Chřipková epidemie - návštěvy v porodnici?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 23.02.18 20:17
Chřipková epidemie - návštěvy v porodnici?

Dobrý večer ;)
Otázka spíš na ty z Vás, kteří mají za sebou porod teď v únoru..
My máme termín 8.3. a zajímalo by mě, jak to probíhá s návštěvama? Kvůli chřipkám jsou návštěvy zakázány, znamená to, že po celý pobyt v porodnici za mnou nikdo nebude moct přijít? A jak jste řešily, když jste potřebovaly ještě přivést nějaké věci? Ani tatínka miminka nepouštějí? 8o Budu ráda za všechny vaše odpovědi…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Cipisek79
Ukecaná baba ;) 2358 příspěvků 23.02.18 20:23

Ahoj,
je to teda několik let, co jsem rodila, ale zrovna byl taky zákaz návštěv kvůli chřipkám a nikdo za mnou opravdu nesměl. Jen jednou přišel manžel, mezi dveřmi mi podal igelitku s věcmi a hned musel pryč.
To přežiješ ;)

Sofie92
Závislačka 3124 příspěvků 1 inzerát 23.02.18 20:24

Já jsem rodila sice před 5 lety, ale manžela mi tam pustili jen s vecma co mi přinesl mezi dveře a hotovo. Pak už nechtěli pouštět vubec.

majinka81
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 23.02.18 20:25

@Lenyy21 já sice rodila v únoru 2005 a ten den zrovna uzavřeli nemocnici z důvodu chřipky. Manžel se mnou k porodu mohl pak už ale ne. Když mi nesl věci, tak je předal u dveří sestře a ta mi je předala. Myslím, ze to bude stejný i ted

Limi123
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 23.02.18 20:25
@Lenyy21 píše:
Dobrý večer ;)
Otázka spíš na ty z Vás, kteří mají za sebou porod teď v únoru..
My máme termín 8.3. a zajímalo by mě, jak to probíhá s návštěvama? Kvůli chřipkám jsou návštěvy zakázány, znamená to, že po celý pobyt v porodnici za mnou nikdo nebude moct přijít? A jak jste řešily, když jste potřebovaly ještě přivést nějaké věci? Ani tatínka miminka nepouštějí? 8o Budu ráda za všechny vaše odpovědi…

Veci mi tatinek normalne mohl predat na rozhrani chodby do oddeleni (po cisari mi je i mohl dovezt na pokoj). Nektere sestry dovoli tatinkovi i treba 3 minuty na chodbe oddeleni s miminkem a maminkou. Ale jinak navstevy opravdu nesmi dovnitr. Ja muzu ven z oddeleni, ale dite ne, takze treba starsiho syna muzu jit videt mimo oddeleni.

Příspěvek upraven 23.02.18 v 20:27

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 23.02.18 20:26

@Cipisek79 @Sofie92 Já to sice přežiju, ale přijde mi to hrozné už kvůli příteli.. Myslím, že hlavně pro něj je důležité aby mohl být s miminkem od první chvíle.. To mě teda dost štve :think: Takže není ani naděje přijít s rouškou nebo tak něco?..

Strecha
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 23.02.18 20:26

U nas pustili jen tatinka po porodu chvilku na pokoj a pak zalezelo na sestrickach. Ale predal mi vetsinou jen par veci u prosklenych dveri a nepokouseli jsme to. Jsou tam miminka a opravdu by bylo blby, kdyby se nakazily! Byla jsem tam 4dny, tak to uteklo ;)

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 23.02.18 20:30

U nás to samé, co u holek. A upřímně, návštěvy bych radši oželela, než pak řešit takovou chřipku jako řádí teď.

honeybunn
Kecalka 298 příspěvků 23.02.18 20:31

@Lenyy21 normalne bych vysla s miminem na chodbu/mimo oddeleni apod., anebo proste odejdi z nemocnice driv domu…

mattule
Závislačka 3126 příspěvků 23.02.18 20:32
@majinka81 píše:
@Lenyy21 já sice rodila v únoru 2005 a ten den zrovna uzavřeli nemocnici z důvodu chřipky. Manžel se mnou k porodu mohl pak už ale ne. Když mi nesl věci, tak je předal u dveří sestře a ta mi je předala. Myslím, ze to bude stejný i ted

to mi přijde absurdní - u porodu být může a pa už ne???

mattule
Závislačka 3126 příspěvků 23.02.18 20:33

@Lenyy21 a co ambu porod? navíc otec dítěte neni návštěva.

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 23.02.18 20:37

@mattule Není návštěva? Takže ten dovnitř může, nebo jak to mám chápat?

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 23.02.18 20:39
@honeybunn píše:
@Lenyy21 normalne bych vysla s miminem na chodbu/mimo oddeleni apod., anebo proste odejdi z nemocnice driv domu…

To není tak jednoduché, odejít může sama, na revers, ale prcka by měla převzít dětská doktorka na svou odpovědnost, alespoň myslím. Ale kovaná v tom nejsem. A já osobně bych nákazu svého miminka neriskovala, za to mi nestojí ani otec dítěte. Ale já jsem exot. :lol: a třeba až bude zakladatelka rodit, tak už návštěvy budou povoleny. :kytka:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 23.02.18 20:42

@Lenyy21 já bych to řešila, když to přijde. Termín máš osmého, můžeš rodit později a třeba už ten zákaz nebude. :kytka: ale když vidím, co tahle chřipka dokáže, neriskovala bych zdraví miminka.

majinka81
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 23.02.18 20:42

@mattule Na porodní sál mohl :nevim: na oddělení už ne :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Půvabnou motorkářku znásilnil gang s mačetami. Pomstu dotáhla do konce

Britka s ruskými kořeny Vasilisa Komarovová se během motocyklového putování... číst dále >

Dvojitá krádež! Po fotbale O2 ukradla České televizi i nejvíce sexy sporťačku Česka

Tak tomu se říká úlovek! Televizní stanice O2 TV Sport se nejprve před pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

První bedýnky jsme skládali v obýváku, říká podnikatelka Jana Bínová

Když před osmi lety zjistila, že v zahraničí si lidé běžně objednávají dovoz... číst dále >

Reklama