Chtějí muži často, aby nové přítelkyně byly kamarádky s ex?

Anonymní
28.12.19 13:14

Chtějí muži často, aby nové přítelkyně byly kamarádky s ex?

Holky, potkávám se s tím poprvé - přítel mermomocí chce, abych byla kamarádka jeho ex. A on je s ní prý také jen v kamarádském kontaktu, prý se nemám bát. Ta jeho ex se na to teda moc netváří, já už vůbec. A prý - proč je ve mně tolik zloby proti ní.

Je to normální? Setkely jste se s takovým požadavkem?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2930
28.12.19 13:17

Ne. Nikdy jsem se s tim nesetkal a jako chlapa by me to ani ve snu nenapadlo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3997
28.12.19 13:18

Můžeš si kamarádit nebo nekamarádit s kým chceš, jsi svobodný člověk 8).
MMch, proč se s ní ten génius vlastně rozešel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2804
28.12.19 13:20

Nesetkala jsem se s tím a zdá se mi to praštěné. O některých bývalkách partnerů jsem věděla, ale žádnou jsem neznala víc než od vidění. Znám jen bývalou ženu svého partnera, díky promocem a svatbám jeho dětí, a další ženy jeho „historie“ neznám vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22063

E? Ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@brisco píše:
Můžeš si kamarádit nebo nekamarádit s kým chceš, jsi svobodný člověk 8).
MMch, proč se s ní ten génius vlastně rozešel?

Podváděla ho asi půl roku, po půl roce mu řekla, že s ním končí a bude jen s milencem.

• Nahlásit
  • Citovat
417
28.12.19 13:22

Lol wut :D ne nesetkala :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3997
28.12.19 13:24
@Anonymní píše:
Podváděla ho asi půl roku, po půl roce mu řekla, že s ním končí a bude jen s milencem.

Takže potřebuje, abyste byly kamarádky a měl zprávy z první ruky. A jak jí to nebude klapat, tak za ní přiběhne jako pejsek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2930
28.12.19 13:26
@brisco píše:
Takže potřebuje, abyste byly kamarádky a měl zprávy z první ruky. A jak jí to nebude klapat, tak za ní přiběhne jako pejsek.
TOTO! TOTO JE SPRAVNA ODPOVED!!
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 13:27
@brisco píše:

Něco podobného mě už taky napadlo. U ní to právě moc neklape a on mi to vždy vykládá s takovým rozněžnělým výrazem, kdy si říkám, jestli to zabalit hned nebo ještě počkat.

• Nahlásit
  • Citovat
1993
28.12.19 13:30

Tvůj přítel je zvláštní, kdyby mě někdo podvadel tak bych s ním po rozchodu určitě neudrzovala kamarádsky vztah. Neříkám, že se mají nenávidět a kydat na sebe špínu. Ale tak nějak to prostě ukončit a jít každej svým směrem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50144
28.12.19 13:31
@Anonymní píše:
Holky, potkávám se s tím poprvé - přítel mermomocí chce, abych byla kamarádka jeho ex. A on je s ní prý také jen v kamarádském kontaktu, prý se nemám bát. Ta jeho ex se na to teda moc netváří, já už vůbec. A prý - proč je ve mně tolik zloby proti ní.Je to normální? Setkely jste se s takovým požadavkem?

No já myslím, že docela jo, hlavně, když je v tom dítě.. Představují si takovou velkou rodinku, a ty nový ženský jim to kazí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 13:32
@JancaS84 píše:
Tvůj přítel je zvláštní, kdyby mě někdo podvadel tak bych s ním po rozchodu určitě neudrzovala kamarádsky vztah. Neříkám, že se mají nenávidět a kydat na sebe špínu. Ale tak nějak to prostě ukončit a jít každej svým směrem.

On ji dokonce přemlouval, ať se nerozvádějí, že on to zvládne, e jejich společné soužití bude levnější než když bude žít každý sám. Rozvod si prosadila ona.

• Nahlásit
  • Citovat
28.12.19 13:33

Já měla bývalou i na svatbě :nevim: Záleží jestli se rozešli v dobrém nebo ve zlém a co je ona zač. Mě to nejdřív taky vadilo, ale časem jsem zjistila, že fakt nemám proč žárlit. My dva už jsme teď taky rozešli (po letech, vůbec ne kvůli ní) a můj nový partner naštěstí toleruje, že spolu stále udržujeme přátelský vztah a oni dva spolu taky vychází - teda na pivo by sami asi nešli :lol:, ale když se potkají, tak jsou v klidu. Standard to asi není, ale není ani pravidlem, že by si musely ex škrábat oči a trhat vlasy, život je pestrý :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.12.19 13:33
@Venetia píše:
No já myslím, že docela jo, hlavně, když je v tom dítě.. Představují si takovou velkou rodinku, a ty nový ženský jim to kazí :D

Všechny děti mají dospělé a samostatné, jen jedno dítě ještě s nimi žilo, ostatní ne.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama