Chřipka? Nebo těhotenství ?://

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabina.ol
Povídálka 19 příspěvků 26.02.17 14:39
Chřipka? Nebo těhotenství ?://

Dobrý den, potřebovala bych poradit.
Uz od středy mi neni dobře. Mam bílý výtok ( mléčný bez zápachu ) pysky jsou trochu víc citlivé. V tu středu jsem zvracela 2× a následující den jen jednou. Az do soboty mi bylo nevolno. Pocit na zvracení a moc se mi plnila ústa Slinami.
Do toho se přidal zahleneny krk a Rýma. Od středy do dneska mam teplotu 37-37,3
Občas me pichne v břichu a mam pocit plného žaludku a jsem nafoukla.
Doktorka mi řekla Ze jde o vyrozu. Myslíte ze by šlo o těhotenství? Delala sem si před dvěma dnami test a vyšel negativní. Menstruaci mam dost zhruba za týden.
:,(

Reakce:

Aluree
Kecalka 375 příspěvků 26.02.17 14:51

@sabina.ol těžko říct… Mě je už až deset dní na zvracení, nejdříve dva dny v noci a následně kolem poledne až do večera. Měla jsem to dostat ve středu, nedostala. Dneska jsem si dělala test a je pozitivní. Možné je všechno :P

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 26.02.17 14:56

Pokud je test negativní, tak to znamená, že v krvi není hcg. HCG způsobuje těhotenské příznaky. pokud máš ms dostat za týden, tak ovulace byla ca minulý týden. takže pokud jsi minulý týden měla v pondělí ovulaci, tak cca 5 dní se vajíčko uhnizďuje. takže jsi zvracela před uhnizděním vajíčka. tak si to přeber.

vždycky říkám, že takhle velké těhotenské příznaky před vynecháním ms jsou (až na vyjímky) něco jiného než těhotenství.

a pokud vím, tak zvýšená teplota na 37, zahlenění a rýma příznaky těhotenství nejsou.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 26.02.17 15:02

Pokud to máš dostat za týden tak by to znamenalo že jsi tak týden od potencionálního oplodnění, v krvi ještě nemáš ani vyplavený hcg, takže ne, s největší pravděpodobností těhotná fakt nejsi.

sabina.ol
Povídálka 19 příspěvků 26.02.17 15:22

Vysadila sem HA. Takze nevím kdy ji mam přesně dostat :/

sabina.ol
Povídálka 19 příspěvků 26.02.17 15:23

Nevím kdy ji mam přesně dostat :/ vysadila sem HA.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >