Chování po očkování- syn 5,5 měsíce

Anonymní
30.8.19 22:45

Chovani po ockovani- syn 5,5 mesice

Dobry den maminky, prosim ma nektera zkusenost s takovym chovanim po ockovani (druha hexa):

12.8. - ockovani, vely den nevrly, vecer plac hodne a usnul az v 22:00 (nomrlane chodi po 19:00), od toho uz se ani jednou sam neotocil na brisko, ikdyz se mu to uz parkrat povedlo) jen lezi a kouka a hraje si s hracakama na zadech (mohla to byt jen unava z ockovani)

13.8. - vyskakaly mu pupinky ale nestovice to nevypadalo

14.8. - nevrly a protivny

16.8. - v noci se budi a treba 2 hodiny nespi, tak tyden od tohoto dne

26.8. - zvysena teplota rano 37,7 v zadecku
27.8. - zvysena teolota rano 37,6 v zadecku

30.8. - v poloze na brisku najednou spatne drzi hlavu, jakoby ho ruce neunesly a nohy ma pokrcene a zvednute, casto se jen houpe na brisku, 3× mu prudce spadla hlava

Podotykam, ze je opravdu linejsi.. hybe se jen kdyz na nej mluvim ale kdyz lezi napriklad pod hrazdickou pinka si do hracek ale nejak moc aktivni neni. Nevrlost, teplotu a vse jsem prisuzovala zubuˇ, neprislo mi nic podezrele.. hodne jsem ho davala spinkat a je pravda ze na brisku moc nebyl aby trenoval, venovala jsem se o starsimu synovi, vyrizovala skolku a moc jsme doma nebyli, ale na brisko se pretoci jen kdyz ho potahnu za ruku, to uz predtim delal sam… a dnes mu v poloze na brisko nekolikrat spadla hlava ze si dal do cela o podlozku.. kolikrat si jen jakoby lehne a pak se zvedne (to mi taky neprislo zvlastni- mohl byt uz unaveny). Jsme na dovolene u more a vracime se 9.9.
Myslite, ze se mam nejak stresovat?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1083
30.8.19 22:53

Teď bych se fakt nestresovala, jste na dovolené, takže horko, jiný vzduch, prostredi asi je víc unavený. Dcera i bez očkování byla u moře úplně jiné dítě, že jsem ji každý den měřila teplotu a byla v nervu. Pokud by nějaký problémy byly i po příjezdu vyhledala bych pediatra, ale popravdě, se tady možná dozvíš největší katastrofy, jak z něj bude autista a tak, ale u neživé vakciny je málo pravděpodobné, že by se něco rozjelo, jasný, mohla rozjet nějakou nemoc co má v sobě, ale je to druhá dávka… Teď neplas, užij si dovolenou a určitě bude ok… Zvýšený teploty co. Popisuješ jsou nejspíš horkem. Ať hlavně dost pije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.8.19 22:53

Kdy jste odjeli k tomu mori a autem nebo letecky? Muze byt unaveny z cesty, ze zmeny prostredi apod. Nebo se muze ucit neco noveho a to co umel uz jakoby zapomnel.

• Nahlásit
  • Citovat
4404
30.8.19 23:02

Teď s tím nic asi neuděláš, ale v hexe jsou hlinité soli jako adjuvans, takže ano, může to mít vliv na motoriku/CNS.
Můžeš po příjezdu navštívit neurologa, konzultovat s očkovacím centrem, a další hexu buď dát a pečlivě pak sledovat, nebo odložit, nebo už nedat.
(ta teplota je tak malá, že ta zrovna může být z čehokoliv)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.8.19 23:09

No z cesty to nebude.. dorazily jsme dnes.. ale stalo se to uz doma 2× a pak tady doma.. vubec me samozrejme nenapadlo ze by mohlo neco z toho byt pridruzene k tomu :? :? Ale ted zacinam byt celkem nervozni.. hned jak prijedeme do cech tak urcite hned skocime k doktorce

• Nahlásit
  • Citovat
4739
30.8.19 23:20
@Anonymní píše:
No z cesty to nebude.. dorazily jsme dnes.. ale stalo se to uz doma 2× a pak tady doma.. vubec me samozrejme nenapadlo ze by mohlo neco z toho byt pridruzene k tomu :? :? Ale ted zacinam byt celkem nervozni.. hned jak prijedeme do cech tak urcite hned skocime k doktorce

Ty posledni dva terminy bylo v cr docela vedro a dusno, takze teplota mize byt i z toho a po odectu to neni nic dramatickeho. To ze neni aktivni muze byt z vedra taky. Uzivej dovolenou a po navratu se o tom pobav s doktorem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10517
30.8.19 23:23

Já myslím, že plašíš úplně zbytečně. Jakékoliv očkování je zátěž pro imunitní systém. Probíhá tam nějaká reakce, aby si tělo vytvořilo protilátky. V té době je naprosto normální, že tělo upozaďuje vše ostatní a energii věnuje imunitnímu systému. Navíc žádné dítě nemá kontinuální vývoj, že jeden den předvádí otáčení na bříško ještě neznamená, že to bude dělat i celý další týden. Jste u moře, dítě má ještě k tomu teplotu, tak co by jsi po něm chtěla? Je unavené. Ty snad s teplotou jucháš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5384
31.8.19 06:04

Ockovani na nejaky cas vraci dite zpet ve vyvoji, to je bohuzel takova obet tohohle. Maly bude v poradku, uzivejte dovolenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4404
31.8.19 09:11
@kve-tinka píše:
Ockovani na nejaky cas vraci dite zpet ve vyvoji, to je bohuzel takova obet tohohle. Maly bude v poradku, uzivejte dovolenou.

Bohužel naše medicína zatím poškozené nervové/mozkové buňky opravit neumí.
U některých dětí mohou být ty změny nevratné.
Takže za mě je velká obezřetnost na místě a pokud něco není v pořádku, zbytečně neriskovat.
Vždyť kdo jiný by měl být ve skupině „nemůže být očkován“ než podobné děti.
Bohužel u spousty případů vážného poškození po očkování se ukáže, že dítě bylo už po předchozí dávce drobně v nepořádku a nikdo na to nedbal a očkovalo se dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
2.9.19 00:38
@Anonymní píše:
Dobry den maminky, prosim ma nektera zkusenost s takovym chovanim po ockovani (druha hexa):

12.8. - ockovani, vely den nevrly, vecer plac hodne a usnul az v 22:00 (nomrlane chodi po 19:00), od toho uz se ani jednou sam neotocil na brisko, ikdyz se mu to uz parkrat povedlo) jen lezi a kouka a hraje si s hracakama na zadech (mohla to byt jen unava z ockovani)

13.8. - vyskakaly mu pupinky ale nestovice to nevypadalo

14.8. - nevrly a protivny

16.8. - v noci se budi a treba 2 hodiny nespi, tak tyden od tohoto dne

26.8. - zvysena teplota rano 37,7 v zadecku
27.8. - zvysena teolota rano 37,6 v zadecku

30.8. - v poloze na brisku najednou spatne drzi hlavu, jakoby ho ruce neunesly a nohy ma pokrcene a zvednute, casto se jen houpe na brisku, 3× mu prudce spadla hlava

Podotykam, ze je opravdu linejsi.. hybe se jen kdyz na nej mluvim ale kdyz lezi napriklad pod hrazdickou pinka si do hracek ale nejak moc aktivni neni. Nevrlost, teplotu a vse jsem prisuzovala zubuˇ, neprislo mi nic podezrele.. hodne jsem ho davala spinkat a je pravda ze na brisku moc nebyl aby trenoval, venovala jsem se o starsimu synovi, vyrizovala skolku a moc jsme doma nebyli, ale na brisko se pretoci jen kdyz ho potahnu za ruku, to uz predtim delal sam… a dnes mu v poloze na brisko nekolikrat spadla hlava ze si dal do cela o podlozku.. kolikrat si jen jakoby lehne a pak se zvedne (to mi taky neprislo zvlastni- mohl byt uz unaveny). Jsme na dovolene u more a vracime se 9.9.
Myslite, ze se mam nejak stresovat?

No pokud budete psát sem, tak Vám odpůrci očkování napíšou, že je to Encefalopatie nebo že se dítě vrací ve vývoji a že už nemáte nikdy očkovat a dají vám odkazy na jejich stránky.

V zadečku je 37.7 normální, pokud máte pocit, že s dítětem něco je, dojděte si k lékaři. Vývoj dítěte je poměrně složitý a pokud máte pochybnost nechte si udělat vojtův polohový test, tam uvidíte jak na tom syn je pak můžete začít i s případnou intervencí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
2.9.19 00:42
@Lucie_Sx píše:
Teď s tím nic asi neuděláš, ale v hexe jsou hlinité soli jako adjuvans, takže ano, může to mít vliv na motoriku/CNS.
Můžeš po příjezdu navštívit neurologa, konzultovat s očkovacím centrem, a další hexu buď dát a pečlivě pak sledovat, nebo odložit, nebo už nedat.
(ta teplota je tak malá, že ta zrovna může být z čehokoliv)

Hliník ve vakcínách neovlivňuje CNS, protože se nedostává to krevního řečiště. To dítě do sebe dostalo mnohem více hliníku z mateřského mléka než z vakcín. Šíříte bludy nic více.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
2.9.19 00:52
@Lucie_Sx píše:
Bohužel naše medicína zatím poškozené nervové/mozkové buňky opravit neumí.
U některých dětí mohou být ty změny nevratné.
Takže za mě je velká obezřetnost na místě a pokud něco není v pořádku, zbytečně neriskovat.
Vždyť kdo jiný by měl být ve skupině „nemůže být očkován“ než podobné děti.
Bohužel u spousty případů vážného poškození po očkování se ukáže, že dítě bylo už po předchozí dávce drobně v nepořádku a nikdo na to nedbal a očkovalo se dál.

Proboha kde jsou ty spousty případů vážného poškození po očkování?

No podle toho co píšete, pak vám očkování CNS poškodit už opravdu nemůže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4404
2.9.19 17:52
@Josef44 píše:
Hliník ve vakcínách neovlivňuje CNS, protože se nedostává to krevního řečiště. To dítě do sebe dostalo mnohem více hliníku z mateřského mléka než z vakcín. Šíříte bludy nic více.

Nemáš pravdu, dostává se krevního řečiště. A dostat něco přímo vpichem do svalu a odtamtud do krve je něco hodně jiného, než to sníst (zkus si píchnout panáka whisky, co to udělá ;-) ). A i pokud bychom to porovnali takto, dávka ve vakcíně denní limit pro podání ústy i tak přesahuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4404
2.9.19 17:54
@Josef44 píše:
Proboha kde jsou ty spousty případů vážného poškození po očkování?No podle toho co píšete, pak vám očkování CNS poškodit už opravdu nemůže…

Josefe, čeština!!!
Píšu „u spousty případů“, nikoliv že těch případů je spousta (i když, podle mě jich hodně bude, ale o tom jsem nepsala).

Pro zakladatelku: hliník je neurotoxin, to mu nikdo nemůže upřít. Takže vliv na CNS - ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
345
2.9.19 22:35
@Lucie_Sx píše:
Josefe, čeština!!!
Píšu „u spousty případů“, nikoliv že těch případů je spousta (i když, podle mě jich hodně bude, ale o tom jsem nepsala).Pro zakladatelku: hliník je neurotoxin, to mu nikdo nemůže upřít. Takže vliv na CNS - ano.

Promiň Lucko, ale pokud napíšeš spousty případů znamená to že je jich hodně. Není jich hodně. O vlivu hliníku na CNS byl letitý spor a prokázalo se že argumenty odpůrců očkování jsou jako obvykle naprosto chybné. V jednom příspěvku píšeš, že hliník se dostává do krevního řečiště a v druhém, že v místě vpichu vzniká alergická reakce kvůli hliníku obojí to tak trochu nedává logiku buďto ten hliník odteče a nebo zůstane a pomalu ve vstřebává a někdo je na něj alergický ( jinak čistý hliník ve vakcínách ani není). Takže si musíš tu svojí ideologii ještě vylepšit buďto strašit alergií nebo krevním řečištěm.
Jinak díky za diskusi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama