Chtěl by někdo hledat práci i spolubydlení? OLOMOUC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zde.Bartosova
Nováček 6 příspěvků 25.12.18 08:44
Chtěl by někdo hledat práci i spolubydlení? OLOMOUC

Ahoj, není zde někdo kdo zvažuje, že by si hledal práci v Olomouci třeba i s bydlením? V mém okolí bohužel moc možností není a zvažuji například odjet na nějakou dobu za prací.

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33693 příspěvků 10 inzerátů 25.12.18 09:55

Zkus napsat do této skupiny olomouckých maminek. Třeba některá poradí. Jinak si projdi sreality, bazos, hyperinzerci apod. vzhledem k tomu, že v Olomouci je hodně studentů, není žádný problém najít spolubydlení. A ubytovny jsou tam taky, takže záleží na tom, jakou práci hledáš, někde ti nabídnou i ubytování, někde prostě musíš sehnat sama.

Zde.Bartosova
Nováček 6 příspěvků 25.12.18 11:45

@Tiger-lily Děkuji, já jsem spíš pořád na vážkách. Olomouc je krásné město, ale nikoho tam neznám, tak mám z toho trochu obavy. Každopádně moc děkuji za odkaz :-)

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33693 příspěvků 10 inzerátů 25.12.18 16:01

@Zde.Bartosova Tak určitě není problém se seznámit, v práci i v novém bydlišti někoho potkáš. Pokud začínáš úplně od píky, tak zrovna v Olomouci lze sehnat spolubydlení okolo 3000 měsíčně, takže to není likvidační, ani když jsi na to sama. Mrkni nejdřív na nějakou inzerci práce, ať víš, jestli to má cenu se tam stěhovat.

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 25.12.18 20:22

Nejdriv bych si tady rozhodne nasla praci ( zamestnavatele nabizi aj ubytko ) Ja sla takhle kdysi do OL pred vice jak 10 lety a dopredu jsem si zajistila bydleni aj praci. Je tu krasne, prace taky dost, pokud se clovek neboji maknout ;) drzim palce a preji hodne stesti :hug:

Zde.Bartosova
Nováček 6 příspěvků 26.12.18 08:33

@shadowbabe Děkuji, já už mám životopisy rozeslané, tak uvidíme jestli se někde zadaří. Já to možná i špatně napsala, zajímalo by mě jestli má někdo stejné úvahy. Najít si v OL práci, odstěhovat se (třeba jen na nějakou dobu). Prostě udělat změnu :-)

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 27.12.18 14:06

@Zde.Bartosova Ja to tak udelala, celou rodinu mam pres 300 km daleko a uz se citim byt proste doma tady. Letos v breznu to bylo 10 let, co ziju v OL. Je mi tu dobre, pratele si clovek najde, mesto je to krasne. Nebala bych se toho, fakt si jen zajistit praci a bydlo a smele do toho :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >