Chtěl mě jen umlčet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.04.18 12:43
Chtěl mě jen umlčet

Ahojky děvčata. Jdu se spíše vypovídat, ale i pro radu jestli to mám přejít a neřešit nebo s tím zkusit něco udělat?
Je to přes měsíc co se nám narodilo druhé miminko. Nadšení při oznamování těhotenství z manželovi strany nebylo veškerý žádný. Ale je chtěné. V posledním trimestru jsem si skoro každý týden vyslechla proč jsem neudělala tohle nebo támhleto, že je to potřeba, ale zbytku si nevšiml. Choval se odtažitě dostat od něj pusu byl zázrak. Dokonce mi byl i schopný říct že bych si měla dojít ke kadeřnici a na kosmetiku, že nechce mít zanedbanou manželku. Ranilo mě to, řekla jsem mu že mě mrzí co mi říká. Ke kadeřnici jsem ale šla a pak byl zaskočený že za stříhání jen konečků jsem zaplatila 600 Kč. To se mu nelíbilo. Jinak mě stříhá spolužačka ze základky je to kadeřnice, ale zrovna neměla čas. U ní je to samozřejmě za krabičku cigaret a lahev vína a to jí to musím nutit. :-) Nejsem ten typ co potřebuje drahé dárky a aby mě zahrnoval každý den květinama nebo podobně. Když se syn narodil nedostala jsem ani hloupou růži. Já manželovi koupila 18-ti letý rum. Když nás vyzvedával v porodnici řekl že nemá pro mě žádný překvapení ať doma nic nečekám. Chtěl prý koupit sušičku, ale nebyl čas. Bylo mi jedno že to co jsem ani nečekala mít nebudu. Po týdnu doma jsme se pohádali kvůli hlouposti, ale já v tu chvíli potřebovala říct vše co mě trápí včetně toho že jsem doufala že bych mohla dostat aspon květinu. Ptalo se mě spoustu známých co jsem dostala od tatínka já když se dozvěděli co jsem mu dala já.(nezapomněl se všem pochlubit :-) ) Všechno tohle jsem mu řekla. Odvětil, že řikal že chtěl koupit přece tu sušičku. Nevěděla jsem co mu na to říct tak jsem to nechala a šla si lehnout. Druhý den přijela na návštěvu babička a hned před ní začal říkat jak mi chtěl udělat překvapení, že plánoval na léto jak nám koupí nové auto abych mohla děti vozit v bezpečnějším autě, jak chtěl koupit sušičku a jak mi chtěl zaplatit plastiku prsou. Prsa z důvodu toho, že to je jediná věc v mém životě kterou bych si skutečně přála. Ale ví moc dobře že jsou pro mě důležitější věci než jen to. Ale že to mělo být všechno překvapení. Proč to teda všechno říká když to chtěl mít jako překvapení? A včera večer se bavil se svým tátou který mu stále říká, že bych měla mít bezpečnější auto když už vozím ted dvě dítka ( mám auto které mi vyhovuje, ale bohužel se mi stalo že mě nechalo ve štychu a stále do něj jen cpeme peníze za opravy) na to se manžel naštval a říká mu, že příští rok nad tím začne uvažovat. Koukala jsem minulý týden na letáky a koukala jsem na sušičku v akci tak mu to říkám, že bych tam zkusila zajet a zeptat se jestli mi jí dají na splátky když jsem na mateřský to se taky hned naštval, že na to nemá čas a že když je hezky tak můžu věšet prádlo venku že to je večera suchý.
Asi mě chtěl předtím jen umlčet což se mu i podařilo. I mě potěšilo co všechno zamýšlí. Ale večer mi pak došlo že vše říkal jen tak. Přijdu si jak blbec. Začala jsem se i těšit že nebudu muset řešit vlhkost v baráku kvůli sušení prádla.
Omlouvám se za výlev. Možná to nebude mít ani hlavu ani patu a ukamenujete mě za to že jsem náročná. Ale musela jsem to ze sebe dostat. Je to víceméně blbost ale trápí mě to.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 30640 příspěvků 25.04.18 12:48

Proč jsi mu kupovala ten rum? 8o To jako odměna za to jeho chování? Asi to nějak nechápu :think:
A popravdě s takovou slibotechnou, co akorát machruje před okolím, bych si dítě dobrovolně nedělala.

ka2ka
Extra třída :D 12121 příspěvků 25.04.18 12:50

No je to taková slibotechna naslibuje a skutek utek, přes léto suš prádlo venku a našetři si na sušičku a na zimu si jí kup nespoléhej na to že ti jí někdy koupí
jinak je to pitomec

Jakub81
Kecalka 200 příspěvků 25.04.18 12:50

Spíš mi přijde, že před návštěvami honil triko :? Skutek utek. A co jako jiného řeší, že nemá věčně čas?

vonajebohyne
Echt Kelišová 8651 příspěvků 25.04.18 12:51

To mi silne pripomina jednoho exota, ktery vsem na Vanoce pod stromecek nachystal obalky, do kterych jednotlivym clenum rodiny napsal, co by jim byval koupil, pokud by na to mel a nebyl liny skrt.

pikola
Neúnavná pisatelka 18513 příspěvků 25.04.18 12:51

On sice něco koupit chtěl, ale nic nekoupil :nevim: takže skutek utek

Šarlota4
Echt Kelišová 9435 příspěvků 25.04.18 12:53
@vonajebohyne píše:
To mi silne pripomina jednoho exota, ktery vsem na Vanoce pod stromecek nachystal obalky, do kterych jednotlivym clenum rodiny napsal, co by jim byval koupil, pokud by na to mel a nebyl liny skrt.

Ne ne 8o

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 25.04.18 12:54
@vonajebohyne píše:
To mi silne pripomina jednoho exota, ktery vsem na Vanoce pod stromecek nachystal obalky, do kterych jednotlivym clenum rodiny napsal, co by jim byval koupil, pokud by na to mel a nebyl liny skrt.
:lol: fakt?

Anonymní  25.04.18 12:55

@lucenka rum jsem mu kupovala na zapijeni syna. Podobny jsem mu kupovala i pri narozeni dcery. To jsem ovsem byla ale obdarovana i od nej. Zacal byt takova slibotechna poradne az ted predtim to bylo spis o blbostech( vylet do zoo, nebo tricatou barbie pro dceru :-) )

Šarlota4
Echt Kelišová 9435 příspěvků 25.04.18 12:56

Zakl. no me by taky nas.ral, nesnasim tyhle reci do vetru. Jooo stat se muze, ze neco neklapne, ale takhle te opravdu umlcuje.

ametyst
Extra třída :D 11160 příspěvků 25.04.18 12:56

A s nadšením to druhé plánoval???Mně přijde jako hroznej buran :(

vonajebohyne
Echt Kelišová 8651 příspěvků 25.04.18 12:57
@Doe_Jane píše: :lol: fakt?

Ucastniky teto show osobne neznam, ale nekde jsem to cetla/slysela.
Zlaty obalky myho taty :mrgreen:. Tomu bylo jen treba obcas pripomenout, ze inflaci nezastavis.

Chytrak
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 25.04.18 12:59
@vonajebohyne píše:

Tohle fakt nevymyslis :mrgreen:

Z.jev
Závislačka 3128 příspěvků 25.04.18 13:00

Nechala bych to do toho léta, a až se na podzim budou všichni ptát, proč jezdíš pořád ve starém autě a prádlo sušíš na zahradě, za blbce bude on 8)

LaPaloma
Zasloužilá kecalka 869 příspěvků 25.04.18 13:00

Vytáhni z něj peníze na prsa a pak si ulov někoho, kdo ví, co mluví, kdo by Tě chtěl a byl movitější. Tohodle nezměníš, je to slabší kousek.
Doufej, že dítě bude mít jinou povahu. Ale o peníze ho stahuj, aby neměl chuť kupovat jinde.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlechta a Zahradníček se do jeskyně ponořili ráno 29. srpna 1970. Pak přišla bouře...

Celým světem v posledních dnech pořádně zahýbal příběh thajských chlapců,... číst dále >

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama