Chrochtání při růstu zubů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terezakuc
Povídálka 16 příspěvků 03.03.19 19:52
Chrochtani pri rustu zubu

Memu synovi rostou 3 stolicky najednou. Ma asi zvetsene mandle, protoze strasne chrochta a nic odsavackou neodsaju. Je mozne, ze je to od zubu, nebo je nemocnej? Mate prosim nekdo podobnou zkusenost?

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 03.03.19 19:58

@Terezakuc našemu synovi teď rostou naráz čtyři stoličky a dva špičáky. Teď jsou prořízlé a je v pohodě, minulý týden šílený kašel, ucpaný nos bez rýmy :nevim: a teploty a hlavně neustále plakal a vztekal se. Má to pokaždé, když se mu zuby prořezávájí.

Terezakuc
Povídálka 16 příspěvků 03.03.19 20:04

Tak to mame taky. Uf. A co mu davata, aby jste mu ulevila? Ja pouze vykapavam morskou vodou a vecer davam panadol cipky. Vozim ho vecer po byte v kocarku, jinak strasne place. Uz aby to mylo za nama :no_mouth: A moc dekuji za Vas prizpevek :blush:

Aduš8
Závislačka 4121 příspěvků 03.03.19 20:34

@Terezakuc dělám úplně to samé, nos čistím Sterimarem a na noc dávám čípek, když je to nejhorší. Přes den byl pořád na klíně, nechtěl ani jíst. Teď je snad na chvilku zase klid. Ale říkám si, že je budou mít rychle venku a najednou :kytka: ale někdy je to o nervy. :zed:

Terezakuc
Povídálka 16 příspěvků 03.03.19 21:05

Jojo, taky je pres den na me nalepenej a moc neji. Chudak. :cry: Doufam, ze bude brzo klid. Ale u nas je furt neco. Kdyz to nejsou zuby, tak to bude zanet st. ucha, nebo se najde nejaka detska nemoc. Mame na to smulu. Ani si nepamatuju, kdy byl klid a nic se nedelo..

Salina12
Stálice 71 příspěvků 04.03.19 07:29

Ahojky, máme přesně to same.6,5 měsíců syn chrochta, vypadá jak kdyby měl rýmu,ale nic neteče a odsaju minimum :nevim: nejhorší je to při kojení.od soboty má horečku 39,4 dnes 39,2 měřeno v zadečku, naštěstí tedy ji,ale v noci jsem mu dávala nurofen a vše vyhodil i s večeří :? Dnešní noc byla tedy hodně výživná :zed: teď mu ho zkusím dát do přesnídávky.zoubky zatím žádné nemáme,jen vidím jak se jakoby rýsují na stěně dásně,tak nevím,snad je to k tomu.nejvic mě štve ta horečka jak je chudák horký :,( ještě jsem četla mokré ponožky na nožičky?snad to brzy přejde :think:

Váš příspěvek
Reklama