Chtěl bych znát názor - po prvním rande

Anonymní
10.2.20 22:01

Chtěl bych znát názor - po prvním rande

Ahoj. Možná to bude vypadat jako, že to píše puberťačka, ale jsem muž 37 let. A trochu se potřebuji vypsat, trochu bych chtěl slyšet názor žen.
V sobotu jsem měl rande s holkou z Tinderu. Skvěle byla moc pěkná, chytrá, máme podobné zájmy, i pohled na svět, dost jsme se nasmáli, přišlo mi, že to prostě nemá chybu (možná jsem mluvil o maličko víc). Seděli jsme spolu nějaké čtyři hodiny. Pak jsme se loučili, já ji ještě navrhl, zda se nechce projít, ale ona že je hodně unavená a zavolala si taxíka. Já ji k sobě přivinul, a chtěl jsem ji dát pusu, ona se nebránila, ale zatímco já jí chtěl dát francouzáka, tak ona spíš jen takovou větší pusu. Zeptal jsem se jí, zda se ještě uvidíme, a ona řekla, že ano. Já navrhl zítřek (neděli) a ona že už má nějaký program. Tak jsem řekl, že se domluvíme přes chat.
Pak odjela a já jí napsal, že se mi to moc líbilo, a že bychom mohli zajít v týdnu na oběd. Na to neodepsala, a vydržel jsem to do dneška do dvou a napsal jsem jí něco rádobyvtipného + zda se uvidíme, a stále nic.
Normálně jsem v tomto celkem nad věcí a řeknu si, buď se ozve, nebo ne. Ale nějak mě to hodně vzalo. Pořád na ni myslím, dneska jsem kvůli tomu málem naboural, nemůžu se soustředit na práci. Furt doufám, že každá vibrace od telefonu bude od ní, že prostě napíše, i kdyby to bylo sorry, nemám zájem. Člověk si promítá celé rande, jestli si něco třeba nevyložil jinak, ale povídali jsme si a já mimo jiné řekl, že se mi jednou stalo, že se jedna holka po dvou rande přestala ozývat, já nevěděl proč, a že mi to nikdy nevysvětlila, a že mě to hodně mrzelo. Na to ona řekla, že to od ní nebylo pěkné. Má psa, takže bychom mohli jít spolu ho vyvenčit, takže příležitost na setkání a třeba i takové nenátlakové tady je. Nebo oběd, neboť pracujeme celkem blízko sebe. K tomu ještě původně chtěla přehodit rande na neděli, a pak už tu neděli měla plnou. Rozum mi říká, nechce tě, ale nějak to odmítám. Můžu se zahalit do závoje cynismu a odstupu, ale nějak nechci.
Co myslíte? Je šance, že se ozve? Má smysl si dělat naději? Trochu si i myslím, že možná má i další rande a nechává si u mě zadní vrátka (přeci jen mám dvě děti, ona žádné a to je celkem překážka). A taky: Vyhodnotíte negativně rande kvůli nějaké jedné věci - "tímhle to všechno zkazil - (třeba ta rozpačitá pusa? Nebo že byl chlap moc hrr? Já vím, že se říká, že se má čekat, ale já to neuznávám. Dělám to, jak to cítím, ne jak se doporučuje.
Díky za názor.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16771
10.2.20 22:04

Nemá zájem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3045
10.2.20 22:05

Myslím si že jsi byl moc hr. Stačila by letmá pusa, ale proč hned francouzák. Tím si to možná zazdil. Moc si na ní tlačil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1977
10.2.20 22:05

Byl jsi moc hrr :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
10.2.20 22:06

Nejspíše jsi byl opravdu moc hrr a vlezlý, neví jak ti to říci, nechce na plno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 22:10
@Permon píše:
Nejspíše jsi byl opravdu moc hrr a vlezlý, neví jak ti to říci, nechce na plno.

OKI. Taky si to myslím. Má ještě smysl zkusit něco vysvětlit, nebo zachránit? Nebo ji to jen víc znechutí?

• Nahlásit
  • Citovat
647
10.2.20 22:10

Jo ta větší pusa byl omyl, to je prostě moc, když se normálně loucite po pokecu. A ještě jak píšeš, že jsi hodně mluvil…asi na tobě bylo hodně vidět, ze ji chceš a to někdy není úplně přitažlivé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.20 22:11

No, myslím, že ses zprotivil tím francouzákem. Mě by to v tebou popisovaném příběhu přímo znechutilo. Když se někdo neozývá = nemá zájem. Tak prosté to je :nevim:
Příště buď zdrženlivější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261

Napsal si ji tak buď se ozve nebo ne,, bejt tebou už bych nepsala když bude chtít napíše pokud ne tak je to asi jasná věc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1739

No moc hrr, ale spíš bych řekla, že nemá zájem, ženskou musíš dobývat něžně, můj nynější partner mi 3 měsíce vykal a první pusu dostal na tykání, už větší, ale nás to k sobě hodně táhlo, bylo to vtipný krásný, roztomilý, trpělivost růže přináší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1358
@Anonymní píše:
OKI. Taky si to myslím. Má ještě smysl zkusit něco vysvětlit, nebo zachránit? Nebo ji to jen víc znechutí?

Souhlasím se holkama. Nic bych nazachranovala. Akorát se ponížis. Buď se ozve sama nebo ji nech být, nechce tě :nevim: Udělal si, co si mohl. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
647
10.2.20 22:13
@Anonymní píše:

Už ji hlavně nic nepis ;) třeba se jeste ozve sama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
10.2.20 22:15
@Anonymní píše:

Někdy ženskou rozmluví jen obyč konverzace, žádné zvaní, žádné nabídky, spíše zájem o ni. Ale moc bych tomu nedával.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50992
10.2.20 22:15

Vyhodnotíte negativně rande kvůli nějaké jedné věci - "tímhle to všechno zkazil - (třeba ta rozpačitá pusa? Nebo že byl chlap moc hrr?

urcite …. francouzak by u mne tez neprosel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16771
10.2.20 22:18

To s tím hrrr, to nebylo podstatné, ona by neměla zájem i bez té hrrr pusy. Tak mě napadá, nesmrdělo Ti z pusy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama