Chování po milování

1238
12.4.16 10:24

Chování po milování

Ahoj, spíš téma ze zájmu než žádost o radu. Vždycky jsem si představovala, jak se po milování s partnerem k sobě ještě přitulíme a budeme se mazlit. Realita je trochu jiná. Jsem hodně náruživá a troufnu si říct, že z partnrra vysaju vše :mrgreen:. Jsem spíš dominantnější a ráda si sex vedu sama.

Je mi přes 40, partnerů jsem měla tak akorát a všuchni do jednoho vždy hned usnuli. Nemůžu říct, že mi to vadí někde jsem četla, že když chlap usne, dá do toho vše :mrgreen:

Současný partner mě obejme, přitulí se a hned spí.. Jak se chovají ti vaši? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6479
12.4.16 10:26

Něco tak intimního o svém partnerovi sem snad nikdo psát nebude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.4.16 10:28

Usínali pak všichni :D prostě se jim pak vypne mozek, asi to tak u chlapů funguje…dokonce ani na jídlo pak neslyšeli :)) řekla bych, že to je asi běžná chlapská věc :) samo se to v lehkých obměnách liší a taky podle momentálních nálad nebo povinností..ale obecně vzato :)

Příspěvek upraven 12.04.16 v 10:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3306
12.4.16 10:28

Pokud je sex dobrej - tedy pro něj, tak vím, že mám na tulení tak 30 vteřin:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
12.4.16 10:32

Asi jsem chlap protože taky hned usnu :D Nebo aspon odpočívám… a přítel taky, prostě po tom ležíme a mazlíme se a pak vytuhneme :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.16 10:34

Všichni usli, akorát jeden mě silně objal.Bylo to fajn. H

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.16 10:35

No, za mě… Chlap pak o nějaký mazlení nestojí. Svého už dosáhl :mrgreen:. Naopak já kolikrát jdu hned spát. Ne že bych o mazlení nestála, ale je to tak lepší. Přijde mi, že mu pak vrtá v hlavě, jestli byl dobrý :mrgreen:. A myslím, že pro udržení jeho zájmu ke mě to rozhodně neuškodí :D

• Citovat
  • Nahlásit
bamba
12.4.16 10:36
@Anonymní píše:
No, za mě… Chlap pak o nějaký mazlení nestojí. Svého už dosáhl :mrgreen:. Naopak já kolikrát jdu hned spát. Ne že bych o mazlení nestála, ale je to tak lepší. Přijde mi, že mu pak vrtá v hlavě, jestli byl dobrý :mrgreen:. A myslím, že pro udržení jeho zájmu ke mě to rozhodně neuškodí :D

To bych netvrdila, chlapi jsou holt v tomto jinak nastavení, to je celé.

• Citovat
  • Nahlásit
12.4.16 10:42

@Karleon
myslím, že se zde vyskytují daleko intimnější infomac, než to, zda chlap pak usne :mrgreen:

Usne, Když je to večer v posteli, otázka je, jestli já neusnu dřív :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19198
12.4.16 10:45

Jak kdy :think:… Někdy se přitulíme a kecáme, někdy vstaneme a jdeme do práce :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.16 10:45

Neusne ani on, ani já. Běžně to děláme přes den, protože večer už jsme tak zbití, že usínáme u telky při televizních novinách. A přes den to proběhne a pak se jdeme oba vyčůrat…my to tak máme, prostě se nám chce. A pak jdeme dělat něco běžného, někdo kouká na telku, někdo čte, někdo uklízí, prostě dle situace.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.16 10:48

Přitulím se, dáme si pusu a pak si vykládáme nebo si každej všímáme už zase svýho..:D :hug: řekla bych, že to tak vyhovuje nám oboum.

• Citovat
  • Nahlásit
Nafrněná
12.4.16 10:49

Řekne mi že mě miluje, pak jdeme do koupelny a pak se přitulíme a usneme spolu…

• Citovat
  • Nahlásit
KackaDoup
12.4.16 10:49
@Karleon píše:
Něco tak intimního o svém partnerovi sem snad nikdo psát nebude…
:lol: :mrgreen:
  • Citovat
  • Nahlásit
101
12.4.16 10:51

Po sexu se pomazlíme, někdy na to máme více času a ležíme spolu dlouho v objetí. Večer většinou jsem tak unavená, že po chvíli usnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat