Chtěl být tátou, teď se chová divně

Anonymní
19.10.19 23:05

Chtěl být tátou, teď se chová jak divně

Ahoj. Jsme spolu 7 let. Chtěl miminko a tak se jsme se domluvili a teď končím 35tt, za chvíli ho tu máme. Jenže chlap se chová postupem růstu těhotenství divně. Měl radost na začátku těhotenství, nenechal mě nic dělat, tahat, neustále ať odpočívám, byl opravdu pozorný, všem sděloval radostnou novinu s nadšením apod. a teď už je mu to nějak jedno. Je mu jedno, jestli si sama nataham domu dřevo, nasekam třísky, že funim u uklízení apod. úplně změna. Dnes jsme se pohádali dokonce jen kvůli tomu, že po něm údajně pořád něco chci aby dělal (třeba dokončil okno v koupelně co slibuje už 2 měsíce apod.) prostě to jen připomenu… vyletěl po mě s tim, že si mám najít blbce co mě bude poslouchat a že mi bude platit alimenty, že stejně nebude platit moc protože má napsanou minimální mzdu apod. kecy… fakt jsem koukala jak tele na nový vrata. Pritom já mu nic nezakazuju nebo neprokazuju. Naopak si myslím, že má velkou volnost. Jezdí si po kamarádech, coura si, řeknu mu dokud může ať si jede…no a jednou řeknu, že by nemusel a mohl by to dodělat a to po mě vyletí 8o. Dnes jsem třeba byla pryč celý den, přijedu v 8 večer a on nikde, popravdě jsem myslela že bude aspoň doma a bude zatopeno, ale nic… Tak zavolám kdy dorazí a to je snad špatně? 8o že hned dostanu takhle vynadano?
Ani se mě nezeptá jak mi je nebo jak se cítím. Nadává mi, že pořád chodím na záchod. Je naštvaný, že spím na gauči (blízko záchoda) a ne u něj v ložnici. Když si ztěžuju, že nemůžu spát a že mě tohle a tohle bolí, odpovi mi, že si pořád ztěžuju, že ženský říkají, že se v těhotenství mají krásne, že jsem jediná co si ztěžuje. Pak když usnu přes den, protože v noci mi to moc nejde slyším „zase spí“.
:nevim:
Já nevím proč a čím mu tak lezu na nervy. A nechápu, proč mi to dává najevo. A když chce sex, to je miloučký jak nevím co :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3707
19.10.19 23:11

Asi má deprese z minimální mzdy. Nemůže mít víc? Kde dělá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.10.19 23:14

@Božislava On má hodně velký plat. Jen má napsanou minimální.

• Nahlásit
  • Citovat
3707
19.10.19 23:15
@Anonymní píše:
@Božislava On má hodně velký plat. Jen má napsanou minimální.

Nerozumím. Proč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.10.19 23:17

Ještě by jsem dodala, že kdykoli jsem na něj zla a vím to, omlouvám se mu a uznám chybu, řeknu mu že mi ty všechny změny a hormony už lezou na mozek. Řeknu i, že mám prostě strach jak to všechno zvládnu. On ale jako kdyby ho to nezajímalo a nechtěl to chápat.
Dneska na mě taky v hádce vyřkl to, že vlastně dělám ze sebe tu nejdůležitější, že všechno já já já a on nic. Že sice všechno zaplatí a to že je mi málo apod. kecy. Jasně že mi to není málo, ale není to všechno a urazila jsem ho asi tím. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
5193
19.10.19 23:18
@Božislava píše:
Nerozumím. Proč?

Kvuli odvodum

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.10.19 23:19

@Božislava Je řidič. Má napsanou základní mzdu asi 15tis.. Zbytek si vydělá na benefitech, dietách, mají to tam schované jinde, dostane např. 45tis čistého

• Nahlásit
  • Citovat
19.10.19 23:20

@Božislava manžel to má stejně.
Má to tak, protože se šéfovi nechce platit víc penez za sociální a zdravotní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
19.10.19 23:21
@Anonymní píše:
@Božislava Je řidič. Má napsanou základní mzdu asi 15tis.. Zbytek si vydělá na benefitech, dietách, mají to tam schované jinde, dostane např. 45tis čistého

Kvůli odvodům na důchod? Tak nebude mít zrovna důchod velkej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.10.19 23:28

@Božislava tak zatím je mladý. Ostatně v našem státě je to upřímně úplně jedno. Hlavně že má teď. Naprd je to jen, když bude na nemocenské no. To příteli ale nevadí. Např. dovolená se mu počítá z celé částky, tu má placenou dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.10.19 23:29

Hmm, normálka, chlap prostě. :nevim: Ber v potaz, že můžeš mít vlivem hormonů různé nálady a to ho může štvát, aniž by sis to uvědomovala. Ale v zásadě… bude hůř. Zatím máš jenom břicho, až ti bude permanentně vřískat dítě, pak lézt, všechno vytahovat a věšet se na tebe a on si přijde z práce a ještě tě bude sekýrovat proč není to a tamto, bude ti na skok z okna. :roll: A co, pomůžeš si když od něj odejdeš? Ještě budeš živořit s každou korunou. Těžkej osud, co? Mám doma to samé vydání (momentálně jsem vytočená, jindy bych ti možná napsala něco hezčího :P ).

• Nahlásit
  • Citovat
3707
19.10.19 23:34
@Anonymní píše:
@Božislava tak zatím je mladý. Ostatně v našem státě je to upřímně úplně jedno. Hlavně že má teď. Naprd je to jen, když bude na nemocenské no. To příteli ale nevadí. Např. dovolená se mu počítá z celé částky, tu má placenou dobře.

Je to legalní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
776
19.10.19 23:38

Muj milý mel take v tehotenstvi podobnou krizi. Byl porad nervózní. Nic se mnou nevybiral.. Jakoby děťátko bylo virtualni. Az kdyz me v 30tt na 14 dni zavřeli do špitálu, tak se vzpamatoval a zacal mi pomáhat napr. s vytiranim, uklidem.. No a pak asi prvních 14 dni po porodu byl hukot, pak se srovnalo vse.. A uz bylo lip.ted jsou malý dva a je supr tata. Ale byl i v casech miminka, rad si s ni hral a povidal. Takze neni vse ztraceno. Vydrz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.10.19 23:39

@Božislava Proč by to nebylo legální? Řidiči mají běžně napsané diety apod. prémie. Prostě to ulehčuje zaměstnavateli a je to nezdanitelné no a s tím nic neudelame. Nám to zatím vyhovuje. Až nebude tak třeba změní firmu. To je ale naše věc a tohle jsem rěšit fakt nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
68991
19.10.19 23:41
@Anonymní píše:
@Božislava Proč by to nebylo legální? Řidiči mají běžně napsané diety apod. prémie. Prostě to ulehčuje zaměstnavateli a je to nezdanitelné no a s tím nic neudelame. Nám to zatím vyhovuje. Až nebude tak třeba změní firmu. To je ale naše věc a tohle jsem rěšit fakt nechtěla.

Ale no tak, bud jsi uplne hloupa ty nebo se snazis delat blbce z nas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama