoří nebo maji podobné zážitky. Snažím se to hodit za hlavu. Všem přeji hezký den a ať jste zdraví…

• Nahlásit
  • Citovat
23040
18.3.20 12:40
@Anonymní píše:
Jojo ja jsem čekala, že se vic pustíte do mě.. Tady je to úplně normální chtěla jsem si jen normálně postěžovat ja samozřejmě paní doktorku chápu, že je ve stresu, ale nechápu, že nemocný lidi mají běhat po lékárnach a ještě když člověku není dobře.
Měla jsem napsat at píšou jen ti kteří trochu podpoří nebo maji podobné zážitky. Snažím se to hodit za hlavu. Všem přeji hezký den a ať jste zdraví…

Co ti předepsala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6452
18.3.20 12:48
@Anonymní píše:
Dobrý den, zdravím děkuji za anonym. I pro mě je to těžký. Už pár dnů se citim nějaká unavená, v pondělí navečer mi začala rýma a v úterý jsem se tak nějak dokopala do práce s tim, že raději zavolám doktorce a určitě bych chtěla pro jistotu a i že mi je na nic zůstat doma a ležet. Paní doktorka přes telefon mi podala pár otázek jelikož mam slabou imunitu, tak řekla, že určitě mám zůstat doma a že mi pošle erecept na léky, který i doma mam, ale neschopenku nemůže dát až od dalšího dne, tak jsem tam dnes volala znova první otázka byla jestli jsem si došla pro léky nejsou to ani antibiotika - včera jsem po práci zapadla do postele a byla jsem ráda, že ležím a nic nemusím bolelo me celé tělo a navíc musela bych jet autobusem do lékárny, nějak jsem se na to vůbec necitila a ani bych autobusem nikam nejela. Dnes mi pro ty léky dojede přítel a když jsem paní doktorce rekla, ze jsem se tam opravdu nedostala tak mi řekla, že mi asi zas až tak špatně není :zed: jako opravdu me to mrzelo. Celí den na to myslím, snad prijdu na jiný myšlenky. V tu chvíli me tak zaskočila, že jsem ji situaci ani neměla sílu vysvětlit. Určitě si to moc beru, ale nejde mi to vypustit z hlavy… :,(

A to musis zakladat diskuzi? 8o
Kdyz uz zvladnes psat, tak uz je ti lip. Vezmu si brufen s paralenem a do lekarny si skocim sama, ne?
Co ti predepsala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
423
18.3.20 13:06
@Anonymní píše:

Ale však i bez stavu nouze bys přeci v nemoci šla do lékárny přeci, nebo by ti tam někdo došel. My jsme doma s dcerou taky nemocný a mě bylo zrovna o víkendu tak blbě, že bez partnera by to tady celý vybuchlo. A šel hned v pondělí do té lékárny. Nějak nechápu co ti vadí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama