Chtěla bych mému bratrovi najít fajn přítelkyni

7.12.19 20:52

Chtěla bych mému bratrovi najít fajn přítelkyni

Ahoj chtěla bych touto cestou vyzkoušet najít mému bratrovi přítelkyni. Brotrovi je 21. Teď něco o mém bratrovi je to hodný chytrý kluk který by pro holku kterou má rád udělal vše co by ji na očích viděl. Je zábavný nemá rád nudu rád chodí na šipky, bowling do aquaparku hraje paintball atd.. Je toho ještě hodně co rád dělá nebo kam rád chodí. Je pracovitý komunikativní hodný. Bohužel je po hodně těžkém rozchodu a dost ho to sundalo musel odejít z bytu a vrátit se domů protože chtěl mít klid od ex. Jinak rád cestuje miluje děti, zvířata auta dobré jídlo a pití muziku. Myslíte že by se pro něj nějaká ta hodna holka našla?? Nějaká která by ho měla stejně ráda jako on ji a nechtěla ho psychicky zničit a dělat mu naschváli jako právě ta ex děkuji že jste si to přečetli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

4296
7.12.19 21:06

Tak prvně by se měl nejdříve vyléčit z rozchodu. A minulého vztahu vůbec. A potom bys to měla nechat na něm. Je mladý, nemusí se hnát do dalšího vztahu. A už vůbec ne dohazovaneho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11717
7.12.19 21:07

@Sipkarka007 myslím, že v 21 si najde holku i sám, je ještě mlaďounký a když je nešťastný po rozchodu, tak beztak si to musí odžít a až bude v pohodě sám se sebou, tak může hledat dál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1992
7.12.19 21:10

V žádném případě nikoho nedohazuj. To by se Ti mohlo ošklivě vymstít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 21:10

No on je vyleceny a hodně poučený jenže mi přijde že už by si nějakou měl najít je to už delší doba. Kdyby jste ho znali tak by jste ani nic nepoznali jenže on se asi boji nebo nevím že se stane to podobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11717
7.12.19 21:12

@Sipkarka007 a kam potřebuje spěchat? i bez holky se dá žít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21347
7.12.19 21:14

@Sipkarka007
Snad půl roku bez holky neumře :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 21:19

To ne vím že neumře ale chtěla bych aby byl zase šťastný i když hraje že je tak jsou vidět chvíle kdy už to přestane hrát a má tu slabou chvíli. Proto bych mu chtěla pomoc je fakt sympatický hodný a ano mladý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3115
7.12.19 21:24

@Sipkarka007 pokud je takovy, jak pises, tak si urcite zvladne holku najit sam,,az bude ON chtit, ne kdyz ty uznas za vhodny ;) nech ho zit a uzivat si svobody :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11717
7.12.19 21:25

@Sipkarka007 víš co, v 18 holky nehledají „hodného“ kluka, pro spoustu z nich je to synonymum pro hlupáčka
fakt to nech na něm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.12.19 21:29

Fakt myslíte? Mě i jeho kamarádům přijde že on se teď boji že nechce udělat ten první krok proto sem se do toho vložila já no a myslela jsem že bych mu tady nějakou hodnou v jeho věku mohla najít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21347
7.12.19 21:35
@Sipkarka007 píše:
To ne vím že neumře ale chtěla bych aby byl zase šťastný i když hraje že je tak jsou vidět chvíle kdy už to přestane hrát a má tu slabou chvíli. Proto bych mu chtěla pomoc je fakt sympatický hodný a ano mladý
Řeknu ti, že bych do dohazovaného kluka sestrou nešla. Pomůže si sám, až bude chtít.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21347
7.12.19 21:36
@Sipkarka007 píše:
Fakt myslíte? Mě i jeho kamarádům přijde že on se teď boji že nechce udělat ten první krok proto sem se do toho vložila já no a myslela jsem že bych mu tady nějakou hodnou v jeho věku mohla najít.

Na emiminu? Tady čekáš houf nezadaných dvacítek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21347
7.12.19 21:37
@stinga píše:
@Sipkarka007 víš co, v 18 holky nehledají „hodného“ kluka, pro spoustu z nich je to synonymum pro hlupáčka
fakt to nech na něm

Já šla jen po hodných. Frajírci a problémoví chlapci mi nikdy neimponovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23131
7.12.19 21:37

Tady leda s děckem :mrgreen: nech ho být, bude si připadat jak úplně neschopný když mu ještě bude hledat holku ségra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama