Chřipka u dítěte, po vyléčení znovu teplota

296
13.3.20 20:15

Chřipka u dítěte, po vyléčení znovu teplota

Zdravím vespolek.
Dcera měla před 14 dny chřipku. Horečky měla dva a půl dne, pak ještě asi týden kašel. Momentálně stále dobira sirup na kašel a dnes jsem ji opět namerila zvýšenou teplotu, bolí ji hlava, nohy a ruce. Dceři je 6 let. Chřipku měla prvně, já ji neměla nikdy. Může se jednat o nějakou další fázi chřipky nebo nějaké nové onemocnění? Moc děkuji za odpovědi, protože s chřipkou zkušenosti opravdu nemám. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1366
13.3.20 20:17

To bude něco nového. Držte se :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
296
13.3.20 20:20

@7.straka ty brdo, tak to by mě zajímalo, kde se nakazila, když je ještě stále doma protože nemůže do kolektivu. :think: jinak moc děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1366
13.3.20 20:22

Taky může být jen „přetažená“. Ale celkově a všeobecně se může stát, že ty si s nějakým bacilem poradíš, ani o tom nevíš a dítě to odstoná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.3.20 20:43

Řešíme teď totéž. Dcera před 2 týdny viróza, teď už se zdála skoro dobrá a najednou bolesti v krku, schvácená, bolavé nohy, bříško, rýma. Já se od odpoledne cítím taky mizerně. Ven mezi lidi skoro nechodíme, tak nechápu, kde jsem k tomu přišly :?

• Nahlásit
  • Citovat
27136
13.3.20 20:45
@Fany97 píše:
Zdravím vespolek.
Dcera měla před 14 dny chřipku. Horečky měla dva a půl dne, pak ještě asi týden kašel. Momentálně stále dobira sirup na kašel a dnes jsem ji opět namerila zvýšenou teplotu, bolí ji hlava, nohy a ruce. Dceři je 6 let. Chřipku měla prvně, já ji neměla nikdy. Může se jednat o nějakou další fázi chřipky nebo nějaké nové onemocnění? Moc děkuji za odpovědi, protože s chřipkou zkušenosti opravdu nemám. :oops:

To je bohužel normální, že si na chřipku „sedne“ bakteriální infekce. Většinou se to spíš stane než nestane.

Chřipka je nechutná mrcha.

Ať dcera leží, odpočívá, ale jestli budou ty obtíže přetrvávat, chtělo by to k doktorce udělat CRP a když to bude ono tak ATB.

Já jsem se z poslední chřipky před lety dostávala dva měsíce. To byl furt něco, člověk je strašně oslabenej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama