Chtěl bych ji zpátky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11.1.22 22:48

Chtěl bych ji zpátky

Ahoj dámy, vím že tady moc chlapů není, ale potrebuji radu od někoho nestranneho, protože jsem nejspíš vše podělal… Známe se už 7 let, nikdy jsme netvorili pár, a dvakrát sme se delší dobu neviděli, po delší době jsme se začali zase občas scházet minulý rok, a taky spolu spát, bohužel jsem se celý rok choval dost neúměrně svému věku, a díky zklamání jsem ji ublížil, mnohokrát… :( nedorazil jsem několikrát na domluvené schůzky, bez slova omluvy, když jsem mohl být s ní, nebyl jsem, nebo jsem se vymluvil, bez jediného slova jsem ji střídavě blokoval a odblokovaval na sociálních sítích, chvíli ji ignoroval, pak ji uháněl… Neodepisoval… Pak psal až moc… Popravdě nechápu co se semnou minulý rok dělo :( kamarád mi poradil že nezájem přitahuje… Vím že ona mě miluje, já ji taky, ale něco ve mě je špatně :( nedokážu to vysvětlit, za poslední dobu jsme se dost odcizili, najednou je to ona kdo nereaguje, neodepisuje, odmítá schůzky, výlety, když už svoli, je to na chvilku, a během té doby mě ani nevnímá, nekouká mi do očí, ani moc neodpovídá, jak by ji to ani nezajímalo, jen stojí, poslouchá, a pak se rozloučí a odjede, najednou strašně ochladla, je pořád smutná, jako by apaticka a bez zájmu, vymlouva se, nebo mi navrhne že mi někoho konečně najde, moc mě to bolí, uvědomil jsem si jak moc jsem jí ublížil, potlačoval to co k ní citim jen ze strachu ze závazků, zklamal jsem jí, nikdy tu nebyl pro ni, i když ona ano. Prosím co mám dělat když ona mě pořád odmítá a odhani, i přesto že vím že mě miluje… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24673
11.1.22 22:53

Poslala bych Tě k čertu. Jsi k ničemu a navíc nespolehlivý, o Tebe bych si neopřela ani starou, rezavou esku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 22:55

@Klopotkova žádal jsem radu, ne urážky, vím že jsem udělal chybu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38253
11.1.22 23:00
@Mar.tin 01 píše:
Ahoj dámy, vím že tady moc chlapů není, ale potrebuji radu od někoho nestranneho, protože jsem nejspíš vše podělal… Známe se už 7 let, nikdy jsme netvorili pár, a dvakrát sme se delší dobu neviděli, po delší době jsme se začali zase občas scházet minulý rok, a taky spolu spát, bohužel jsem se celý rok choval dost neúměrně svému věku, a díky zklamání jsem ji ublížil, mnohokrát… :( nedorazil jsem několikrát na domluvené schůzky, bez slova omluvy, když jsem mohl být s ní, nebyl jsem, nebo jsem se vymluvil, bez jediného slova jsem ji střídavě blokoval a odblokovaval na sociálních sítích, chvíli ji ignoroval, pak ji uháněl… Neodepisoval… Pak psal až moc… Popravdě nechápu co se semnou minulý rok dělo :( kamarád mi poradil že nezájem přitahuje… Vím že ona mě miluje, já ji taky, ale něco ve mě je špatně :( nedokážu to vysvětlit, za poslední dobu jsme se dost odcizili, najednou je to ona kdo nereaguje, neodepisuje, odmítá schůzky, výlety, když už svoli, je to na chvilku, a během té doby mě ani nevnímá, nekouká mi do očí, ani moc neodpovídá, jak by ji to ani nezajímalo, jen stojí, poslouchá, a pak se rozloučí a odjede, najednou strašně ochladla, je pořád smutná, jako by apaticka a bez zájmu, vymlouva se, nebo mi navrhne že mi někoho konečně najde, moc mě to bolí, uvědomil jsem si jak moc jsem jí ublížil, potlačoval to co k ní citim jen ze strachu ze závazků, zklamal jsem jí, nikdy tu nebyl pro ni, i když ona ano. Prosím co mám dělat když ona mě pořád odmítá a odhani, i přesto že vím že mě miluje… :(

Nespat se ženami, když to nemyslíš vážně. Neřekla bych, že tě miluje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24218
11.1.22 23:01

Nech ji na pokoji. To by musela být svatá, aby ti tohle odpustila. Najdi si jinou a chovej se k ní jako dospělej chlap, ne jako nevyrovnaná hysterka. V očích téhle holky už stejně vždycky budeš jen povrchní pitomec…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.1.22 23:05

No vidíš, tak dlouho jsi sra* do hajzlu až se celej naplnil.. Celej rok to s tebou bylo jak na houpačce a teď se divíš? :potlesk: Soustřeď se na sebe, abys nebyl trubka jak v 2021 a pak jí naťukni :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23068
11.1.22 23:14

Jo hochu, všechno napravit nejde. To, na čem jsi celý rok důsledně pracoval se ti povedlo a nezměníš to za týden. Nech ji být, ať si může najít někoho normálního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29694
11.1.22 23:20

@Mar.tin 01 ty jsi teda dobrý ehm - sprosté slovo různého typu, začni se chovat jak normální kluk nebo chlap dle věku, a najdi si novou holku,
já být jí, tak už takového ubožáka nechci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29694
11.1.22 23:22

@Mar.tin 01 a asi by to chtělo i navštívit psychologa, psychiatra - to, co popisuješ, opravdu není normální,
a nechápu, proč ti to ta holka pořád odpouštěla a byla s tebou, váží 120 kg nebo je hnusná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
12.1.22 00:30

Náhodou jsem narazil na tuhle diskuzi a musel jsem se zaregistrovat abych Ti nato odpověděl. Nech to plavat. Co se stalo, stalo se. Občas se dějí věci které si nikdo nepřeje. Příklad z mého života…

Před 7 lety jsem se poznal s jednou slečnou, pracovala jako pokladní v obchodě, ale měla ten nejkrásnější úsměv jaký jsem kdy viděl a já hned věděl co chci. Po nějaké době jsme spolu začali chodit a jelikož jsem zvyklý říkat věci narovinu, tak mne její rodina neměla ráda. Ale to nám nevadilo. Postupem času jsem se jí snažil v životě někam motivovat aby měla nějaký cíl a za tím si šla. Pomohl jsem jí sehnat lepší práci a dostat jí zpět na vysokou školu. Postupem času jsem věci řešil už vše jen pro nás. Vzal jsem si hypotéku na sebe ale být nechal napsat na oba. Zařídil jsem jí řidičský průkaz a pomohl zvládnout školu a jízdy, jelikož z toho měla strach. Společně jsme procestovali pěknou řádku zemí a nadále jsem jí podporoval v její kariéře. Dva roky nazpět jsi nechala udělat nová prsa jelikož nebyla spokojená s jejich velikostí ( měla malá prsa ). Všechno bylo Ok… Mě to nevadilo a jí se to líbilo tak proč by ne… Já jsem pak už začal pomýšlet na rodinu, ale ona zatím ještě ne… Já (30) ona (28). A po nějaké době když už jsme to řešily, kdy by mohlo přijít už dítě, se ona rozhodla že už dál se mnou pokračovat nechce a chce si dál užívat života, ať už to znamená cokoliv… Nechala si odemne vyplatit za tu část bytu 1mil., a navíc si vzala ještě auto. Přestěhovala se do většího města. To se stalo 4 měsíce nazpět. Od té doby jsem jí potkal 2× a chovala se ke mne jako k nepříteli.
Tím tu nehledám lítost, jen jsem chtěl říci, že lidská blbost je nekonečná. Dneska se bojím otevřít slovník, aby pod slovem ko*** nebyla moje fotka :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
12.1.22 00:32

@Mar.tin 01 celkem mě fascinuje to, jak jsi skálopevně přesvědčen, že tě miluje :nevim: :zed:
Nepíšeš, kolik ti je, ale takhle se snad nechovali ani kluci na střední v době prvních chození, vůbec se jí nedivím, že s takhle nevyrovnaným, labilním člověkem, který absolutně neví, co chce už nechce mít nic společnýho. Proboha, nech ji dýchat, celej rok ses choval jako de.bil a teď bys potřeboval, aby přiběhla na zavolání… ne, takhle to fakt nefunguje, doporučuju začít na sobě pracovat, popřípadě tohle prapodivný chování řešit i někde s psychologem, a pak si třeba někoho najdeš, doufejme, že ona bude již šťastně zadaná (s někým jiným). Na tohle by neměl nikdo, snad ani uhrovitá stopadesátikilová zoufalá megera :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
481
12.1.22 00:42

@JZ91 :hug: Máš skvělou vlastnost, motivuješ partnerky, aby ze sebe dostaly maximum- jednou se ti to vrátí. Ona má též skvělou „vlastnost“, nafouknuté sebevědomí podpořené umělejma prsama- jednou se jí to rovněž vrátí. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
19134
12.1.22 01:13

Nemiuje tě, nechce tě a jasně to dává najevo.

Ty lžeš sám sobě a kvůli uraženému egu si namlouváš nesmysly o tom, že ji miluješ. To co předvádíš nikdy nebyla láska a už vůbec to není láska po té co tě konečně poslala do háje.

To prostě vypadá jinak - ano, jsi nezralý a neumíš vztahy a proto si aktuální emoce pleteš s láskou. No lžeš sám sobě. A když si to nepřiznáš a nezačneš to řešit, tak hodně promáchneš zbytek svého života.

Nezvládáš se srovnat s odmíntutím a respektovat potřeby a přání toho druhého.

Přesně tohle je živná půda pro stalking a další patologie.

Takže s tím prostě přesta%n, smiř se s tím, že si to posssral, nauč se s tím žít a jdi dál.

Pokud nevíš jak, najdi si psychoterapeuta a řeš to s odborníkem.

A tu holku už nech na pokoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16797
12.1.22 02:46

Ja si teda myslim, ze ji nemilujes, i kdyz to pises.
Jen te zere, ze uz te nechce.
Kdyby nahodou kyvla a vratila se, zase na ni budes hnusnej, protoze to proste jinak neumis a protoze pro tebe zase prestane byt zajimava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6021
12.1.22 03:42
@Mar.tin 01 píše:
Ahoj dámy, vím že tady moc chlapů není, ale potrebuji radu od někoho nestranneho, protože jsem nejspíš vše podělal… Známe se už 7 let, nikdy jsme netvorili pár, a dvakrát sme se delší dobu neviděli, po delší době jsme se začali zase občas scházet minulý rok, a taky spolu spát, bohužel jsem se celý rok choval dost neúměrně svému věku, a díky zklamání jsem ji ublížil, mnohokrát… :( nedorazil jsem několikrát na domluvené schůzky, bez slova omluvy, když jsem mohl být s ní, nebyl jsem, nebo jsem se vymluvil, bez jediného slova jsem ji střídavě blokoval a odblokovaval na sociálních sítích, chvíli ji ignoroval, pak ji uháněl… Neodepisoval… Pak psal až moc… Popravdě nechápu co se semnou minulý rok dělo :( kamarád mi poradil že nezájem přitahuje… Vím že ona mě miluje, já ji taky, ale něco ve mě je špatně :( nedokážu to vysvětlit, za poslední dobu jsme se dost odcizili, najednou je to ona kdo nereaguje, neodepisuje, odmítá schůzky, výlety, když už svoli, je to na chvilku, a během té doby mě ani nevnímá, nekouká mi do očí, ani moc neodpovídá, jak by ji to ani nezajímalo, jen stojí, poslouchá, a pak se rozloučí a odjede, najednou strašně ochladla, je pořád smutná, jako by apaticka a bez zájmu, vymlouva se, nebo mi navrhne že mi někoho konečně najde, moc mě to bolí, uvědomil jsem si jak moc jsem jí ublížil, potlačoval to co k ní citim jen ze strachu ze závazků, zklamal jsem jí, nikdy tu nebyl pro ni, i když ona ano. Prosím co mám dělat když ona mě pořád odmítá a odhani, i přesto že vím že mě miluje… :(

Jsem tu asi jedina, ale co jste meli za vztah, kdyz jste netvorili par? To jste spolu jen spali. Kdyz ona nechce mas smulu, k lasce nedonutis nikoho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat