Chrčení a plný nos jen po ránu

7.3.17 07:55

chrčení a plný nos jen po ránu

Ahoj holky. nevíte co to může být když moje dcerka, skoro 2 měsíce, začne vždycky nad ránem chrčet, z nosu ji vytáhnu pár snoplů, a je klid. Kdyby to byla rýma měla by to asi celý den ne? Trvá to už tak asi 3 týdny. Mudr akorát řekla, že rýma to není. Navíc v noci ani nepláče nikdy, že by se ty snople dělaly z breku..A to chrčení je taky jen nad ránem. Díky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7.3.17 07:57

Začala bych na spaní zvlhcovat vzduch. Mne tohle děla prave spánek v příliš suchem prostředí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5778
7.3.17 07:59

Me zase rekla mudra, ze v tomhle veku maji mekky patro a dostava se jim tam mliko :nevim: me teda taky prcek chrcel dost, po 3m to preslo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.17 08:04

Vzduch zkusím zvlhčit, ale spí tam normálně i přes den, a to se jí nic neděje. Jako jasně přes den tam spí tak 3 hoďky max, přes noc je tam hodiny i 10, tak jestli se to „načte“..?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
641
7.3.17 08:50

Nam dr.rekl, ze to je mliko, ze to nemají dovyvinuté, a proto chrci..kolem 4-5mesice to přešlo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.17 08:53
@Vemas píše:
Me zase rekla mudra, ze v tomhle veku maji mekky patro a dostava se jim tam mliko :nevim: me teda taky prcek chrcel dost, po 3m to preslo

To by mohlo být..malá si v noci pořádně neodříhne, protože skoro hned po kojení usne. Tak jestli ji to tam někde zůstane a pak nateče do nosu?? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.17 08:57

To bude zatekle mlíčko. Můj syn to taky měl. čistila jsem mu nos štětičkou do uší normálně tou pro dospělé. Je tu sedm měsíců a pořád sem tam tahám nudle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.17 08:58

Jo tu štětičku jsem vlhcila mořskou vodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.17 09:09

@Maja1984 A to se to mlíko takhle přetvoří (omlouvám se detailní popis :-/ ) V klasického suchého snopla? Fakt to vypadá jak zaschlý holub..Holky pardon za popis :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.17 09:27

Tak ono se to tam naředí s hleny, ta sliznice taky něco sama o sobě něco produkuje a pak se odpaří voda, v nose je teplo a máš to hned suché. Když teče člověku krev z nosu, taky tam pak zůstávají krusty. Já teda tahala spíš ještě vlhké snople, hned jak začal chrcet, ale někdy už taky suché, když to bylo za dyl. Mě to začal dělat hned po propuštění z porodnice. Hned jsem na infarkt volala kamarádce, je pediatr, že má rýmu a ta říkala. Pokud to není hodně žluté, nebo zelené, nemá teplotu, je to zřejmě zatekle mlíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.3.17 09:50

Tak to dává smysl, děkuji za podrobné vysvětlení :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama