Chronicky zanet stitne zlazy X vitaminy v tehu ?

25
13.2.07 22:22

Chronicky zanet stitne zlazy X vitaminy v tehu ?

Ahoj,

chtela jsem se zeptat, jestli se nekdo leci se stitnou zlazou /a berete Letrox/ a jestli berete /na doporuceni lekare/ nejake vitaminy /pred pocetim, v tehu…/.

Me endokrinolozka u 1. tehu rekla, ze nemam pouzivat nic:
1. radsi mam jist zdravou stravu /ale lze opravdu ziskat vse potrebne jen ze stravy??

2. vsechny preparaty obsahuji jod, ktery bych navic brat nemela.

Diky za vase zkusenosti

Lucys

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

987
13.2.07 22:38

Já mám zkušenost s léčbou štítné žlázy cca. 5 let, začínala jsem na Letroxu a teď mám Euthyrox. Před prvním těhu jsem brala cca. 2 měsíce kys. listovou, ale potom v těhotenství už nic - také jsem to konzultovala s dr., která mi potvrdila, že při zdravé výživě opravdu není nic dalšího třeba - jen mi upravovala na základě krevních testů dávky Euthyroxu (od 100 do 150). Teď, při druhém těhu jsem už raději nebrala vůbec nic, protože jsem se od počátku bála opět velkého miminka (dcera měla porodní váhu 4,12 kg) a stejně je malej zase obřík (ve 34tt měl 3,20 kg). Takže vitamíny za to nemůžou, asi to máme v rodině :wink: Při poslední poradně v porodnici se mě výslovně ptali, jestli beru nějaké vitamíny nebo další léky.
Takže k tvému dotazu - řídila bych se radami dr. a moc s vitamíny „navíc“ neexperimentovala, rozhodně ne s jodem.

Terka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
13.2.07 22:49

Totéž se tu probíralo nedávno, podívám se po odkazu.

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
13.2.07 22:51

Tady je:
https://www.emimino.cz/modules.php?…

Tuhle diskusi zamknu, později obě sloučím, ano? Přispívejte do té z odkazu.

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama