Reklama

Chrčení a plný nos jen po ránu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marketam3
Povídálka 50 příspěvků 07.03.17 07:55
chrčení a plný nos jen po ránu

Ahoj holky. nevíte co to může být když moje dcerka, skoro 2 měsíce, začne vždycky nad ránem chrčet, z nosu ji vytáhnu pár snoplů, a je klid. Kdyby to byla rýma měla by to asi celý den ne? Trvá to už tak asi 3 týdny. Mudr akorát řekla, že rýma to není. Navíc v noci ani nepláče nikdy, že by se ty snople dělaly z breku..A to chrčení je taky jen nad ránem. Díky :mavam:

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 07.03.17 07:57

Začala bych na spaní zvlhcovat vzduch. Mne tohle děla prave spánek v příliš suchem prostředí

Vemas
Kelišová 5357 příspěvků 07.03.17 07:59

Me zase rekla mudra, ze v tomhle veku maji mekky patro a dostava se jim tam mliko :nevim: me teda taky prcek chrcel dost, po 3m to preslo

Marketam3
Povídálka 50 příspěvků 07.03.17 08:04

Vzduch zkusím zvlhčit, ale spí tam normálně i přes den, a to se jí nic neděje. Jako jasně přes den tam spí tak 3 hoďky max, přes noc je tam hodiny i 10, tak jestli se to „načte“..?

mapu
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 07.03.17 08:50

Nam dr.rekl, ze to je mliko, ze to nemají dovyvinuté, a proto chrci..kolem 4-5mesice to přešlo..

Marketam3
Povídálka 50 příspěvků 07.03.17 08:53
@Vemas píše:
Me zase rekla mudra, ze v tomhle veku maji mekky patro a dostava se jim tam mliko :nevim: me teda taky prcek chrcel dost, po 3m to preslo

To by mohlo být..malá si v noci pořádně neodříhne, protože skoro hned po kojení usne. Tak jestli ji to tam někde zůstane a pak nateče do nosu?? :think:

Maja1984
Stálice 86 příspěvků 2 inzeráty 07.03.17 08:57

To bude zatekle mlíčko. Můj syn to taky měl. čistila jsem mu nos štětičkou do uší normálně tou pro dospělé. Je tu sedm měsíců a pořád sem tam tahám nudle.

Maja1984
Stálice 86 příspěvků 2 inzeráty 07.03.17 08:58

Jo tu štětičku jsem vlhcila mořskou vodou.

Marketam3
Povídálka 50 příspěvků 07.03.17 09:09

@Maja1984 A to se to mlíko takhle přetvoří (omlouvám se detailní popis :-/ ) V klasického suchého snopla? Fakt to vypadá jak zaschlý holub..Holky pardon za popis :oops:

Maja1984
Stálice 86 příspěvků 2 inzeráty 07.03.17 09:27

Tak ono se to tam naředí s hleny, ta sliznice taky něco sama o sobě něco produkuje a pak se odpaří voda, v nose je teplo a máš to hned suché. Když teče člověku krev z nosu, taky tam pak zůstávají krusty. Já teda tahala spíš ještě vlhké snople, hned jak začal chrcet, ale někdy už taky suché, když to bylo za dyl. Mě to začal dělat hned po propuštění z porodnice. Hned jsem na infarkt volala kamarádce, je pediatr, že má rýmu a ta říkala. Pokud to není hodně žluté, nebo zelené, nemá teplotu, je to zřejmě zatekle mlíčko.

Marketam3
Povídálka 50 příspěvků 07.03.17 09:50

Tak to dává smysl, děkuji za podrobné vysvětlení :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama