Chtěla bych miminko, ale přítel ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 18:26
Chtěla bych miminko, ale přítel ne

Ahoj, je mi 23 let a máme s přítelem krásný vztah. Šťastnější jsem v životě nebyla. Oba pracujeme. Spoříme na společné bydlení. :srdce: problém však je.. že poslední cca rok na mě hrozně působí mateřské pudy. Hrozně bych už ňákeho drobka
Chtěla.., furt nad tím přemýšlím, i když vím že by to nebylo ještě správné, ačkoliv se na to cítím. Naopak přítel říká že máme čas, a má samozřejmě pravdu… čas máme, ale já už opravdu nevím jak se s tím poprat. Miluju děti, a najednou je začínám vnímat všude kolem sebe. Všude jsou miminka. Nemáte někdo stejný “problém”? Opravdu nevím čím zaměstnat hlavu, abych na to tolik nemyslela. Když si vezmu, že budu na dítě ješte pár let čekat tak se mi chce brečet :( :D.. tak jsem se vám “vyplakala” a přeji krásný den! ;)

Reakce:
Jar Jar
Ukecaná baba ;) 1445 příspěvků 21.11.18 18:36

Proč by to nemělo být správné? Dítě je správné mít kdykoliv, žádné omezení věkem ve 23 letech nemáš :-) Ovšem je fakt, že tady platí logická konjunkce a chtít musíte oba současně… Co třeba vyměnit přítele?

lachtanice86
Kelišová 6663 příspěvků 21.11.18 18:54

Takže spolu ještě ani nebydlite?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 19:11

@lachtanice86 přesně tak. Proto píšu, že to zatím asi není úplně správná volba. Chci aby dítě mělo zázemí. A výměna přítele nepřipadá v úvahu ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >