Reklama

Chřipajzna :( může ublížit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 17.03.18 16:34
Chřipajzna :( může ublížit?

Ahoj holky, byla mi zjištěna chřipka,, béčkove,, skupiny, koncim skoro 4.mesic, může ublížit mimi? :srdce: :roll:

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5275 příspěvků 17.03.18 16:39

@Klaraslunicko Já myslím, že teď už ne. Aspoň doktorka říkala, že je plod už velký, a že je mnohem menší riziko než v prvním trimestru. Ale je potřeba hlídat a srážet vysokou teplotu.

Heivka
Závislačka 2955 příspěvků 17.03.18 16:42

Já měla pravou chřipku v 9tt i se 40 horečkama a teď mi tu běhá zdravý dvou a půl letý klučina.

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 17.03.18 16:47

Dekuju vám moc, já ji měla 4 dny, šílený kašel, ale teplotu vůbec, max 37.5, já na teploty nikdy netrpěla, vzala jsem si asi cca 2 paraleny a jinak sami čaje, vývary apod. Teď už to je o dost lepší, ale stejně se člověk trochu boji :srdce: děkuju vám moc

P4ja
Kelišová 5275 příspěvků 17.03.18 16:50

@Klaraslunicko Neboj, teď už je miminko velké. Posílej mu vitamíny a pořádné jídlo a bude dobře. :)

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 17.03.18 16:52

@P4ja malej bojovník :D už ho i cítím, takový simrani. Dekuju za uklidnění, fakt :)

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 17.03.18 18:08

Já jsem chytla od manžela chřipku v 8 tt a dcerka vypadá v pořádku (budou jí 4), i když je to poděs :) Ale obavy jsem měla velké.

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 17.03.18 18:41

@zoy já bych je neměla, kdybych už jednou na 6.tydnu bepotratila, asi se budu bát do konce těhotenství, někdy si říkám, že už bych si přála porodit

Aries6
Generální žvanilka 21913 příspěvků 2 inzeráty 17.03.18 22:26

@Klaraslunicko Já měla chřipku nebo nějakou virozu kolem 14.tt. Horečka nejvíc kolem 38,5, Paralen zabíral, tak to víc nevylítlo.
Malé je 2,5, je zdravá a akční.

Klaraslunicko
Kecalka 214 příspěvků 1 inzerát 17.03.18 23:35

@Aries6 dekuju vám moc :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama