Chování přítelovy matky!?!

Anonymní
14.4.20 15:08

Chování pritelovi matky!?!

Zdravím chci se zeptat na vaše názory ohledně pritelovi matky (jejího chování vůči mě) Když jsem se seznámila s přítelem tak v té době bydlel s matkou Z počátku svému synovi tvrdila jaká jsem pí.. ča a kra. va no bydlela s námi poté ještě rok protože jsem se k němu taky nastěhovala, stim že ona se do měsíce odstěhuje(odstěhovala se až po roce) Řeknu celý ten rok hádky na denním pořádku, Neměla mě moc v lásce, já ji taky moc ne. Když se odstěhovala tak si myslím že neodešla v dobrém. Pak najednou otočila a je milá hodná tutu ňuňu Myslím si že když někdo někoho nemusí tak se hned jen tak nezmění ne? Co si myslíte vy??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17718
14.4.20 15:18

Že musíte být pěkná sebranka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
100
14.4.20 15:25

Myslím, že má paní matka pravdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
14.4.20 15:30

Se ji nedivím. Kdyz ti to tak vadí, tak vy dva jste si měli najit bydlení a mamku tam nechat a nevyhazovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3953
14.4.20 15:44

Tak ja si myslim, ze budete obe stejne, ze si nemate co vycitat. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2943
14.4.20 15:54

No pokud to dobře chápu, tak tě zajímá to, že najednou změnila styl chování k tobě. Řekla bych, že tě prostě přijala, nechce věčný hádky, nechce spory..chce klid a nechce přijít o přítele, a tak radši bude k tobě hodná, než aby vyvolávala hádky. To je celé :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
14.4.20 16:33

Dle meho názoru, by jsi mela být rada, ze se k tobě momentálně chova dobre, když jste byly schopny vyhodit přítele vlastní matku.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.20 18:30

Byt je přítele

• Nahlásit
  • Citovat
2943
14.4.20 18:51
@Anonymní píše:
Byt je přítele

a proč u něho bydlela maminka? Nebyl původně její? Já nevím, jen se ptám. :nevim: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.20 20:21
@snee píše:
a proč u něho bydlela maminka? Nebyl původně její? Já nevím, jen se ptám. :nevim: :nevim:

Ne nebyl její ona se k němu pristehovala ještě než poznal mě

• Nahlásit
  • Citovat
1033
14.4.20 20:51

Asi už se těší na vnoučááátka… :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2943
14.4.20 21:44
@Anonymní píše:
Ne nebyl její ona se k němu pristehovala ještě než poznal mě

jojo, no ono všechno má svůj důvod a mě se hrozně líbí jak někteří tady hned soudí, když neví co a jak :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17595
15.4.20 11:09

Jakej šel, takovou potkal… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu