Chronické kvasinky od poloviny cyklu

M99
4
11.4.21 12:07

Chronické kvasinky od poloviny cyklu

Ahoj, jak se vam podarilo nadobro zbavit chronických kvasinek? Doktorka vzdy jen napsala globule na zavedeni ktere pomohly na chvíli. Co treba pomohlo Vam?
Napíšu co vše jsem už zkousela, ale nepomohlo.
Všechny opatření dodrzuju - bavlněné obleceni, atd. Nepouzivam mýdla, hygiena primerene. Drive jsem pouzivala lactacyd ale nepomahal.
Rosalgin výplach - pomuze na chvili
Probiotika do pochvy - pomuze na chvili
Probiotika polykat - nepomáhá
Canesten, gynopevaryl..take jen chvíli pomuze - jako veškeré vaginalni pripravky
Sex s kondomem máme - nemuzeme si to prenaset
Dieta - momentálně ji zkouším a pomáhá to opravdu jen trochu, ale je to těžké se tak omezovat. Neřekla bych že to výrazně pomohlo
Lubrikanty - nepouzivame, to mi to zhoršovalo.
Vitamíny - beru ruzne multivitaminy, apod
Pitný režim - dodržuji.
Při menstruaci nepouzivam tampony a at pouzivam vlozku nebo tampon rozdil nezaznamenam.
Netrápí mě bolesti při sexu spise nadmerny bily vytok ale vzdy po sexu jak se tam to prostredi rozhaze, tak jsou problemy zpet. :nevim:
Co Vam pomohlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14
16.4.21 10:36

Asi úplně neporadím, spíše bych také v tomto potřebovala poradit…záněty se mi vrací téměř každý měsíc, měla už jsem všechny možné globule/léky od gynekoložky i volně prodejné. Dlouhodobě jsem zkoušela i wobenzym…bez efektu, probiotika také bez efektu…te´d mi lékař v car doporučil zkusit probiotika zase vysadit…
Trochu mi chvilkově pomáhají výplachy rosalgin, jinak také nevím a jsem z toho nešťastná, protože mi to komplikuje už tak další problémy se snahou otěhotnět :(
Bavlněné prádlo…ale to už píšeš, že jsi také zkusila…
Nepoužívám žádné intimní mýdla…to je ještě horší, jen vod.
Dietu jsem zkoušela omezit sladké…nepozorovala jsem žádný efekt…a zase vydržet to třeba půl roku opravu nedokážu.

Já tedy mívám kombinaci kvasinky i bakterie…Gyndařka mi řekla víceméně to, že už neví, co by mi jiného dala, že už jsem vše měla, že to prostředí v pochvě je všemi těmi preparáty rozházené, že by to nechala samovolně…že někdo to tak prostě má a musí se s tím smířit, což mi tedy nepřijde jako dobrý přístup. Tak teď zkouším to chvíli nechat, jak si s tím tělo poradí, resp. tedy minulý měsíc jsem měla zase antibio od doktora z car na přeléčení, ale jinak už z lékarny radši nic nezkouším…

Jestli někomu pomohá ještě něco dalšího než výše zmiňované, zkuste nahodit… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
16.4.21 18:49

Jestli jsou to kvasinky, dá se přeléčit tělo celkově. Prokanazol třeba. Někdy pomůže i Endiaron. Ony ty kvasinky jsou prorostlé střevem a pořád se odtud šíří. Ta protikvasinková dieta je jen tak rychle nevyhladoví a probiotika na ně očividně nestačí. Po celkové léčbě, se pak dobře nasazuje protikvasinková dieta, protože už tělo nemá takovou spotřebu cukru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
19.4.21 09:51

@Okta Prokanazol neznám, ale Endiaron se mi tedy nezdá, to je naléčbu průjmu…a volně prodejné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
M99
4
20.4.21 22:26

Gynex

Musim teda rict ze ted mesic jsem brala bylinne kapky Gynex na doporuceni známé a kvasinky se neobjevily vůbec tento mesic jinak jsem nic jineho nemenila jen vyradila sladkosti takže zkusím ho brát i nadále a uvidíme. Urcite doporucuji zkusit, pisou tam ze je i na kvasinky. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat