Chrčení, kašel od porodu, nález negativní

1342
29.10.19 15:16

Chrčení, kašel od porodu, nález negativní

Ahoj, dceři je 7 měsíců, a téměř od narození chrčí a pokašlává (začalo to asi 4 dny po narození). Hodně se jí dělají ‚holubi‘ v nose, ale vyloženě rýmu nemá. U doktorky jsme byly milionkrát, ale nikdy nic nezjistila, prý dýchá čistě. Když jsme u ní, tak dcera jako naschvál nechrčí ani nekašle :mrgreen: Asi v 5 měsících nás poslala na rtg aby koukli na plíce, nález byl normální, jen lehce zesílená stěna plic. Na to doktorka řekla, že to není nic hrozného, že to bývá u bronchytidy a dala dceři ATB. Ty zabraly hned, problémy přestaly ale pár dnů po dobrání chytla klasicky rýmu a začalo to všechno znovu. Doktorka mě má už za hypochondra a myslí si, že si vymýšlím. Zažil jste to někdo u svého dítěte? Dcera jde za týden na vyšetření v anestezii a já se bojím, že se něco pos..e, když ditě musí být 100% zdravé. Což ona jakoby je, ale 7 měsíců trvající kašel prostě normální není. To chrčení cítim i rukou, když jí dám na hrudník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5522
29.10.19 15:41

@Kristynka22 zkusili jste nějakou dietu??? Vysadit mléko a tak??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6408
29.10.19 17:45

Co nějaký alergie, zvířata doma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
29.10.19 18:15

@Pidulka1991 @JancaS84 Nezkoušela jsem… Jelikož problémy po antibiotikách přešly, tak nemyslím, že by to byla alergie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5522
29.10.19 18:22

@Kristynka22 kamarádky syn s tím měli taky problém. Vsadili mléčné výrobky a přešlo to. Druhá kamarádka měli taky problém a u nich to byla zuuzena dýchací trubice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
29.10.19 18:48

@Pidulka1991 Aha, tak zkusit bych to mohla, ale jediné, v čem do sebe dostane mléko je UM

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.19 15:20

Natoc to na video pokud to půjde vidět, a ukaž MUDr… :think:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie