Reklama

Chování partnera v těhotenství, nebo jsem moc hysterická?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 19:54
Chování partnera v těhotenství nebo jsem moc hysterická?

Dobrý večer,
potřebovala bych se trošku vypovídat. S partnerem jsme spolu asi rok a půl. Od začátku vztahu jsem z něj cítila, že je to člověk, se kterým chci založit rodinu. Přišel mi úžasný, pozorný, hodný, se vším mi pomáhal..taky mi přišel velice rozumný na to, že je o pár let mladší než já. No všechno bylo fajn, tak nějak jsme se shodli, že založíme rodinu. Zadařilo se a já jsem otěhotněla. Nyní jsem v 8. měsíci. Co mě trápí…víkendové akce mého přítele. Každý víkend buď je nějaká společná akce, na které se ožere a nebere ohledy na můj stav, když chci po x hodinách jít domů, protože už jsem unavená. Přemlouvá mě, odchod odkládá pořád o hodinu, dokud není pomalu ráno. Když semnou jde domů tak jen mamrá, že se mu nechce, ale že musí domů kvůli mě… Když není toto, tak chce chodit každý týden do hospody na pivo. Jediný víkend semnou nemůže zůstat doma… tohleto řešíme každý víkend od té doby, co jsem těhotná. Zrovna mi zas oznámil, že jde zas pryč, musím se držet abych mu neřekla, ať už se nevrací. Nevím jestli semnou lomcují těhotenské hormony a moc si všechno beru…nebo jestli se on chová nevhodně. :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 28.07.18 19:59

A jak se choval pred tehotenstvím? Chodil do hospody sporadicky a nyní je oproti předtím v hospodě a s kamarady pořád, nebo je to stejné jako předtím? Nemůžete dle mě nárokovat změnu chování jen kvůli tomu, že jste těhotná. Pokud ale jeho chovaní zmenilo a předtim nebyl hospodský typ, tak je to zarážející a možná jeste nebyl na dítě připravený. Ale to možná není ani v tom druhém případě… Po porodu si nastavte nejaká pravidla, aby jste na vše nebyla úplně sama..

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1946 příspěvků 28.07.18 20:01
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
potřebovala bych se trošku vypovídat. S partnerem jsme spolu asi rok a půl. Od začátku vztahu jsem z něj cítila, že je to člověk, se kterým chci založit rodinu. Přišel mi úžasný, pozorný, hodný, se vším mi pomáhal..taky mi přišel velice rozumný na to, že je o pár let mladší než já. No všechno bylo fajn, tak nějak jsme se shodli, že založíme rodinu. Zadařilo se a já jsem otěhotněla. Nyní jsem v 8. měsíci. Co mě trápí…víkendové akce mého přítele. Každý víkend buď je nějaká společná akce, na které se ožere a nebere ohledy na můj stav, když chci po x hodinách jít domů, protože už jsem unavená. Přemlouvá mě, odchod odkládá pořád o hodinu, dokud není pomalu ráno. Když semnou jde domů tak jen mamrá, že se mu nechce, ale že musí domů kvůli mě… Když není toto, tak chce chodit každý týden do hospody na pivo. Jediný víkend semnou nemůže zůstat doma… tohleto řešíme každý víkend od té doby, co jsem těhotná. Zrovna mi zas oznámil, že jde zas pryč, musím se držet abych mu neřekla, ať už se nevrací. Nevím jestli semnou lomcují těhotenské hormony a moc si všechno beru…nebo jestli se on chová nevhodně. :(

Za mě se chová nevhodně. Pokud to takto povede dál, tak budeš zůstávat s miminkem o víkendech sama doma. Nemám nic proti občasné akci, i chlap si musí vyčistit hlavu, ale tohle mi přijde moc. Před těhotenstvím nechodil každý víkend?

lachtanice86
Kelišová 5744 příspěvků 28.07.18 20:02

Divný, že se tak změnil až v těhotenství. Před tím žádné akce nebyly, před tím nepil? Úplně nechápu proč by musel chodit s tebou domů. To to sama nezvládnes?

terien
Kelišová 7467 příspěvků 28.07.18 20:02

Já nevím, ale pokud chci domů tak prostě jdu, k tomu partnera nepotřebuju :nevim: těhotenství na tom nic nemění. Stejně jako na tom, že se dokážu zabavit i bez něj. Za měsíc budete mít mimino, třeba se chce vyblbnout než se narodí, uvidíš po porodu jestli se zklidní. Já teda byla ráda když vypadl chlap z baráku a já měla chvíli klidu takže tohle vyvádění že nesedí doma a nedrží tě za ruku moc nechápu.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18125 příspěvků 28.07.18 20:09
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
potřebovala bych se trošku vypovídat. S partnerem jsme spolu asi rok a půl. Od začátku vztahu jsem z něj cítila, že je to člověk, se kterým chci založit rodinu. Přišel mi úžasný, pozorný, hodný, se vším mi pomáhal..taky mi přišel velice rozumný na to, že je o pár let mladší než já. No všechno bylo fajn, tak nějak jsme se shodli, že založíme rodinu. Zadařilo se a já jsem otěhotněla. Nyní jsem v 8. měsíci. Co mě trápí…víkendové akce mého přítele. Každý víkend buď je nějaká společná akce, na které se ožere a nebere ohledy na můj stav, když chci po x hodinách jít domů, protože už jsem unavená. Přemlouvá mě, odchod odkládá pořád o hodinu, dokud není pomalu ráno. Když semnou jde domů tak jen mamrá, že se mu nechce, ale že musí domů kvůli mě… Když není toto, tak chce chodit každý týden do hospody na pivo. Jediný víkend semnou nemůže zůstat doma… tohleto řešíme každý víkend od té doby, co jsem těhotná. Zrovna mi zas oznámil, že jde zas pryč, musím se držet abych mu neřekla, ať už se nevrací. Nevím jestli semnou lomcují těhotenské hormony a moc si všechno beru…nebo jestli se on chová nevhodně. :(

Takže před těhotenstvím chodil v osm spát ruku v ruce s tebou a co jsi těhotná se ožírá na pařbách. To přece nenamluvíš ani sama sobě. Prostě jsi jen neviděla, že má rád zábavy, kámoše a pařby a to o tom, jak je vhodný a úžasný a přeje si strašně miminko sis jen vysnila.

Uživatel je onlineSany80s
Kelišová 6292 příspěvků 28.07.18 20:10

No jasně, že se chová nevhodně.
co jsem ale pochopila, on takhle žil vždy. Moc mi není jasné, jak může ženská u někoho s tímhle životním stylem předpokládat, že to bude dobrý partner pro založení rodiny…

PaníBovaryová
Závislačka 3814 příspěvků 28.07.18 20:35

Jste spolu rok a pul z toho jsi 8 mesicu tehotna - takze sis poridila dite s nekym, koho jsi neznala ani rok. Mam ti na to neco rict? :roll:
No, je mozne, ze mu to postupem casu dojde, ze puberta skoncila, dostane zachvat zodpovednosti a bude s tebou pecovat. A taky mozna ne, necha te doma s ditetem a pujde do hospody, nebyla bys prvni ani posledni zenska, kterou to trapi.

Lex1
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 28.07.18 20:37

Uvidíš po porodu, nejspíš budeš hodně sama, píšeš, že je mladší než Ty, skutečně rodinu chtěl nebo sis to jen myslela? :,(, k těm parbam nechápu proč Ty v 8.mesici jsi někde do rána, to je úplně mimo. Jdi domu, když jsi unavená, obzvlášť v jiném stavu proboha..... Já chodila spát v 8 večer.

jenny.fields
Generální žvanilka 24593 příspěvků 28.07.18 20:51

Pořídila jsi si dítě s někým, koho jsi znala 10 měsíců. To je opravdu ukázka super inteligence. Myslím, že tě ještě čekají další překvápka.

Uživatel je online1mila2
Kecalka 266 příspěvků 28.07.18 20:53

Jeee, tohle jsem mela doma taky. Asi po 3letech svatba, pak planovane tehotenstvi. Prestal chodit do hospody kdyz jsem byla asi v 5mesici, ale chodil k sousedum. Zkratim to. Kdyz byl synovi rok, tak mi dosla trpelivost a zadost o rozvod jsem podala presne 3roky po svatbe a skoro 2roky po porodu. Chodil na pivo takrka denne, vynechal kdyz sel na nocni (to si ale daval pivo kdyz rano prijel). Ze se ditku moc nevenoval me stvalo (ale kazdy neni na peci o male ditko), ale ze zanedbaval me, to jsem nedokazala prehlizet. Ve 25 skemrat o sex a vubec o to, aby se mnou byl doma? :roll:
Treba to nebude vas pripad, ale rikam ti rovnou, ze to k tomu speje :cert:

Eule
Zasloužilá kecalka 961 příspěvků 28.07.18 20:56

Jste spolu asi rok a půl, tzn. spíš méně, aby ses neprozradila, že jste si dítě pořídili, sotva jste se poznali… Nezlob se na mě, ale pořídit si dítě s někým, koho znám pár týdnů a pak se divit, že je takový a makový… Měla jsi ho prvně poznat… A předtím to bylo jak? Jsi pařila s ním a bylo to o.k.?

misle
Povídálka 35 příspěvků 28.07.18 21:46

Přijde mi, že se vyděsil, že mu s dítětem skončí bezstarostný život, a snaží se si ho teď co nejvíc užít. Evidentně úplně dobře nezkousnul, že by se měl v něčem omezovat, což je takový klasický znak nevyzrálosti. Může se to změnit, ale taky nemusí, to ukáže čas. Já teda nejsem typ, co by chlapa držel doma, jsem ráda, že jde na pivo a mám klid. A určitě bych s ním v 8. měsíci nikde netrajdala. Promluvte si, nech ho dýchat, ale zároveň mu vysvětli, co od něj potřebuješ, aby vztah i následný rodičovství fungovalo. Délku vztahu nekomentuju – prvního manžela jsem si brala po 7 letech, bylo mu skoro 40 a narození dítěte taky nedal, všechno ho obtěžovalo, rušilo, omezovalo, brzdilo… (Zpětně samozřejmě vím, že jsem si mohla některých povahových rysů všimnout dřív, ale známe to…)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2026 příspěvků 28.07.18 21:59

No…poridila sis dite s nekym, koho ocividne zas tak neznas. Pokud takhle zil i predtim, nez jsi otehotnela, asi se neni cemu divit. Ackoli to je nevhodny, ale musel by sam chtit s tebou byt doma ;) ja bych taky byla nastvana, byt porad sama doma…kazdopadne bud se po porodu zmeni a nebo taky ne a budes doma porad sama i s miminkem…ale tohle je i o tom, ze si poridite po tak kratke dobe vztahu dite…co na to rict :nevim:

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 29.07.18 08:19

Vsadim se, ze takovy byl vzdycky. Jen si cekala, ze tvym tehotenstvim se i on zmeni. To je prekvapeni, ze ne. :roll: :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ruská herečka zmlátila při televizní debatě jednu z divaček! Co jí provedla?

Devětačtyřicetiletá ruská herečka Evelina Bledansová v debatě hovořila o tom,... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama