Chtějí muži jezdit na relaxační víkendové pobyty?Vaše zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Maminkamamina
Povídálka 11 příspěvků 04.01.18 12:18
chtějí muži jezdit na relaxační víkendové pobyty?Vaše zkušenosti?

Po 20ti letech máme manželskou krizi, dokonce chtěl manžel odejít, ale vypadá to, že si to rozmyslel. Už o tom nemluví a začal se snažit. Napadlo mě, že by jsme si koupili relaxační víkendový pobyt, ale manžel mi řekl, že se mu nechce dát tolik peněz za víkend, že je to zbytečný. Chtějí Vaši muži jezdit na takové pobyty? Jaké máte zkušenosti, splnil víkendový pobyt Vaše očekávání nebo je to opravdu zbytečné utrácení peněz?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Fiducia
Generální žvanilka 24292 příspěvků 04.01.18 12:25

@Maminkamamina můj ne. Nudil by se, lítal venku a na procedůry bych chodila sama :lol: Vypadnout někam je určitě super, dobrá cesta, ale volila bych spíš aktivní dovolenou.
Držím pěsti, ať vám to vyjde :srdce:

káťa
Extra třída :D 13152 příspěvků 04.01.18 12:27

Můj jezdí rád a užíváme každou volnou chvilku bez dětí, ale my jsme spolu oproti vám chvíli ;)

Příspěvek upraven 04.01.18 v 12:27

lucik2011
Ukecaná baba ;) 1322 příspěvků 04.01.18 12:27

Tak víkendový pobyt nemusí být jenom relaxační, může být třeba s nějakým zážitkem, podle toho co má manžel rád. Nebo jenom někde rezervovat ubytování a program si udělat sami

WontTell
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 04.01.18 12:28

Za mě (jako chlapa), je to k přežití, ale radši bych strávil weekend v garáži, dílně nebo na motorce.

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8398 příspěvků 04.01.18 12:33

Můj jo, jezdíme několikrát do roka a vybírá je on. Ale musi to být aktivní pobyt, procházky, hrady, zámky, památky. Ležet celý víkend v posteli by nevydržel

Emimin7
Echt Kelišová 9358 příspěvků 04.01.18 12:35

Já bych radši pochoďák. Procedůru si udělám sám. :D

terinka4444
Hvězda diskuse 68404 příspěvků 04.01.18 12:35

Můj muž by si asi jel, pro mě je relaxační wellness víkend naprosto noční můrou. Sem tam jako nadhodí, že by to bylo príma, jestli třeba jako dárek, tak kategoricky nekompromisně vysvětluju, že tedy ani omylem a rozhodně by to nebyl fajn dárek. Aktivní pobyt někde je jiná věc, musí být delší než víkend, aby mi to vykompenzovalo to balení. A tedy s dětmi. Jestli to vyřeší krizi, to nevím.

japato
Kecalka 181 příspěvků 04.01.18 12:37

My s manželem jezdíme, ale jen wellness ho nebaví, takže vybíráme tak, aby tam byl i nějaký pohyb, výlety atd… Já si pak večer zalezu do sauny a manžel hlídá prcka. Když jsme ještě dítě neměli, tak třeba rád zašel do bazénu, ale na nějaké masáže nebo saunu moc není…

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 04.01.18 12:39

Manžel to ma rad. Ale on je lenoch :mrgreen: záleží na povaze

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20066 příspěvků 04.01.18 12:42

Já si myslím, že můj chlap by z toho měl osypky :D Jeho na nějaká běhání po procedůrách a vyvalování se v bazénu neužije.
To už bych měla větší šanci na víkend na motorce se spaním pod širákem, třeba :D A když už něco takového, tak spíš třeba Termály někde, kde se přes den člověk projde po horách a večer se naloží… :think:

káťa
Extra třída :D 13152 příspěvků 04.01.18 12:44

Tak my taky máme ty pobyty aktivní - výlety, tůry, zámky, kola atd. k tomu pořádný sex a dobré jídlo a nemá to chybu…naposledy jsme takhle byli na podzim v Českém ráji a bylo to super - kola, Prachovské skály, večer wellness a sex, dobrá restaurace…

jankajj
Závislačka 2802 příspěvků 04.01.18 12:45

Můj chlap třeba do sauny, páry, bazénu rád, ale třeba lázně a masáže apod. nee.
Osvědčené je dva dny na jižní Moravě, do sklípka na víno :):)

Lenka_Hal
Kelišová 5636 příspěvků 04.01.18 12:49

To zalezi jak relaxacni. Wellnes pobyt ani omylem, ale relaxovat nejak aktivneji, to jo. Chodit po horach, muskarit, nektere vybrane pamatky, muzea technickeho zamereni tohle jo…

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 04.01.18 12:52

My jezdíme rádi, nesmí to být čistě wellness, ale i další aktivity třeba okolo. Jezdíme bez malý a oba si to užíváme.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >