Co s plechovkami od UM Beba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
radka.vos
Závislačka 2736 příspěvků 06.01.19 22:08
Chtel by nekdo plechovky od UM Beba?

Zdravim,
krmime od narozeni UM Beba a je mi lito vyhazovat plechovky. Do ted se mi darilo je nekde udat, ale ted uz sou vsichni obdarovany, tak nevim, jestli je dal skladovat. :mrgreen:
Mel by o to nekdo zajem? Zatim mam jen 3, kazdy mesic dalsi 4 kusy.
Jen asi osobni odber (Praha zapad, pripadne po domluve Praha 7), je to pomerne neskladne. :)

Reakce:
tumpach
Kelišová 6658 příspěvků 06.01.19 22:38

JEŽIŠI HOĎ TO BEZ MILOSTI DO KOŠE, TO JE FAKT TEN NEJLEPŠÍ NÁPAD :), A PROSÍM TĚ, PŘÍŠTĚ JIM NEŘÍKEJ MALÁ :mrgreen: A NEMĚJ K NIM CITOVÝ VZTAH, PROSÍM TĚ O TO :mrgreen: :lol: :lol:
PS: dobře užitečná rada, zkus to hodit na bazárek, jestli někdo nemá zájem o plechovky :)

radka.vos
Závislačka 2736 příspěvků 06.01.19 22:44

@tumpach blaznis? Hodit do kose? Vecer jim zpivam ukolebavky! :mrgreen:
Ne, ale vazne. Cetla sem, ze se to da nejak polepit a spousta maminek to vyuziva na pastelky, ruzny hracky napr. z kinder apod., jenomze na to ja mam krivy ruce, tak sem myslela, ze by to nekdo ocenil. :jazyk: :mrgreen:

edit: ale bazarek zkusim, dobra rada. :palec:

tumpach
Kelišová 6658 příspěvků 06.01.19 22:50
@radka.vos píše:
@tumpach blaznis? Hodit do kose? Vecer jim zpivam ukolebavky! :mrgreen:
Ne, ale vazne. Cetla sem, ze se to da nejak polepit a spousta maminek to vyuziva na pastelky, ruzny hracky napr. z kinder apod., jenomze na to ja mam krivy ruce, tak sem myslela, ze by to nekdo ocenil. :jazyk: :mrgreen:edit: ale bazarek zkusim, dobra rada. :palec:

Jo o tom tvoření jsem slyšela, ale taky na to nejsem, já se naučila, co se mi kupí a nechci vyhazovat, včera letěly do koše dvě letité židle, tedy ke kontejneru, a to bylo docela těžké, přece jenom mají svoji historii :mrgreen: :mrgreen:
PS: TEN BAZÁREK OPRAVDU ZKUS

Ceblma
Stálice 89 příspěvků 06.01.19 23:42

Dobry vecer ;) ja bych si je rada vzala , ale postou :think: zas tak casto do Prahy nejezdim :think:

radka.vos
Závislačka 2736 příspěvků 07.01.19 15:14

@Ceblma a o kolik kusu by jste mela zajem?

Ceblma
Stálice 89 příspěvků 07.01.19 19:09

@radka.vos klidne vsechny, co mate :)

radka.vos
Závislačka 2736 příspěvků 07.01.19 19:17

@Ceblma kdyz vydrzite par dni, budou 4. Stejne musim nekde sehnat krabici. :mrgreen: napiste mi do zpravy adresu, kam to mam zaslat. ;)

Ivana 85
Závislačka 3530 příspěvků 07.01.19 19:21

@radka.vos ja v nich skladuju mouky,cukr,strouhanku atd.

Váš příspěvek
Reklama