Chřipajzna :( může ublížit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaraslunicko
Kecalka 147 příspěvků 17.03.18 16:34
Chřipajzna :( může ublížit?

Ahoj holky, byla mi zjištěna chřipka,, béčkove,, skupiny, koncim skoro 4.mesic, může ublížit mimi? :srdce: :roll:

Reklama

Reakce:

P4ja
Závislačka 4505 příspěvků 17.03.18 16:39

@Klaraslunicko Já myslím, že teď už ne. Aspoň doktorka říkala, že je plod už velký, a že je mnohem menší riziko než v prvním trimestru. Ale je potřeba hlídat a srážet vysokou teplotu.

Heivka
Závislačka 2870 příspěvků 17.03.18 16:42

Já měla pravou chřipku v 9tt i se 40 horečkama a teď mi tu běhá zdravý dvou a půl letý klučina.

Klaraslunicko
Kecalka 147 příspěvků 17.03.18 16:47

Dekuju vám moc, já ji měla 4 dny, šílený kašel, ale teplotu vůbec, max 37.5, já na teploty nikdy netrpěla, vzala jsem si asi cca 2 paraleny a jinak sami čaje, vývary apod. Teď už to je o dost lepší, ale stejně se člověk trochu boji :srdce: děkuju vám moc

P4ja
Závislačka 4505 příspěvků 17.03.18 16:50

@Klaraslunicko Neboj, teď už je miminko velké. Posílej mu vitamíny a pořádné jídlo a bude dobře. :)

Klaraslunicko
Kecalka 147 příspěvků 17.03.18 16:52

@P4ja malej bojovník :D už ho i cítím, takový simrani. Dekuju za uklidnění, fakt :)

zoy
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 17.03.18 18:08

Já jsem chytla od manžela chřipku v 8 tt a dcerka vypadá v pořádku (budou jí 4), i když je to poděs :) Ale obavy jsem měla velké.

Klaraslunicko
Kecalka 147 příspěvků 17.03.18 18:41

@zoy já bych je neměla, kdybych už jednou na 6.tydnu bepotratila, asi se budu bát do konce těhotenství, někdy si říkám, že už bych si přála porodit

Aries6
Generální žvanilka 21823 příspěvků 2 inzeráty 17.03.18 22:26

@Klaraslunicko Já měla chřipku nebo nějakou virozu kolem 14.tt. Horečka nejvíc kolem 38,5, Paralen zabíral, tak to víc nevylítlo.
Malé je 2,5, je zdravá a akční.

Klaraslunicko
Kecalka 147 příspěvků 17.03.18 23:35

@Aries6 dekuju vám moc :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama