Chtěla bych dítě s manželem po mé nevěře

1.5.17 14:41

Chtela bych dite s manzelem po me nevere

Ahoj holky, chtela bych nazory tech z vas, ktere si necim podobnym prosly, prosim nekamenujte me, svedomi me nici dost. Jsem vdana deset let a s manzelem jsme si uzivali cestovani apod deti sme odkladali, pred dvema lety jsem dostala praci ve meste daleko od domova a poznala tam sveho milence, zacala jsem si s nim intentivni vztah a dva roky jsem zila dvoji zivot, do milence jsem se zamilovala a on tvrdil ze i on do me a pocka az se rozvedu.. Doma jsem na manzela byla obcas neprijemna protoze jsem furt myslela na milence, nedokazala jsem ale manzela opustit protoze nam to sice moc neklape v posteli, ale jinak je to perfekrni partak pro zivot, s milencem nas spojoval hlavne skvely sex, ale v nazorech na zivot se rozchazime.. Milenec mi dal ultimatum ze to trva ut dlouho bud on nebo manzel. Vybrala jsem si manzela s milence jsem to ukoncila pred dvema tydny, manzel nic netusi a chce mimco ja bych tak chtela.. Zitra mam 30 a myslim ze je nejvyssi cas. Jenze me nici svedomi, vim ze kdyby to zjistil vyhodil by me. Vim na 100% ze manzel je mi celou dobu verny, neveru by neprezil.. Bohuzel.kdyz jsem vedla ten paralerni vztah o milenci vedelo par kamaradek a jedna s kterou sem se rozhadala poslala manzelovi anonym ktery jsem stihla znicit driv nez si hi precetl.. Milenec by mu nic nerekl je korektni… Myslite ze ma smysl v manzelstvi pokracovat pripadne se znacit o mimco po tom vsem co jsem udelala?? :( omlouvam se ze pisu bez diaktriky z mobilu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14733
1.5.17 14:46

Uf..No..Asi ne…Tohle si nezaslouží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12042
1.5.17 14:50

Jen za predpokladu, ze zajistis, aby se manzel nedozvedel vubec nic. A jsi husa hloupa, kdyz uz roztahujes nohy tak aspon drz tlamu a nikomu tom nerikej :) a uz ho nepodvadej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Hoď to za hlavu, není pěkné co jsi udělala a rozhodně tě NIC neomlouvá ale to už víš. Manželovi budeš jen ubližovat pokud si nebudeš jistá že sním chceš na 100% zůstat, miluješ ho a že sním chceš mít dítě. Závazky zatím nemáte takže je na tobě jak se rozhodneš ale když jsi s milencem ukončila poměr, myslím že už ses rozhodla. Rozhodně manželovi nic neříkej. S,, kamarádkou,, so to vyřiď osobně a kdyby cokoliv, tak vše popři, pokud je milenec korektní a diskrétní, tak nebude mít manžel jediný důvod ti nevěřit. Myslím že milujicimu manželovi by jsi akorát zničila psychyku tím, že by jsi mu vše přiznala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776

@Dita.tes jo, já bych se zacla snažit. A doufej, ze to nikdy nepraskne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1108
1.5.17 14:51

@Dita.tes
No, ničí tě svědomí…
Ale trochu tě chápu. Vybrala sis manžela. Zahoď minulost, slib mu v duchu, že mu už nikdy nevěrná nebudeš a miminko si udělejte. Hlavně at to nezjistí. Kamarádkám, at už jakkoliv dobrým jsi nic říkat neměla. A at je milenec také jakkoliv korektní, může se stát, že bude zhrzený a vše manželovi řekne. Ne třeba hned.
Někdy nevěra může posílit vztah a teprve potom si člověk uvědomí, o co by přišel. Sex není vše a časem i s milencem omrzí. (ačkoliv já niky nevěrná nebyla a nebudu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
737
1.5.17 14:52

Zaslouží si mít dítě se ženou, která z něj nedělá idiota. Takže se nejdřív přiznej. Buď to SPOLU vyřešíte, než SPOLU budete mít rodinu, nebo tě opustí a zařídí si život po svém. Tak, jak jsi to ty dělala dva roky. Nezaslouží si být něčí jistota, tutovka, nebo méně riskantní volba…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
1.5.17 14:54

Chudák manžel. Vzhledem k tomu, že jsi měla dva roky intenzivní milenecký vztah, o kterém vědělo několik lidí, tak stále nad tebou bude viset to, že se někdo prořekne, nebo to manželovi řekne. Sým chováním jsi dala najevo, že manžela nemiluješ a celkově je ti vaše manželství jedno. A už jen to, že se musíš tady ptát, jestli v manželství pokračovat značí, že si vůbec manželstvím nejsi jistá. Takže v této situaci bych se rozhodně o mimino nepokoušela, ale nejdřív bych zjistila, jestli bys bez kur. vení byla schopná žít v monogamii s tímto mužem, což asi nezjistíš během týdne, ale spíš několika měsíců. A pokud ne, tak bys mu to měla všechno vyklopit a dát mu možnost aby si našel ženskou, která ho bude milovat takového, jaký je a bude s ním chtít být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.17 14:55

No vidíš, jsou tu různé názory jedna říká nepriznavat, druhá přiznej se. Stejně si to budeš muset rozhodnout sama. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3503
1.5.17 14:55

@Dita.tes jestli to vi tolik lidi, je jen otazkou casu, kdy se mu to donese. Pokud tvoje byvala kamaradka mela potrebu posilat anonym, je tu riziko, ze si to nenecha pro sebe, a nekde to casem hodi do placu stejne… Takze bych radeji pockala a dite rozhodne ne. Pokud vis, ze by s tebou vyrazil dvere a presto jsi byla schopna dva roky udrzovat pomer mimo…Tak mi to neprijde jako dobry napad. Nebylo by to k manzelovi fer. Evidentne ti v tomto vztahu neco chybí a je pravděpodobne, ze to casem budes chtit stejne zopakovat, jen s nekym jinym.

Myslim, ze ho stejne nemilujes, jen v nem mas jistotu a tvoje biologicke hodiny se ozvaly, tak je ti najednou dobrej.

Jsi sobec a evidentne myslis hlavne na sebe. Kdyby byl manzel na tvem miste, udelal by ti presne to same, co ty jemu, cekali jste dite a byla bys presvedcena, ze te miluje, byla bys stastna… a pak zjistila od druhych, ze se dva roky tahal s jinou, jak by ti bylo? To je odpoved na tvou otazku.

Příspěvek upraven 01.05.17 v 15:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
1.5.17 14:57

Ach jo, někteří chlapi jsou fakt chudáci

• Nahlásit
  • Citovat
1.5.17 15:19

A mas jistotu, ze se to nikdy nedozví? Jako podvádět a ještě to někomu říci - to je fakt humus vůči manželovi. Navíc dva roky. Ne - ja bych si s nim dítě nedělala. Jen proto, ze ti tikají hodiny. Co ten milenec? Nebylo by lepší pořídit si dítě s ním? Ten aspoň ty dva roky věděl na čem je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22590
1.5.17 15:22

To riziko, že to praskne, se mi zdá podle tvého popisu dost velké. Představ si to z druhé strany. Opravdu se do té situace vžij. SAmozřejmě s ohledem na to, jaký postoj a názor má na to tvůj chlap. Kdyby jste čekali dítě a ty se dozvěděla o jeho nevěře. Co by bylo horší, vědět to od něj nebo se to dozvědět z anonymu nebo od jeho kamaráda? Chtěla by jsi pak dítě? Myslíš si, že by jsi to překousla - teď, za rok, pět, deset? Věřila by jsi mu dál? Atd atd… toto si promysli a podle toho jednej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
1.5.17 15:23

Jsi drsná, ale chápu tě, fakt ano.
Hele, zpacifikuj kamarádku. Chápu, že to věděla, ono se nedá tohle neříci. Ale pokoušet se o rodinu až ve chvíli, kdy nebude hrozit tak akutně taková bomba. Nicméně ta hrozba, že se to dozví nezmizí nikdy :nevim:

• Citovat
  • Upravit
14653
1.5.17 15:53
@Dita.tes píše:
Ahoj holky, chtela bych nazory tech z vas, ktere si necim podobnym prosly, prosim nekamenujte me, svedomi me nici dost. Jsem vdana deset let a s manzelem jsme si uzivali cestovani apod deti sme odkladali, pred dvema lety jsem dostala praci ve meste daleko od domova a poznala tam sveho milence, zacala jsem si s nim intentivni vztah a dva roky jsem zila dvoji zivot, do milence jsem se zamilovala a on tvrdil ze i on do me a pocka az se rozvedu.. Doma jsem na manzela byla obcas neprijemna protoze jsem furt myslela na milence, nedokazala jsem ale manzela opustit protoze nam to sice moc neklape v posteli, ale jinak je to perfekrni partak pro zivot, s milencem nas spojoval hlavne skvely sex, ale v nazorech na zivot se rozchazime.. Milenec mi dal ultimatum ze to trva ut dlouho bud on nebo manzel. Vybrala jsem si manzela s milence jsem to ukoncila pred dvema tydny, manzel nic netusi a chce mimco ja bych tak chtela.. Zitra mam 30 a myslim ze je nejvyssi cas. Jenze me nici svedomi, vim ze kdyby to zjistil vyhodil by me. Vim na 100% ze manzel je mi celou dobu verny, neveru by neprezil.. Bohuzel.kdyz jsem vedla ten paralerni vztah o milenci vedelo par kamaradek a jedna s kterou sem se rozhadala poslala manzelovi anonym ktery jsem stihla znicit driv nez si hi precetl.. Milenec by mu nic nerekl je korektni… Myslite ze ma smysl v manzelstvi pokracovat pripadne se znacit o mimco po tom vsem co jsem udelala?? :( omlouvam se ze pisu bez diaktriky z mobilu..

Nevěru v manželství neuznávám. Když už někdo „musí“ podvádět, pak se má postarat, ať to neubližuje. Pokud jsi to ještě roztroubila kamarádkám, velmi se obávám, že se to časem manželovi donese. Vždyť i ten anonym jsi zachytila jenom náhodou. A jak to už v životě bývá, dozvěděl by se to v nejméně vhodnou dobu, třeba po otěhotnění, nebo narození dítěte. Ještě by si mohl myslet, že dítě ani není jeho. Jestli jsi i přes jeho striktní názory na nevěru toto všechno riskla, pak se obávám, že by se to mohlo v budoucnu opakovat. Jestli vám to moc neklape v sexu, tak jsi to měla řešit doma s manželem, a ne s milencem.Tady je každá rada drahá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama