Chtěl se k vám bývalý partner vrátit?

Anonymní
10.1.21 17:44

Chtěl se k vám bývalý partner vrátit?

Ahoj, tak nějak jsem přemýšlela a rozhodla se založit diskusi. Chtěl se k vám nějaký bývalý partner někdy vrátit? Jakto probíhalo? Z pohledu toho, když on ukončil vztah nebo s vámi nechtěl být atd. Zajímají mě vaše zkušenosti a příběhy. Vrátili jste se k němu? Je mi kolem 20 a s partnerem jsme se rozešli skoro před rokem, dlouho jsem se z toho dostávala, chtěla jsem tomu dat ještě pak šanci, snažila se atd atd. On přes to všechno nechtěl, tak jsem s nim utla úplný kontakt. Naštěstí jsem z toho už dostala. Ale přeci jenom by mě zajímalo, jestli mate někdo podobnou zkušenost a nakonec se chtěl ten druhy vrátit. Třeba to i někomu pomůže. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2692
10.1.21 17:57

Ano. Rozešel se se mnou po 3 letech, mě bylo 22, jemu 21. Když se dozvěděl, že se budu vdávat, v 26, začal se ozývat a dost do toho šlapat. Měl smůlu. Exmanžela nepočítám, s tím jsem se rozešla já, ale taky se snažil. A se současným partnerem jedeme druhé kolo. Rozchod předtím ale nebyl z jeho strany, ale víceméně dohodou. Nicméně přišel on, že mu chybím atd. Byli jsme od sebe cca 4 měsíce a kontakt nikdy nepřestal úplně. Děti v tom, že jsme zůstali v kontaktu, nejsou, ty spolu nemáme a mít ani nebudeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
10.1.21 18:02

Fakt bys ho chtěla zpět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11945
10.1.21 18:09

Zatím se vrátit nechce a myslím, že se vrátit nikdy chtít nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1240
10.1.21 18:47

Mě osobně ne. Jsem velmi nekompromisní u rozchodů, takže je opravdu jasné, že návrat nebude ani kdyby se na hlavu stavěl. Já automaticky pak ztrácím zájem. Nikdy nemám znovu zájem o muže, o kterého jsem se zajímat už přestala… ale od kamarádek vím, že ano, občas se snažili. Po delší době, když jim nevycházely vztahy nebo nemohli nikoho najít. Oklepali se od těch problémů a připadalo jim, že bejvalka, co to s ní neklapalo je pořád lepší varianta než levačka a pravačka… Láska v tom nikdy nebyla a když to dostalo šanci, do půl roka byl stejně zase konec…

Příspěvek upraven 10.01.21 v 18:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
10.1.21 18:49

Mam zkusenost, podelim se. Soucasny partner - sedli jsme si hned jako pozadi na hrnec, za dva tydny spolu bydleli. Zpocatku to bylo narocne, vyjasnovali jsme si spoustu veci, jeden na druhem prakticky naraz objevili spoustu bubaku ve skrini, bylo toho na nas moc. Vztah ukoncen, po nejake dobe opetovne shledani, analyza situace s cistou hlavou, vytyceni pravidel, opet sestehovani, jsme stastni, obcasne potize resime v klidu a je to v pohode.

Nutno zduraznit - nedomnivam se, ze obdobna situace se vyskytuje cetne. Jedna-li se o rozchod s partnerem nevyhovujicim v zakladnich vecech, tak probehl z nejakeho duvodu a ve vlastnim zajmu by mel byt definitivni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
10.1.21 18:56

Jsem palič mostů, takže druhou šanci nedávám. Ani partnerům, ani kamarádům, kteří na mě udělají nějakou levárnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
10.1.21 19:09

Ahoj, vratit se chteli v urcitych fazich vsichni, nekteri to zkousi doted.
Zasadne se do vztahu nevracim.
Vetsinou v nem zustanou nejake stare krivdy, pocit, ze nekdo nekomu neco udelal a nekdo nekomu neco dluzi. Malokdo dokaze zacit znovu a s cistym stitem. Nekteri si to radi namlouvaji, ale pak pri hadkach vse vyplouva na povrch.

Edit: ted jsem si znovu precetla, ze mel muz nechat zenu, to se mi nestalo, ale i tak si myslim, ze vse, co jsem napsala plati.

Příspěvek upraven 10.01.21 v 20:46

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7811
10.1.21 20:38
@Anonymní píše:
Ahoj, tak nějak jsem přemýšlela a rozhodla se založit diskusi. Chtěl se k vám nějaký bývalý partner někdy vrátit? Jakto probíhalo? Z pohledu toho, když on ukončil vztah nebo s vámi nechtěl být atd. Zajímají mě vaše zkušenosti a příběhy. Vrátili jste se k němu? Je mi kolem 20 a s partnerem jsme se rozešli skoro před rokem, dlouho jsem se z toho dostávala, chtěla jsem tomu dat ještě pak šanci, snažila se atd atd. On přes to všechno nechtěl, tak jsem s nim utla úplný kontakt. Naštěstí jsem z toho už dostala. Ale přeci jenom by mě zajímalo, jestli mate někdo podobnou zkušenost a nakonec se chtěl ten druhy vrátit. Třeba to i někomu pomůže. :kytka:

Jo a pak te opusti zas a zase se z toho budes dostavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
10.1.21 20:54

Jo chtěl, dala jsem mu šanci a stálo to za prd. Taky mi bylo kolem 20, on by moje první velká láska a kopačky mi dal on. Dlooouho jsem se z toho dostávala, doufala, že mě bude chtít zpátky a po 3 letech fakt jo. Prostě byl sám a onanie ho omrzela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6005
10.1.21 21:05

Bohužel jsem se vrátila a lituji toho do teď a to uz to je 8 nebo 9 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16641
10.1.21 21:06

My se s manželem rozešli asi po 2 letech vztahu, když jsme ještě nebyli manželé. Vydrželi jsme to od sebe asi 2 měsíce, pak jsme si oba řekli, že chceme zpět. A po 13 letech teď před vánoci přišel konec úplný, už jako manzele s dítětem. On se nechce vrátit, já ho nechci zpět. Takže momentálně nemůžu říct co bude za nějakou dobu, ale pokud Vám někdo hodně ublizi, už bych ho zpatky nevzala. Má co chtěl, tak ať si řeší svoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16641
10.1.21 21:07
@PaníBovaryová píše:
Jo a pak te opusti zas a zase se z toho budes dostavat.

Přesně tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat