Chřipka a tatínek u porodu na Bulovce?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14050
7.12.09 17:34

Chřipka a tatínek u porodu na Bulovce?

ahoj vsem
mam dotaz, kdyz jsou ted zakazane navstevy v nemocnicich , jak je to u porodu? Jsem registrovana na Bulovce a opravdu chci rodit za pritomnosti manzela, jsem srab a chci psychickou podporu, takze jak to ted je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1299
7.12.09 18:12

Návštěvy jsou sice možná zakázány, ale myslím že pokud tatínek nemá doslova viditelné příznaky chřipky, tak by s tím neměl být problém. Nevím nic o tom, že by někde byl omezen přístup tátínků u porodu a to mi teď rodily dvě kamarádky. Možná je lepší se informovat přímo na Bulovce, jelikož si tohle určuje každá nemocnice sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14050
7.12.09 19:28

psala jsem jim email ale neodepsali :roll: a protoze kamoska ted rodila sama, kvui chripce, tak se chci informovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13903
7.12.09 20:02

vsak mas jeste do porodu casu dost, pokud teda neocekavas nejaky brzky porod, do te doby bude snad i po chripce, od 36.tydne by si mela zacit chodit na kontroly primo na Bulovku, tak se tam pak sestricky zeptej :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14050
7.12.09 20:53

casu s dvojakama moc nemam, muzu je vystehovat kdykoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3645
7.12.09 21:27

v Brne Bohunicich jsou zakazani tatinci u porodu cisarem, u normalniho povoleny…moc nechapu tu logiku a protoze na konci tydne jdu na planovanej cisar, jsem z toho pekne nakrknuta :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1299
7.12.09 22:04

Většinou je to tak, že pokud je tatínek bez příznaků, tak je to u porodu v pohodě, jen jsou pak omezené nebo úplně zakázané návštěvy. Ale pokud má tatínek příznaky chřipky, tak to je pak asi smůla a ani ho tam nepustí, je to pak velké riziko, a i když je to pro maminku špatně stravitelné, tak přece jen je lepší rodit bez chlapa než mít pak nemocné nebo velmi ohrožené miminko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1299
7.12.09 22:06

Jizvíková a kdy máš termín? To čekáš dvojčátka? V tom případě chápu, že tatínek by měl být velkou oporou. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6597
8.12.09 08:08

Jizvi, tak jim tam zkus ještě zavolat a ono stejně, kdybys rodila předčasně, tak by tam manžela stejně nepustili. Nestraš s předčasným porodem, mě říkala vždycky moje doktorka, myslet pozitivně…a holky jsou 37+3 :wink: , jen si je u sebe ještě nech aspoň 6 týdnů, do tý doby se toho může změnit ještě fůra :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14050
8.12.09 11:00

mne prave doktorka predcasnym strasi dost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14050
8.12.09 11:29

ja yslela ze i u predcasneho muzze manzel byt? proc ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6597
8.12.09 18:33

Jizvi, ono záleží, kdy bys rodila, pokuď by to bylo jo brzy, tak by to byl fofr a manžela by tam nepustili ( ono co by tam taky dělal, když by miminko okamžitě odnesli na vyšetření a do inkubátoru ), beru-li, že bys rodila normálně, ale ještě jsem neslyšela o nikom, kdo by rodil např. ve 31tt normálně dvojky. A k sekci by ho nepustili vůbec. Já rodila sekcí, ale holky jsou „skoro“ donošený a stejně mi manžela na sál nepustili, ač za něj moje Mudra lobovala, každá porodnice má jiný pravidla. Nejdůležitější je, aby miminka byli zdravý, tak je nos co nejdýl :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14050
8.12.09 19:05

no kdyzz ja fakt uz vcera myslela zze jedem :-?
manza toho mel taky plny brejle, tak se mi nedivte, ze se klepu :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat