Chráním se, ale stejně se bojím těhotenství

Anonymní
26.8.19 19:05

Chráním se, ale stejně se bojím těhotenství

Dobrý večer. Jsem asi fakt blázen. Holky, ženy poraďte.
Beru antikoncepci Lyndynette ( někdy v sedm a někdy až v půl osmé ráno). Přítel používá kondom. Ovšem ze začátku styku mě většinou „zlobí“ na kousek dovnitř bez kondomu. Jednou si kondom nevzal a těsně před ho vytáhl a udělal se mi na záda, ale mám strach, že můžu být těhotná s „kapiček lásky“ Po pohlavním styku většinou krvácím do druhého dne a někdy další den i špiním. Doktor mně řekl, že nevidí žádný problém. Dnes mně bylo ráno špatně od žaludku a teď začínají bolet prsa.
Můžou to být příznaky těhu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
9440
26.8.19 19:14

1. stačí jedna diskuze.
2. ne - nejsi těhotná, si úzkostná. Na to pomáhá psychoterapie. Pro začátek alespoň svépomocná kniha pro základní orientaci.
https://obchod.portal.cz/…ost-a-obavy/

3. Pokud po pohlavním styku krvácíš, tak bude potřeba partnerovi vysvětlit, že potřebuje věnovat čas dosatečné předehře aby tě neodíral nasucho a ideálně k tomu použít i lubrikant.

4. a taky se hodí souložit jen s tím, s kým by si děti mít chtěla - pak ta úzkost bývá menší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
26.8.19 19:14

A kdy to mas dostat? Pravděpodobnost je malá, ale těhotná být můžeš. Pokud opravdu dítě nechcete, proč sexujete bez kondomu? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68388
26.8.19 19:22

@Adelkadd Treba protože bere HA?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
26.8.19 19:24

Já vždycky měla za to, že HA + přerušovaná soulož je dostatečná ochrana :nevim: Nebo aspoň u mě to funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.8.19 19:34

To je magorismus. Chce to odbornou pomoc spíš tu duševní.
HA sice uváděně není stoprocentní, ale i bez kondomu a i s ejakulaci dovnitř prostě neotěhotníš. Oni nemohou napsat že je 100% protože pořád existuje možnost, že to nevyjde. Ale to bývá někdo kdo buď má nějaké problémy přes které HA moc nezabírá nebo ji nebere pravidelně. Pokud je vše v pohodě můžeš být úplně v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
26.8.19 21:14

Pokud máš takový strach z těhotenství i přes (spravne) brání ha a používání kondomů (vetsinou) doporučuji nemít styk a psychicky dospět. Jinak spíš těhotenství nehrozí. A jedna diskuze stačí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.8.19 23:19

Nešukat, jediná stoprocentní ochrana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
28.8.19 16:20

Tohle mi přijde trochu přehnané. Je tak strašně malá pravděpodobnost, že bys mohla být těhotná. Brala jsem HA 5 let a s přítelem jsme se nijak jinak nechránili a bylo to v pohodě. Jde o to, jestli ty prášky bereš opravdu pravidelně (to že si ho vezmeš někdy v 7 někdy v půl 8 je OK). Pokud bereš, tak bych se spíš dala dohromady po psychické stránce než budu mít s někým sex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama