Chtěla bych do budoucna kočárek Mima xary

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nymeria98
Povídálka 13 příspěvků 25.02.19 14:40
Chtěla bych do budoucna kočárek Mima xary

Dobrý den líbí se mi kočarek MIMA XARI v bílé nebo v té hnědé. Máte s kočárkem zkušenosti? Do kolika měsíců se Vám tam dítě vlezlo (korba, i sporťáková část). Bojím se že je malinký. Na kočárek nikne není nic moc video ani recenze. Ale co jsem našla bylo vše pozitivní. :D Děkuji

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 25.02.19 15:17

Je to mrňavý, dítě se tam ve fusaku nevejde. Vystajlovanej kočárek, tak na procházku po nákupáku. Nic praktickýho nebo pohodlnýho pro dítě.

ewelinka
Kecalka 221 příspěvků 25.02.19 15:23

Měla jsem!!!! Udělal jen parádu,ale to je vše.Už bych do toho nešla…

debra.morgan
Echt Kelišová 7605 příspěvků 25.02.19 15:37
@ewelinka píše:
Měla jsem!!!! Udělal jen parádu,ale to je vše.Už bych do toho nešla…

paradu jo? ja jsem teda skaredsi kocarek dluho nevidela :nevim: ale tak jasne, kdyz se ti libil :kytka:

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30363 příspěvků 25.02.19 15:57
@Janli píše:
Je to mrňavý, dítě se tam ve fusaku nevejde. Vystajlovanej kočárek, tak na procházku po nákupáku. Nic praktickýho nebo pohodlnýho pro dítě.

o pohodlí dítěte přece nejde,jde o ten stajl ;)

Froseth
Kecalka 440 příspěvků 25.02.19 21:03

Je třeba si uvědomit, že kočár není módní doplněk pro tebe, ale má primárně sloužit pro mimino. Je to nepoužitelný krám, stejně jako všechny tyto rádoby super moderní kočáry. Odpružení nula, zničíš tím dítěti záda, malá korba, kolébkové sezení - opět tím ničíš dítěti záda. Ale tak chápu, pro některé nejsou tyto argumenty důležité, hlavně mít stajl, že jo :potlesk:

Káťa19
Extra třída :D 11143 příspěvků 18 inzerátů 27.02.19 10:11

no já vždycky když vidím tyhle ufounský kočárky, tak zírám s otevřenou pusou :D ,
ale samozřejmě každý má jiný vkus, já mám na prvním místě pohodlí dítěte a řízení v terénu.

už tu byly nějaké diskuze
https://www.emimino.cz/…rankovani/5/

Váš příspěvek
Reklama